Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
A ja wreszcie znalazłam lekarza tutaj u siebie prywatnie co robi usg bioder i jutro mamy wizytę, ale lepiej późno niż wcale. Chciałam iść na te kompleksowe badania, ale to dopiero od 18 marca 😞 a na nfz kolejki na 2-3mieś. mam nadzieję, że będzie wszystko ok. nie piszecie jak u was było na kontroli bioderek wszystko ok? znajomej córka była w 3 lub 4 tyg. to musi przyjść na kontrolę za 6tyg. bo bioderko jedno jest niedojrzałe i nie wiadomo co z tego wyniknie, więc jak pójdę już w tym tyg., to na 100% będzie wiadomo czy wszystko jest ok. czy trzeba będzie pieluchować. Pediatra nawet mi o bioderkach w ogóle nie wspomniała jakaś dziwna jest 🤨 za to w szpitalu ciągle je sprawdzali.

Miłoszowi robili usg bioderek w szpitalu miał Ib i Ib. Ia i Ia oraz Ib i Ib to są dobre wyniki. Ale nasza pediatra profilaktycznie po 3 miesiącach zrobi mu jeszcze jedno usg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

youmit napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
A ja wreszcie znalazłam lekarza tutaj u siebie prywatnie co robi usg bioder i jutro mamy wizytę, ale lepiej późno niż wcale. Chciałam iść na te kompleksowe badania, ale to dopiero od 18 marca 😞 a na nfz kolejki na 2-3mieś. mam nadzieję, że będzie wszystko ok. nie piszecie jak u was było na kontroli bioderek wszystko ok? znajomej córka była w 3 lub 4 tyg. to musi przyjść na kontrolę za 6tyg. bo bioderko jedno jest niedojrzałe i nie wiadomo co z tego wyniknie, więc jak pójdę już w tym tyg., to na 100% będzie wiadomo czy wszystko jest ok. czy trzeba będzie pieluchować. Pediatra nawet mi o bioderkach w ogóle nie wspomniała jakaś dziwna jest 🤨 za to w szpitalu ciągle je sprawdzali.

Miłoszowi robili usg bioderek w szpitalu miał Ib i Ib. Ia i Ia oraz Ib i Ib to są dobre wyniki. Ale nasza pediatra profilaktycznie po 3 miesiącach zrobi mu jeszcze jedno usg.


No dokładnie, czytałam o tych I 🙂 u mnie w szpitalu sprawdzali ręcznie pediatrzy czy tam neonatolog, bo chodził jeden i drugi, bo ponoć pierwsze dni życia wskazują najbardziej na dysplazje. I w książeczce mam tylko napisane przy dysplazji, że do kontroli. No, ale po co mi zwykła wizyta u ortopedy, lepsze usg.,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
my bylismy z Gabrysią na usg bioderek jak miala 5 tygodni, na szczescie wszystko w porzadku, nastepna wizyta za 3-4 msc

Dziewczyny bylyscie juz na wizycie kontrolnej u ginekologa? ja jeszcze nie i cos czuje ze zejdzie sie z tym troche, nie mam kiedy 🤢
U nas dzis ladna pogoda wiec pewnie zaraz wyjdziemy na spacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dona napisał(a):
hej
my bylismy z Gabrysią na usg bioderek jak miala 5 tygodni, na szczescie wszystko w porzadku, nastepna wizyta za 3-4 msc

Dziewczyny bylyscie juz na wizycie kontrolnej u ginekologa? ja jeszcze nie i cos czuje ze zejdzie sie z tym troche, nie mam kiedy 🤢
U nas dzis ladna pogoda wiec pewnie zaraz wyjdziemy na spacer


Nie byłam, nie mam czasu!! 😁 nawet becikowego jeszcze nie załatwiłam, bo ta ginka mieszka w innym mieście co ja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
hej
my bylismy z Gabrysią na usg bioderek jak miala 5 tygodni, na szczescie wszystko w porzadku, nastepna wizyta za 3-4 msc

Dziewczyny bylyscie juz na wizycie kontrolnej u ginekologa? ja jeszcze nie i cos czuje ze zejdzie sie z tym troche, nie mam kiedy 🤢
U nas dzis ladna pogoda wiec pewnie zaraz wyjdziemy na spacer

ja jeszcze nie byłam a mąż mnie wygania a ja nie mam kiedy teraz mam ważniejsze rzeczy na głowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja do gina ide za 2 tygodnie...ale mi się nie chce 😜
u mojej też wszystko dobrze z bioderkami, a wizyta kontrolna za 3 m-ce
Lagoona no widzisz teraz te nasze co raz ciekawsze to i głowy będą im latać 🤪 nie ma co. No np. kolo pisze że jej ładnie trzyma główkę jak leży na brzuszku, a moja nie lubi i wytrzyma góra 10 min trochę poprzekręca i do widzenia 🙃
wesa wszystkiego dobrego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
ja do gina ide za 2 tygodnie...ale mi się nie chce 😜
u mojej też wszystko dobrze z bioderkami, a wizyta kontrolna za 3 m-ce
Lagoona no widzisz teraz te nasze co raz ciekawsze to i głowy będą im latać 🤪 nie ma co. No np. kolo pisze że jej ładnie trzyma główkę jak leży na brzuszku, a moja nie lubi i wytrzyma góra 10 min trochę poprzekręca i do widzenia 🙃
wesa wszystkiego dobrego 🙂


Moja jeszcze lepsza 😉 dzisiaj bezwiednie nauczyła się przewracać z brzucha na plecy i teraz dostaje nerwicy tzn. jak nie chce na brzuch to zaczyna ręce prostować i nie mogę jej położyć.. a jak już leży i jest zainteresowana to jest ok. a jak już jej przechodzi ochota to jedną rękę wygina, popchnie się tylną nogą i już leży na boku.. a z boku na plecy, albo od razu leci na plechy. Myślałam, że to wina łóżka, ale położyłam ją na materac i robi to samo. A jej mina jak to zrobi bezcenna 😁 Dzisiaj znowu leżała w poprzek łóżka.

Tak czytam, że to bezwiednie robią dzieci w 3mieś. a zaraz w innym artykule, że to potrafią robić niby świadomie jak nie lubią leżeć na brzuchu trochę dziwne. Kamila to ile one teraz mają? rozpoczynają 3mieś.?

Aha!! Dowiedziałam się, że brat mojego męża będzie miał dziecko 🙂 maluszek urodzi się jeszcze w 2011 roku w październiku chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
Daria ty chyba o czyms zapomniałąs? Miałas nam pokazac zdjecia ze ślubu 🙂


No fakt, ale ja w nich papuśnie wyglądam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej tak patrzę to tylko moja jest jakąś kruszynką wśród waszych 😁 Nusia jaki obwód klatki ma twoja? wygląda jakby miała 45-50!! Kawał baby!! 😁 Super minki robi!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
czesc laski ja sie ucze a tak mi sie nie chce 😞 W sobote mam juz obrone boja sie troche 😞 nuczyłam sie 20 pytan na 60.I raz prace pszeczytałąm dopiero

hej ja też się uczę z tym, że prezentacji bo mam w 15 minut opowiedzieć swoją pracę a później odpowiedzieć na 3 pytania ale z nimi problemu nie bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...