Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
admin napisał(a):
dziewczyny, wesa jest 75-tą użytkowniczką brzuszka, od czasu powstania strony.
Teraz mamy Was 10 000, więc zarejestrowała się na samiuśkim początku 🙂
Tak tak dopiero tworzyłeś ta strone a my ją testowałyśmy 🙂 Moja Maja ma już 2 lata i 3 miesiące to popatrz ile juz stronka ma chyba koło 3 lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wesa napisał(a):
admin napisał(a):
dziewczyny, wesa jest 75-tą użytkowniczką brzuszka, od czasu powstania strony.
Teraz mamy Was 10 000, więc zarejestrowała się na samiuśkim początku 🙂
Tak tak dopiero tworzyłeś ta strone a my ją testowałyśmy 🙂 Moja Maja ma już 2 lata i 3 miesiące to popatrz ile juz stronka ma chyba koło 3 lat 🙂
Moja Martyna ma tyle, co Twoja Maja - jest z 14 listopada 2008 🙂
Strona powstała pod koniec czerwca 2008.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa gratulacje 🙂


witam sie brak czasu na lapka jak dziewczyny wasze maluszki my z oliwierem wybieramy sie do okulisty ropieja znow mu oczka 😞


zakupilam dla olka lezaczek a dla starszego samochod 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co tu dzis taki spokoj? gdzie sie wszystkie podzialyscie???wesa zaprosilam cie na nk 🙂tez chce cie zobaczyc w ciemnych wlosach 🙂blue moj maly wchodzi w 7 tydzien i ma tak jak twoja z jedzeniem no i spi tez mniej dzis od rana spal moze 20 min i dopiero teraz zasnal...ale ogolnie grzeczny jest w miare....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elaaaa napisał(a):
co tu dzis taki spokoj? gdzie sie wszystkie podzialyscie???wesa zaprosilam cie na nk 🙂tez chce cie zobaczyc w ciemnych wlosach 🙂blue moj maly wchodzi w 7 tydzien i ma tak jak twoja z jedzeniem no i spi tez mniej dzis od rana spal moze 20 min i dopiero teraz zasnal...ale ogolnie grzeczny jest w miare....


A ile twój je? moja po 5h zje 120ml, po 4h ok. 100ml jak ma ochotę, a tak to od 60 do 90, przy 90 trzeba ją zmuszać, ciągle mówić by nie zasypiała. 🤢 Jednego dnia jest jakby głodna i ładnie je, a drugiego ma wstręt do jedzenia. Odbija jej od 5tyg. 😞 Może butelkę powinnam zmienić na inną? dzisiaj znowu kilka godzin nie spała, a jak zaśnie to śpi z 4-5h. Marudna w ogóle jest. Specjalnie wypuszcza smoczek a zaraz za nim płacze, można jej ciągle podawać a ona ciągle wypuszcza i dziko go łapie, widać, że chce, ale wypluwa. A jak wykrzywia buzię jak nie chce, dosłownie jakby był gorzki jak nie ma na niego ochoty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elaaaa napisał(a):
co tu dzis taki spokoj? gdzie sie wszystkie podzialyscie???wesa zaprosilam cie na nk 🙂tez chce cie zobaczyc w ciemnych wlosach 🙂blue moj maly wchodzi w 7 tydzien i ma tak jak twoja z jedzeniem no i spi tez mniej dzis od rana spal moze 20 min i dopiero teraz zasnal...ale ogolnie grzeczny jest w miare....


juz cie mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
elaaaa napisał(a):
co tu dzis taki spokoj? gdzie sie wszystkie podzialyscie???wesa zaprosilam cie na nk 🙂tez chce cie zobaczyc w ciemnych wlosach 🙂blue moj maly wchodzi w 7 tydzien i ma tak jak twoja z jedzeniem no i spi tez mniej dzis od rana spal moze 20 min i dopiero teraz zasnal...ale ogolnie grzeczny jest w miare....


A ile twój je? moja po 5h zje 120ml, po 4h ok. 100ml jak ma ochotę, a tak to od 60 do 90, przy 90 trzeba ją zmuszać, ciągle mówić by nie zasypiała. 🤢 Jednego dnia jest jakby głodna i ładnie je, a drugiego ma wstręt do jedzenia. Odbija jej od 5tyg. 😞 Może butelkę powinnam zmienić na inną? dzisiaj znowu kilka godzin nie spała, a jak zaśnie to śpi z 4-5h. Marudna w ogóle jest. Specjalnie wypuszcza smoczek a zaraz za nim płacze, można jej ciągle podawać a ona ciągle wypuszcza i dziko go łapie, widać, że chce, ale wypluwa. A jak wykrzywia buzię jak nie chce, dosłownie jakby był gorzki jak nie ma na niego ochoty.
Moja Sońka też tak łapie smoka jakby tydzien nie jadla 🤪a cycka chwile, wypluwa,ja chowam a ona się drze 🤪od wczoraj nie mam chwili spkoju 😞i jak ją zrozumieć? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elaaaa napisał(a):
co tu dzis taki spokoj? gdzie sie wszystkie podzialyscie???wesa zaprosilam cie na nk 🙂tez chce cie zobaczyc w ciemnych wlosach 🙂blue moj maly wchodzi w 7 tydzien i ma tak jak twoja z jedzeniem no i spi tez mniej dzis od rana spal moze 20 min i dopiero teraz zasnal...ale ogolnie grzeczny jest w miare....

Moja dzisiaj zaczyna 9 tydzień i przespała cały dzień, buszowała tylko koło 1 godzinki w południe no i teraz od 30 min nie śpi. Budziła się na cyca co 2 h i zaraz przy nim zasypiała 😜 ale nocki już coraz lepsze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja za to rano nie spała do wczesnego popołudnia a teraz jakoś zasypia od razu po karmieniu, godz. temu zjadła prawie 120ml i od razu poszła spać. Jak tu zrozumieć dzieci .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh moja zaczyna 8 tydzień i też ma swoje przebłyski...possa cyca odkładam ją, pośpi 0.5h i drze się jakby nie jadła pół dnia 😮 i co raz dłużej jest aktywna w dzień, a czasem śpi ładnie...więc też wszystko jakieś rozregulowane się wydaje 😎
przez week miała tyle gości że już mam dosyć 😉 a tu jeszcze tyle ludzi się dopomina żeby zobaczyć małą, ehhe normalnie jak w cyrku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
heh moja zaczyna 8 tydzień i też ma swoje przebłyski...possa cyca odkładam ją, pośpi 0.5h i drze się jakby nie jadła pół dnia 😮 i co raz dłużej jest aktywna w dzień, a czasem śpi ładnie...więc też wszystko jakieś rozregulowane się wydaje 😎
przez week miała tyle gości że już mam dosyć 😉 a tu jeszcze tyle ludzi się dopomina żeby zobaczyć małą, ehhe normalnie jak w cyrku...


8 to chyba zaczną w piątek? 🥴 a teraz na razie leci 7..
Moja też jest strasznie dziwna,ale ponoć w ciągu kilkunastu dni ma się to już wszystko unormować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
Nie wiem co sie stało mojemu bartoszkowi od 17 cały czas płacze i nic nie pomaga, teraz włączyłam suszarke to przysnął ale nie wiem na jak długo 😞


Stawiam na wzdęcia, chęć zrobienia kupy lub kolkę? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny kiedy chrzcicie dzieci? my ustalilismy termin pod koniec maja chyba 29.05 i teraz sie zastanawiam czy nie za pozno, mala bedzie miala ponad 4 msc, ale chcielismy zeby bylo cieplutko, z resztą nie jest powiedziane ze trzeba chrzcic od razu po urodzeniu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Duzo zdrowia dla Adasia, aby wyszedł z choroby!!! Biedny maluszek;( przykro mi bardzo. Badz silna dla dzieci, bedzie dobrze.
Kubus zjadł mleczko i do spania, dzis poszedł pozniej spioszkac. Madalena, nie przejmuj sie, nie jedna matka pije wino w miejscach publicznych, to nie grzech 😉
No Monia fajny avatarek, słodko 😉
Sylwia, ja zagłosowałam juz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boze dziewczyny ja kiedyś zawału dostane a mojego męża własnymi rękami zabije!!!!
Całe szczescie ze byłam w pokoju, mój piotr wszedł i nie zobaczył ze mały spi na wersalce i rzucił na niego kołdre, jak bym była w innym pokoju on by mi dziecko udusił. Cała sie trzese, on mnie przeprasza bo mówi ze nie spojrzał, a ja dziekuje bogu ze byłam wtedy w pokoju z małym. Co za palant z tego mojego piotrka. ryczec mi sie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
dziewczyny kiedy chrzcicie dzieci? my ustalilismy termin pod koniec maja chyba 29.05 i teraz sie zastanawiam czy nie za pozno, mala bedzie miala ponad 4 msc, ale chcielismy zeby bylo cieplutko, z resztą nie jest powiedziane ze trzeba chrzcic od razu po urodzeniu....

Jak zamawiałam restauracje to babka sie zdziwiła ze takiego maluszka juz chrzcimy bo mowi ze przewarznie z wiekszymi dzieciaczkami przychodzą na chrzciny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...