Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie dziś drugi dzień dietki 🙂 Własnie piję kawkę. Na wadze tylko 0,5 kg mniej, zobaczymy jutro rano czy bedzie wiekszy postęp 🙂 Ale już widze na wadze 67 a nie 68 czy 69 🙂

A bartuś produkuje kupkę 🙂 Czy wy tez tak macie jak ja ze jak robi kupe to taka szczesliwa jestem 🙂 hehe ciesze się z tej kupki jak nie wiem. Przynajmniej wiem ze brzusio nie bedzie bolał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anastazja była przez 3 dni bardzo marudna, mało spała, nie chciała spokojnie leżeć, trzeba było cały czas być przy niej
kończyła 5 tydzień i powiązaliśmy to ze skokiem rozwojowym
wczoraj zaczęła 6 tydzień i widać znaczną poprawę bo przespała prawie cały wieczór i całą noc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no jak sie karmi to raczej nie mozna sie odchudzac, wtedy najważniejsze zeby maluch miał pożywny pokarm. Ja juz nie karmię więc się katuje dietą. Mąż mi mówi wczoraj ze w srode zabiera mnie na kolację i do kina, ja mu odmówiłam bo nie moge złamac diety. Poprosiłam go czy mozemy to przełożyć na za dwa tygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
U mnie dziś drugi dzień dietki 🙂 Własnie piję kawkę. Na wadze tylko 0,5 kg mniej, zobaczymy jutro rano czy bedzie wiekszy postęp 🙂 Ale już widze na wadze 67 a nie 68 czy 69 🙂

A bartuś produkuje kupkę 🙂 Czy wy tez tak macie jak ja ze jak robi kupe to taka szczesliwa jestem 🙂 hehe ciesze się z tej kupki jak nie wiem. Przynajmniej wiem ze brzusio nie bedzie bolał 🙂

hahaha Wesa ja też się cieszę jak głupia jak Judytka zrobi kupkę... i jak Adam Ją przewija i mówi, że jest kupka to ja lecę zobaczyć do pieluszki czy duża i jaki kolor i jaka konsystencja 😜 a Judytka od niedzieli wieczór nie zrobiła kupki ;( i cały czas bidula się męczy ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
U mnie dziś drugi dzień dietki 🙂 Własnie piję kawkę. Na wadze tylko 0,5 kg mniej, zobaczymy jutro rano czy bedzie wiekszy postęp 🙂 Ale już widze na wadze 67 a nie 68 czy 69 🙂

A bartuś produkuje kupkę 🙂 Czy wy tez tak macie jak ja ze jak robi kupe to taka szczesliwa jestem 🙂 hehe ciesze się z tej kupki jak nie wiem. Przynajmniej wiem ze brzusio nie bedzie bolał 🙂
Wesa a co to za dieta? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez zawsze kupki ogladam i wacham, takie moje male zboczenie 😜. Kamila a twoja mala w tej kokardzie jak raper wyglada i oczy ma przepiekne. A zauwazylyscie ze na koniec filmiku moja mala puszcza pawika jak zwykle 😉 nie moge sie doczekac kiedy jej te zygawki przejda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam od ortopedy 🙂 Jestem przeszczęśliwa!! 🤪 Mała ma idealne bioderka, wszystko jest super lewe i prawe bioderko ma w ocenie Ia czyli najwyższa nota z możliwych!! 🙂 lekarz bardzo miły, wszystko wytłumaczył pokazywał na monitorze co i jak, wziął małą na ręce pokazywał techniki trzymania 🙂 mała była w niego zapatrzona w ogóle nie płakała uśmiechała się!! Jak położył ją na brzuszku to powiedział, że jest silna hehe! No ba! Za mamusią 😜 zaszczała mu przy okazji to posłanie na którym robił usg 😁 i powiedział, że jak dalej tak będziemy dbać o nią to bioderka będą na 99% ok. Do kontroli w 3/4mieś. życia. Dostałam ulotki jak prawidłowo trzymać dziecko, czego unikać itd. Lekarz z powołania 🙂 jeśli będzie to możliwe to chyba ją przepiszę do niego jako pediatry 🙂 bo pracuje w tym ośrodku. Aha i ciągle mówił "Laura to, Laura tamto, u Laury widać.." spotkałyście się z czymś takim?? bo zawsze każdy mówi "dziecko"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jej włosy z wczoraj 😁 rosną jak szalone, chociaż są nadal cienkie.

[URL=http://img839.imageshack.us/i/ok004.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/2522/ok004.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
Nusia dzięki hehe, jeszcze jej kiety brakuje 😜
Lagoona też byłam u takiego ortopedy, mimo że kolejka z dziećmi na kilometr to ona do każdego po imieniu gadał i dokąłdnie oglądał także tacy powinni być lekarze 🙂


Dokładnie! Tacy powinni być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dzisiaj po szczepionce.
W końcu szczepiliśmy 6w1, mały był dzielny ale mocno się popłakał a ja razem z nim...
Nasza pani dr tez do dzieciaczków zawsze po imieniu 🙂
Miłosz grzecznie sobie dzisiaj pogaworzył z lekarką, wszystko super! 🙂
Wazy 4420 kg, główka 39 cm, klatka 38 cm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
wesa napisał(a):
U mnie dziś drugi dzień dietki 🙂 Własnie piję kawkę. Na wadze tylko 0,5 kg mniej, zobaczymy jutro rano czy bedzie wiekszy postęp 🙂 Ale już widze na wadze 67 a nie 68 czy 69 🙂

A bartuś produkuje kupkę 🙂 Czy wy tez tak macie jak ja ze jak robi kupe to taka szczesliwa jestem 🙂 hehe ciesze się z tej kupki jak nie wiem. Przynajmniej wiem ze brzusio nie bedzie bolał 🙂
Wesa a co to za dieta? 🙂


Kopenhaska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youmit napisał(a):
My dzisiaj po szczepionce.
W końcu szczepiliśmy 6w1, mały był dzielny ale mocno się popłakał a ja razem z nim...
Nasza pani dr tez do dzieciaczków zawsze po imieniu 🙂
Miłosz grzecznie sobie dzisiaj pogaworzył z lekarką, wszystko super! 🙂
Wazy 4420 kg, główka 39 cm, klatka 38 cm 🙂


No to super rośnie! Identycznie jak moja z tym 1cm różnicy 🙂 ciekawe czy jak pójdę na szczepienie pod koniec to główka z klatą się wyrówna czy może klata będzie większa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Wróciłam od ortopedy 🙂 Jestem przeszczęśliwa!! 🤪 Mała ma idealne bioderka, wszystko jest super lewe i prawe bioderko ma w ocenie Ia czyli najwyższa nota z możliwych!! 🙂 lekarz bardzo miły, wszystko wytłumaczył pokazywał na monitorze co i jak, wziął małą na ręce pokazywał techniki trzymania 🙂 mała była w niego zapatrzona w ogóle nie płakała uśmiechała się!! Jak położył ją na brzuszku to powiedział, że jest silna hehe! No ba! Za mamusią 😜 zaszczała mu przy okazji to posłanie na którym robił usg 😁 i powiedział, że jak dalej tak będziemy dbać o nią to bioderka będą na 99% ok. Do kontroli w 3/4mieś. życia. Dostałam ulotki jak prawidłowo trzymać dziecko, czego unikać itd. Lekarz z powołania 🙂 jeśli będzie to możliwe to chyba ją przepiszę do niego jako pediatry 🙂 bo pracuje w tym ośrodku. Aha i ciągle mówił "Laura to, Laura tamto, u Laury widać.." spotkałyście się z czymś takim?? bo zawsze każdy mówi "dziecko"

No widzisz Matka!a Ty się zawsze tak stresujesz 🙂 a tu proszę ideał Dziewczyna 🙂 🙂
Włoski ma świetne, takie już długie 🙂 mój przy niej to prawie łysol 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lagoona ale twoja ma perukę 🤪zaraz jej kitka zrobisz
mojej też rosną, ale wolniej a już bym chciała spineczki 🙃
a cienkie to chyba dość długo będą, bo znajomych córka ma 1,5 roku i nadal ma dość cienkie, chociaż może to zależy od tego jakie rodzice mają włosy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...