Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no a jak tu mieć ochotę jak się patrzy na siebie w lustrze i się widzi to co widzi 🤨 🤨 🤨
obwisły brzuch, biodra uda i brzuch jak u zebry cały w rozstępach (jak jeszcze miałam brzuch i byłam opuchnięta to nic nie było widać a jak wszystko zeszło no to odkryły się tajemnice skóry na brzuchu tak nie mam bo może po 4 kreski z lewej i prawej strony ale biodra i uda to okropnie mi zniszczyło) nie wspominając już po szwach i bliźnie - masakra jak dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie mineło 1,5 miesiąca i jeszcze się nie seksiliśmy 😉 też tak jakoś nie mam zbytniego popędu 😜 to chyba przez to zmęczenie, ale luz pójde do lekarza to też już będę pewniejsza ze wszystko ok 🙂 poza tym porządnego makijażu to chyba od porodu nie robiłam nie wspominając o włosach na które nie mogę patrzeć 🙃 bez kitu przed urodzinami już na pewno wybiorę się do fryzjera, nie ma bata 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a kataru też się bardzo boje bo nawet nie wyobrażam sobie jak maluszek musi się męczyć żeby się najeść z piersi czy butelki z zatkanym nosem
moja ma takie gilki suche i wyciągam jej raz czy 2 razy dziennie ale to pediatra powiedziała że od suchego powietrza a nie początek kataru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo a może na brzuszku ją kładź, to będzie jej to wypływało a nie zalegało w gardle...
moja też ma stale takie suche gilki a ja jej ciągle wyciągam, już mam pierdolnika na tym punkcie...i właśnie to niestety od tego że susza w domu, chociaż staram się rozwieszać mokre ręczniki w pokoju, ale chyba będzie trzeba zaopatrzyć się w nawilzacz powietrza...
a dajecie swoim dzieciom smoczek uspokajacz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mojej w szpitalu dawali spoczek jak lezala na oddziale dzieciecym i nie wolno jej bylo karmic. teraz dostaje smoka bardzo rzadko, najczesciej jak ja ja trzymam i cycka szuka a niedawno byla karmiona. jak tylko zasnie albo sie uspokoi to sama smoczek wypluwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam ochote na sex ale sie boje 😜 jeszcze 2 tygodnie i sprobujemy cosik... w ogole to ciezko mi znalesc czas na cokolwiek... a rozstepy zrobily mi sie wokol pepka, nieduze, podczas skurczy porodowych. najgorsze mam cycki 😞 rozstepow masa, bede je jak skarpetki do stanika zwijac jak juz mi pokarm zaniknie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam na piersiach rozstępy, okropnie to wygląda a piersi urosły chyba ze dwa rozmiary od momentu jak zaczelam karmic wiec rozstepów zrobilo sie wiecej, ale na szczescie na brzuchu nie mam nic, wkurza mnie tylko ta brązowa krecha i brązowy pępek 😠 czy to w ogóle zginie?
Waga tez ok, boje sie ze nawet schudne za bardzo, bo czasami w ciagu dnia jak mała w ogole nie spi nie ma kiedy zjesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiast piersi obwisłe flaki 🙂 z lekkimi rozstępami ale tylko pod piersiami 🙂 na brzuchu nie mam ani jednego rozstępu, ale to genetyka, bo babcia ani mama też nic nie mają. No i zostało jeszcze mi trochę skóry na brzuchu, ale one też mają ogólnie płaskie brzuszyska (babcia ur. 5 dzieci!!) no to myślę, że też mi się to wchłonie. Poza tym nadal mam pseudo okres 🥴 oszaleć z tym można. Moja mała nie wychodzi bez smoczka z domu 🙂 zawsze jak ją ubieram na spacer to ona bierze do buzi smoczek i wtedy mogę z nią chodzić nawet kilka godzin to nie marudzi. A jak jej przypadkiem wypadnie to płacze. Ogólnie smoczek u mnie to nr 1. Bez niego rzadko zasypia. I tak jak mówi kolo jak już wpadnie w głęboki sen to go wypluje a dopóki tylko drzemie to go ma lub wypluwa i chce z powrotem 😉 to trzeba jej podawać po 100 razy zanim zaśnie. I tak fajnie mlaszcze jak go ma 🙂 taka zadowolona jest 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dopiero teraz daje smoka żeby zasnęła i to działa 🙂 ale też trzeba jej stale wkładać bo nie umie go ciumciać, a jak zaśnie to wypluwa 😉
a ja mam fajne cycki, jak silikony 🤪 ...ale takie mogły by zostać a pewnie sflaczeją, za to brzuch - porażka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze maluchy też już się interesują z automatu wszystkim co mają obok? Wczoraj moją zastałam z zaciśniętą piąstką na nosidełku od wózka, bo w nim spała 😮 i nie chciała puścić (obudzić się mimo całowania) 😁 ona odwala ładne cyrki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...