Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
z tego o wiem trzeba odciągać tylko tyle, żeby sobie ulżyć i pomału zacznie zanikać bo w końcu już nie będzie trzeba ściągać więc i nie będzie się produkować. Mój mąż jak się dowiedział, że jedno opakowanie modyfikowanego starcza na tydzień to stwierdził, że będę karmić do 2 roku życia Natalki haha chyba śni. W ogóle mnie wkurza ostatnio, marudzi że musi jeść to co ja, bo nie chce mi się gotować osobno. Jakoś ja mogę się poświęcić..
Dziewczyny jak długo macie w planie kąpać maleństwo codziennie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiary mojej małej z dzisiaj 🙂
Obwód główki - 39,5cm (przy ur. 36cm)
Obwód klatki - 38,5cm (przy ur. miała 33cm)

Pielęgniarka nic na nie nie mówiła to chyba wszystko ok. A u was jak z przyrostem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje bebilona 1 kosztuje ok. 39zł no to min, 2 puszki na mieś. po 800g ale przeważnie jest tak, że pod koniec musi być kupiona trzecia. Ale oboje nie palimy ani nie pijemy to możemy na to pieniądze wydawać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie ile wasze dzieciaki wypijają ml mleka????
Mój 120 ml co 3 godziny czasem 2,5 godziny. Dłuższe przerwy to tylko wtedy kiedy mu sie uda dłużej pospać, jak gdzieś jedziemy w foteliku, w wózku, albo czasami po południu pośpi do 4 godzin ale nie zawsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokarm jeszcze tam jakiś mam, ale już nie karmię. Nie chcę mieć cyców do pasa. Wystarczy mi, że są już teraz okropnie obwisłe 😞 Moja ma te jakieś dziwne skoki rozwojowe i tak jak piła 90/100ml tak teraz wypija 60ml 😮 i muszę ją karmić co 2h 😮 masakra jakaś!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
co do chrzcin to tez mamy dylemat. Wychodzi nam ponad 50 osob samej najblizszej rodziny czyli ok 5 tys. + alkohol czyli ok 6,5 tys. masakra.Prawie wesele. chyba zrobimy tylko dla rodzicow, chrzesnych, rodzenstwa i dziadkow -wyjdzie wtedy ok 20 osob. Niezly wydatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lagona a ile twoja waży po dzisiejszej wizycie, jak przeżyła szczepienie?
my idziemy jutro, w dodatku po południu mamy jeszcze usg bioderek, oj przeżyje ta nasza malutka...
też miałam bebilon 1 HA jak musiałam ją dokarmić po porodzie i niestety 3/4 puszki za 40 zł musiałam wywalić bo już nie używałam a tylko m-c może stać otwarte...jednak teraz muszę kupić bo przed jakimiś wyjściami lub jak ktoś będzie do nas przychodził to będę dawac butle, ale to tylko w takich sytuacjach, wtedy myślę na miesiac starczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki jakas dieta mi potrzebna. Mlekiem z piersi juz mało co karmie a do chrztu musze schudnąć. Myślę o kopenhaskiej...ale najdłużej na niej wytrzymałam 5 dni, bo masakrycznie głodna byłam ale przez te 5 dni 5 kg zgubiłam 🙂 i nie wiem czy nie spróbowac, tylko ze na niej jest sie troszke słabym, a ja musze mieć siłę przy dzieciach. Znacie jakąś dietke fajną. Oprócz tej białkowej co ją wszyscy teraz stosują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dieta owocowa ?
dziewczyny mozna jesc zupe ogorkowa? bo mam na nia ochote?
blue jestem zdziwiona tym, ze dziecko musi wazyc 5 kg zeby dostac szczepionke, pierwszw slysze o czyms takim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"czarnulkaniee _at_ wp [kropka] pl21.06.2008 14:06:52
hejka ja bylam przez 13 dni na diecie kopenhadzkiej bo tyle tylko mozna na niej być i schudlam 10 kg odrazu jak ja skończylam zaczelam diete owocową przez 5 dni i przez te 5 dni schudlam kolejne 5 kg potem zaczelam jesc 4 male posilki dziennie ale naprawde małe pić dwa malae kubusie dziennie i 1litr wode mineralniej a co weekend czyli piątek sobota i niedziela stosuje dziete nadala ta owocową i utrzymuje wage mam 1,54 no wiem za wysoka jak na 17 lat to nie jestem ale waze 41 kg i jest super a brzuszek zgubilam robiąc wieczorem przed kąpaniem brzuszki przysiady i tak zwane nozyce polecam to przez niecale 3 tyg zrzucilam 16 kg i czuje sie świetnie trzymam za was kciuki i życze powodzenia"


Jakaś laska, dużo schudła ale to już przesada jakaś anorektyczka chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wiedzieć
Lekarz podejmuje decyzje o zaszczepieniu bądź nie zaszczepieniu dziecka.
Przeciwwskazania do szczepienia nie stanowią:
drobne infekcje przebiegające bez temperatury lub z gorączką
do 38°C,
zakażenie górnych dróg oddechowych lub biegunka z gorączką poniżej 38,5°C,
wcześniactwo, mała masa urodzeniowa u niemowląt, niedożywienie.


Haha u mnie stanowiła waga poniżej 5kg cyrk 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny zmienie wam temat
chcemy kupić huśtawkę dla małej
ale nie jestem pewna czy z punktu ortopedycznego sa one zdrowe bo jednak takie zgiete dziecko nawet w foteliku mówi się że jest w niekorzystnej pozycji??
co wy na to
wybrałam sobie kilka modeli
http://allegro.pl/fisher-price-r2482-hustawka-lezaczek-delux-3w1-i1472100136.html#gallery
http://allegro.pl/fisher-price-hustawka-kolyska-lezaczek-zoo-mod2011-i1472507597.html#gallery
http://allegro.pl/bright-starts-hustawka-ptaszek-rozowa-do-11-kg-i1472863995.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurna, powiedzcie czy któraś z was szczepi na pneumokoki, bo mam co raz większe obawy, tak czytam w tym internecie i już łeb mi pęka...bo na rota wezmę, ale te pneumo nie wiem czy jakiś powikłań nie dają i może lepiej po 2 r.ż.? jak będzie szła do przedszkola... 🤨
Honorata ja też chcę kupić tylko że leżaczek-bujaczek, no i chyba te 2-3h dziennie nie zaszkodzą maluszkowi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamila ja tak chyba bede szczepic, ze pneumokoki i meningokoki przed ewentualnym pojsciem do zlobka lub przedszkola. A rotawirusem mozna sie latwo zarazic siedzac nawet w domu, wystarczy ze jakas osoba noszaca wirusa ptrzyjdzie do nas i gotowe, podobno szybko i latwo sie przenosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...