Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia fajne chłopaki. Powiedz też masz problem ze starszym. U mnie maja na maksa zazdrosna, potrafi podejsc go szrpnąć udezyc kopnąć. Zwraca na siebie uwage zrobiła sie bardzo niegrzeczna, nie słucha sie , krzyczy , piszczy....masakra. A była naprawde grzeczną dziewczynką zmieniła sie całkiem od dnia kiedy wróciłam z małym do domu.;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kolo one są na recepte czy nie?
ja nic nie biore, ostatnio kupilam tylko tantum rose a wczesniej caly czas lactacyd.
Aśka to fajnie masz ze juz sobie uzywasz 😆 ja mam jeszcze jakis supelek szwu i troche sie boje, w srodku lekarz mowil ze nie popękałam wiec pewnie jest ok. Mój mąż tez juz sie domaga 🙂
długo wytrzymał 🙂
Dziewczyny czy wasze bobasy podczas snu tez mają te odruchy moro? moja przez ostatnie dni jakos często, nie wiem czy jej sie cos sni czy co.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuski ja tak na moment zajrzec co u ws i podpytac was czy wasze maluszki tez tak maja a wiec moj olek dzis tak zygnal chlustem ze wszytsko bylo do zmiany w lozeczku wraz z jego ubrankiem karmie tylko piersia nie jadlam nic nie dozwolonego i sie zastanawiam czy to nie jakas choroba wygladalo to strasznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czytając wasze posty to się czlowiek może trochę pocieszyć 😉
moja też jest stale marudna w dzień, w ogóle tak jej jelitka pracują że aż słychać, nie może się wypierdzieć i zrobić kupy. Cały czas się napina żeby to z siebie wydusić 😞 Kupy robi 2 na dobę, ale z bąkami gorzej..i tu mamy kolkę 🤨
Asiu moja też robi wodnistą kupę i to jest podobno związane z kolką...
Justyna a ta przegotowana woda mineralna przed jedzeniem na bąki też będzie ok? Bo Bobotic mam i troszkę pomaga (2-3 razy na dobę się wypierdzi) ale ma chyba większą potrzebę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wy walczycie z zaparciami a ja się tak wczoraj przestraszyłam bo moja mała zaczęła załatwiać się normalnie jakby samą wodą zabarwioną na kolor kupki
coś ją tam przeczyściło a nie jadłam nic nowego
normalnie zrobiła takiego mokrego bączka i chciałam ją przebrać a jak odchyliłam pieluchę to zaczęła z niej lecieć sama woda
bałam się że to jakieś rozwolnienie i żeby mi się nie odwodniła jeśli to będzie się powtarzać
ale na szczęście to był tylko jednorazowy alarm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma już straszne skoki.. w nocy nie chciała spać, mało jadła, to zaczęłam jej podawać mleko po 60ml co 2h i teraz je, nie śpi od 7 i jakoś nie ma ochoty zasnąć. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja dopiero posprzatałąm w domku 🙂 zaraz bede robic obiad.rybke usmaze do ziemniaków z surówka. A moj Kacper juz spi ze 3 godziny.ale nie wiem czy on sie moim mlekiem najada spi mi prawie cała noc to pewnie sie najada ale w dzien wisi mi na cycku rawie non stop i jak go odłoze to nadal szuka jakby był glodny i sama nie wiem o co chodzi 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bądzmy dobrej mysli. Bedzie dobrze dzieciaczki sobie wszystko unormują 🙂 mój też od 8 nie spał i dopiero teraz zasnął, ale ja go tak już ucze, trzymam do południa, zje i teraz z 3-4 godzinki pośpi 🙂 pózniej znów przetrzymuje i po kąpaniu ma spać. Dopiero go ucze więc narazie jest róznie 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo dobrze ze z malutka wszytsko w porzdku moj tez ma katar zapuszczamy wode morska dajemy cebion i caklcium 🙂

co do chlustania bylo to tylko raz wczoraj wiec mysle ze tak poprostu jest i juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...