Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie, nic nie mówiła że za dużo jej głowa urosła...w sumie to nasze mają już 7 tyg.(2 miesiąc to po 2 cm mogły już przybrać a u ciebie to już w ogóle idealnie 😉) więc moim zdaniem dobrze im wszystko rośnie. Nie ma się co martwić, przecież nie wszystko jest książkowo...chyba by coś powiedziały...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie Asiu dziś razem świętujemy 🙂
a moja za to ma pełno kropeczek - chrostek na buzi od kilku dni ale to możliwe że od pomidorów (choć te jadłam już wcześniej) albo czekolady bo zjadłam trochę kilka dni temu i wtedy ja wysypało
odstawiłam wszystkie alergeny i najwyżej jak jej z buzi zejdzie to spróbuje jeszcze raz żeby wiedzieć co ją uczuliło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Bebilona 1 i mogę go polecić z czystym sumieniem, mała już nie ma wzdęć i nigdy nie miała kolek. Kupę robi po nim 2 razy dziennie 🙂 Żołądek malucha i jelita muszą się przystosować do mleka zanim dobrze zaczną pracować. No i dzieci karmione mlekiem modyf. trzeba dopajać. Tak samo jeśli wasze nie mogą zrobić kupki (mowa o tych karmionych piersią) to też jak najwięcej podawać picia.

Moja też ma na buzi krostki 🙂 do 1mieś. miała buzię idealną, czyściutką, a teraz jakieś brzydactwa wyszły kilka krostek ma na czole i kilka na policzku. Pediatra nic na to nie mówiła, więc to chyba normalne. Poza tym przypuszczam, że to jest przez niedojrzałe gruczoły. Aha i tą suchą skórę na czole smaruję linomagiem i oliwką - widać efekty 🙂 skóra zaczęła się szybciej łuszczyć-odpadać i w tych miejscach widać ładną skórkę. JEszcze na brwiach została jej ta sucha skóra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zafarbowałam włoski ,juz nie jestem blondynką 🙂 Miałam iść do fryzjera robic odrosty znów pasemka, ale brakuje mi czasu a nie chce co chwile kombinowac zeby ktos został z dziecmi. Więc kupiłam farbe i sobie sama zrobiłam, przyciemniłam włoski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
dziewczyny ale mialam dzis sen....snilo mi sie ze mi dziecko porwali i wywiezli gdzies do Niemiec 😮 zerwalam sie szybko ze snu a moja kruszynka lezala obok mnie 🙂 nie wiem skad ten gllupi sen

Moja kupki robi prawie po kazdym karmieniu, problemow z brzuszkiem tez nie ma, herbatki koprowej nie daje .
Kamila napisz jak wyglada szczepienie na rotawirusa, wiem ze doustnie, ale jaka dawka , czy podają przed szczepieniem igłowym czy po....?

Moja szwagierka mowila ze swojemu bobasowi po szczepionkach robila oklady z sody i nie mial goraczki ani zadnych obrzeków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dziewczynek najdłuższa jest córka Justyny potem Molali a wtedy moja i Honoratki 🙃 a z chłopców pierwszy jest Kasi potem Eli 🙃 chodzi mi o wzrost powyżej 55cm. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue mój wzrostem i wagowo był na pierwszym miejscu 🙂
jeżeli chodzi o jedzenie w nocy to Patryk je co 2 godziny, zawsze się najada z jednej piersi i zasypia.
w dzień karmię częściej. moje mleko jest do picia i do jedzenia dla niego bo herbatki nie lubi, pluje nią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona, mojej najpierw podali rota doustnie, ale ile to nie wiem...a potem zastrzyk w obie nogi skojarzoną i wzw. Na szczęście nie miała żadnych skutków ubocznych, nawet w miejscu wkucia nic nie napuchło, zobaczymy jak będzie po pneumo...
a ja zapisałam się do fryzjera na nast sobotę, już czas najwyższy zostawić męża na pastwę losu heh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...