Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja jeszcze cos odnosnie mleka napisze bo pisalyscie ile placicie uwierzcue ze chyba zadne niema drozszego od mojego moj michal mocno ulewal i wymiotowal i ma mleko dla dzieci z tendencja do ulewan enfamil AR 1 i ono nie jest na recepte puszka kosztuje 35 zl a starcza na 5 dni ti policzcie sobie..... 😮 ale jak musluzy to niech pije 🙂 mama tylko nadizeje ze jak skonczy 3 miesiace i sprubuje podac mu bebiko to juz bedzie ok to jednak duzo taniej 12,49 a 35zl.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahh i jeszcze o jedno miałam was zapytać
czy wasze maluchy leżą w łóżeczku pod kątem??
bo my pierwszy tydzień kładliśmy ją na płasko i fajnie spała w łóżeczku póżniej po wizycie położnej podnieśliśmy jedną stronę o 5 cm (położna powiedziała, że tak powinno być)
no i od tamtego czasu mała nie chętnie śpi w łóżeczku
zasypia i w sypialni i na kanapie w wózku a w łóżeczku zaraz się denerwuje lub szybko sie budzi
no i zrobiłam eksperyment wyrównałam poziom w łóżeczku a mała śpi w nim od rana bez żadnego marudzenia 🤔
po co w ogóle ta równia pochyła??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
honorata ja chce kupic malej ta hustawke fisher price, bo mozna z niej zrobic lezaczek a jak bedzie starsza to z hustawki bedzie miala wieksza radoche 🙂 a lozeczko ma na plasko i bedzie spala bez poduszki jak najdluzej. wczoraj zauwazylam ze jak lezy w koszyku, ktory nie jest calkiem plasko to sie krztusi jak jej sie ulewa wiec koszyk idzie precz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny blagam doradzcie powiedzcie co wiecie na ten temat....ogolnie zaczne od poczatku....zachlystuja wam sie dzieci przy karmieniu? moj wczoraj zachlysnal asie herbatka ...nie az tak zeby zesiniec na szczescie ale dosc dlugo mi kaszlal i boje sie zeby od tego zapalenia pluc zachlystowego nie dostal... 😞 ja ogolnie jestem przewrazliwiona ale powiedzcie co wiecie o tym jak to jest kiedy to moze wystapic po jakim czasie objawy i jakie...?boje sie mam nadzieje ze wszystko bedzie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ta huśtawka rewelacja ale bardzo droga, nie na moja kieszen.
A jesli chodzi o poduszke to ja tez nie daje tylko pod materac podkładam dziecko lezy płasko tylko pod lekkim skosem. Tak mi kazała połozna, i przy Mai tez tak robiłam. mniej dziecko ulewa bo mleczko do żołądka zlatuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Honorata bardzo fajna ta huśtawka a jak dziadek dał to możesz kupić dziecku 🙂 mój Patryk też ma położoną poduszkę pod materacyk bo tak mi kazała położna żeby było pod skosem.
Elu mój mały też się zachłystuje ale zaraz biorę go na ramię poklepuję po pleckach i zaraz łapie oddech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niektóre 62 musiałam odłożyć do szafy. Ogólnie to mam ubranka z roz. 62/68 takie 2w1 więc w to wchodzi ładnie i są odpowiednio za duże. Kaftaniki z 62 pożegnałam są ciasnawe. Teraz ma 68 🙂 a waży przecież 4,700g no, ale to też wszystko zależy od firmy ubranek i budowy dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my będziemy chrzcić w połowie maja, więc też mam nadzieję na jakaś fajną sukienusię, rajstopki i jakieś okrycie...no mam nadzieje, że ja sama schudnę bo mam fajną sukienkę którą chciałabym założyć, jedynie jakiś szpilki sobie dokupię hłe hłe
my dziś po szczepieniu, mała dzielnie to zniosła - płakała tylko przy wstrzykiwaniu a potem już się uśmiechała 🙂 za tydzień za to pneumokoki. Nas zczęście nie przesunęli mnie tak jak Lagoonę 😜
głowa i klatka urosły jej o 4 cm, urosła 3 cm, a przytyła 1600 g 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lagoona moja ważyła w kryzysie 2490 a teraz 4100 i szczepienia dostała wszystkie...obwód głowy miała 34 a teraz 38...teraz bede czekać czy nie zareaguje gorączką na te szczepionki 🤢
a niedawno wróciliśmy z usg bioderek i też wszystko cacy 🙂
a moja zaczęła robić kupy już co 3 dzień (a jak śmierdzą hehe) ale to normalne przy karmieniu cyckiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...