Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
heh moja zaczyna 8 tydzień i też ma swoje przebłyski...possa cyca odkładam ją, pośpi 0.5h i drze się jakby nie jadła pół dnia 😮 i co raz dłużej jest aktywna w dzień, a czasem śpi ładnie...więc też wszystko jakieś rozregulowane się wydaje 😎
przez week miała tyle gości że już mam dosyć 😉 a tu jeszcze tyle ludzi się dopomina żeby zobaczyć małą, ehhe normalnie jak w cyrku...
Wie dziwie że wszyscy chcą Majeczke zobaczyć 🙂na tym avatarku nowym wygląda cudnie 🙂oklask dla Majeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wesa dobrze że wszystko się dobrze skończyło i że tam byłaś...
Ja też chcę w maju chrzcić Judytkę jakoś w połowie albo pod koniec 😉 ale jeszcze z księdzem nie rozmawialiśmy bo go nie bylo jak do niego poszliśmy... ;/ i dopiero w przyszły weekend będziemy do niego jechać znowu bo mieszkamy 10km od miejsca zameldowania i od kościoła w którym chcemy chrzcić 😉
U nas dzisiaj była piękna pogoda i byliśmy na spacerku 😉 Judytka już się troszkę lepiej czuje, ma mniejszy katarek i lepiej oddycha ale kaszelek nadal mocny Ją męczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
boze dziewczyny ja kiedyś zawału dostane a mojego męża własnymi rękami zabije!!!!
Całe szczescie ze byłam w pokoju, mój piotr wszedł i nie zobaczył ze mały spi na wersalce i rzucił na niego kołdre, jak bym była w innym pokoju on by mi dziecko udusił. Cała sie trzese, on mnie przeprasza bo mówi ze nie spojrzał, a ja dziekuje bogu ze byłam wtedy w pokoju z małym. Co za palant z tego mojego piotrka. ryczec mi sie chce 😞
ja też tak Sonie kłade wszędzie i na łóżku i na wersalce wszędzie po troszke ale to jest niebezpiecznie ostatnio też Cyprian ciągle słyszy uważaj Sonia tam leży żeby nie daj Boże ktoś Jej nie nie zauważył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
Dona napisał(a):
dziewczyny kiedy chrzcicie dzieci? my ustalilismy termin pod koniec maja chyba 29.05 i teraz sie zastanawiam czy nie za pozno, mala bedzie miala ponad 4 msc, ale chcielismy zeby bylo cieplutko, z resztą nie jest powiedziane ze trzeba chrzcic od razu po urodzeniu....

Jak zamawiałam restauracje to babka sie zdziwiła ze takiego maluszka juz chrzcimy bo mowi ze przewarznie z wiekszymi dzieciaczkami przychodzą na chrzciny.
Dona nie za póżno 🙂 ja Cypriana chrzcilam jak miał 6 m-cu siedział w Kościele i skubal ozdoby ze świecy hi hi 🙃A Sońke chrzcimy na koniec kwietnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My chrzciny robimy 20 marca.. Wczoraj bylismy zmala u fotograda zrobic zdjecie do dowodu ehh troche sie pomeczylismy zeby było dobre no ale po 10próbach sie udało, tylko jestem ciekawa czy jak takiemu małemu dziecku wyrabia sie dowod to czy tez musi byc... 🙂 Jeszcze tylko 4tyg.i bedziemy jechac do Holandii, wkońcu rodzinka bd w komplecie 🙂) Jestem tylko ciekawa jak mała zniesie taką podróz mamy zamiar wyjechac po kąpieli to moze bd spała ładnie 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia dziękuję i przesyłam zwrotny oklask 🙂
ej Lagoona toż nasze skończyły 7 tygodni w ten piątek więc ja od wczoraj liczę że zaczął się 8 tydzień - przecież na następny poniedziałek skończą 2 miesiące 🙂
my chrzcimy w połowie maja, więc będzie miała 4 miesiące...myślę że to nie tak źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bylam u ksiedza wczoraj i chrzcimy 12 marca 🙂 Legoona moj jadl zawsze po 120 a dzis raz 50 raz 60 raz 90 i prawie caly dzien nie spal no moze 2 godz w ciagu dnia....teraz na noc wypil 100 i spi zobaczymy jak dlugo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
Asia dziękuję i przesyłam zwrotny oklask 🙂
ej Lagoona toż nasze skończyły 7 tygodni w ten piątek więc ja od wczoraj liczę że zaczął się 8 tydzień - przecież na następny poniedziałek skończą 2 miesiące 🙂
my chrzcimy w połowie maja, więc będzie miała 4 miesiące...myślę że to nie tak źle 🙂

ja też chrzczę w maju jak będzie miała 4 miesiące 🙂 Dziewczyny czy wasze brzdące też puszczają takie śmierdzące bąki? Normalnie aż w oczy szczypie 😮 A kupki już 3 dzień nie zrobiła. Ale za to tak fajnie już gaworzy, że aż miło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laski co tam u was?Nie mialam czasu do was wejsc.Byliśmy troche w gosciach troche u nas było gosci i tak weekend minał.A moj wyssie wszystko z cycka jednego i drugiego i nadal glodny i wypija jeszcze 150 ml mleka sztucznego.I zastanawiam sie czy wogule nie przejsc na mleko sztuczne skoro on sie wogule nie najada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila ja liczę skończone tyg. a nie rozpoczęte 😜 w książeczce też mi wpisują takie jakie są.. jak mówiłam, że ma lekko ponad 6tyg. tzn. bodajże 6tyg. i 4dni to wpisała do książeczki 6tyg. a nie 7 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja w nocy ladnie je cycka a w dzien dostaje przy nim histerii. Jak naciskam sutka to mleko leci. Mama mowi ze moze mam pokarm malo tresciwy. Wczoraj poszla spac dopiero po butli po 23. Wstala o 3. Zmienilam jej pieluche jak zwykle przed karmieniem a ta mi zasnela i jadla dopiero o 5 😉 czyli ponad 5h bez jedzenia. Najdluzej jak do tej pory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elaaaa napisał(a):
ja bylam u ksiedza wczoraj i chrzcimy 12 marca 🙂 Legoona moj jadl zawsze po 120 a dzis raz 50 raz 60 raz 90 i prawie caly dzien nie spal no moze 2 godz w ciagu dnia....teraz na noc wypil 100 i spi zobaczymy jak dlugo...


No to witaj w klubie niejadków!! Nie wiem co się z tymi dziećmi dzieje, moja nie dość, że mało je to jeszcze ulewa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
moja w nocy ladnie je cycka a w dzien dostaje przy nim histerii. Jak naciskam sutka to mleko leci. Mama mowi ze moze mam pokarm malo tresciwy. Wczoraj poszla spac dopiero po butli po 23. Wstala o 3. Zmienilam jej pieluche jak zwykle przed karmieniem a ta mi zasnela i jadla dopiero o 5 😉 czyli ponad 5h bez jedzenia. Najdluzej jak do tej pory


Moja tak samo śpi bez jedzenia po 4-5h.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
Czesc laski co tam u was?Nie mialam czasu do was wejsc.Byliśmy troche w gosciach troche u nas było gosci i tak weekend minał.A moj wyssie wszystko z cycka jednego i drugiego i nadal glodny i wypija jeszcze 150 ml mleka sztucznego.I zastanawiam sie czy wogule nie przejsc na mleko sztuczne skoro on sie wogule nie najada 😞


O matko aż tyle? To może rzeczywiście się nie najada jeny, jeszcze go przekarmisz, bo twoje mleko ma kalorie i modyf. trochę tego za dużo. 150ml wypija dziecko 4mieś. nie możesz tyle podawać. Normy do 3mieś. to 120ml x 6 na dobę przy mleku modyf,.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
blue ja mam mleko modyfikowane i na opakowaniu jest napisane ze dzieciom powyzej 4tyg 150ml dawac i moja tez tak wypija czasami 😉


To zależy od rodzaju mleka. Na Bebilonie jest napisane od 4mieś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa i odkryłam czemu moja mała może mało jeść tak nagle to wina smoczka!! Ona ma już przecież prawie 2mieś. a smoczek mam od 0+ i już na allegro widziałam smoczki TT od 1mieś. 3 itd. może jak będzie mieć większy przepływ to się tak nie zmęczy, tylko co będzie z ulewaniem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
wydaje mi się ze po skończonym 3miesiącu


Tylko, że jak masz na butelkach napis 0+ to znaczy, że od chwili narodzin, to może 3+ znaczy od początku 3mieś. ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja teraz też muszę szybko kupić smoczek avent z 2 dziurkami bo ten co mam ma jedną a w tygodniu przyjedzie moja mama żeby zająć się małą a my skoczymy na zakupy szafę uzupełnić
w sumie to ten z jedną dziurką nie był używany ani razu a też zauważyłam ze w drugim miesiącu już powinnam zmienić na ten z większym przepływem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
wydaje mi się ze po skończonym 3miesiącu


Tylko, że jak masz na butelkach napis 0+ to znaczy, że od chwili narodzin, to może 3+ znaczy od początku 3mieś. ?


O+ to od pierwszych dni
1+ po skończonym 1
i analogicznie 3+ po trzecim
ja tak mam w avencie
0+ to jedna dziurka w smoczku
1+ dwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...