Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
hej laski bylam z malym u lekarza dzisiaj bo mi rano strasznie plakal.dala nam czopki i cos na uklad pokarmowy. wazy 5.5 kg.pani doktor mowila ze moze sie przejada i dlatego go boli brzuszek.i od tego plakania mu sie zrobila przepuklina i zapisalam nas na 5 kwietnia do chirurga dzieciecego i ma to obejrzec i moze mu zrobia zabieg boje sie 😞

mojej szwagierki syn miał zabieg na przepuklinę więc wiem co to oznacza ale jestem z wami i oklask dla was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justyna to super ze szlaban zdjety 🙂

moja ma refluks i mamy czekac az samo minie. chyba ze jej sie pogorszy np bedzie chorowac na zapalenie pluc lub oskrzeli. dostalam kilka instrukcji jak nia sie zajmowac itp.i dowiedzialam sie tez ze ma krociutkie wedzidelko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
justyna to super ze szlaban zdjety 🙂

moja ma refluks i mamy czekac az samo minie. chyba ze jej sie pogorszy np bedzie chorowac na zapalenie pluc lub oskrzeli. dostalam kilka instrukcji jak nia sie zajmowac itp.i dowiedzialam sie tez ze ma krociutkie wedzidelko

Refluks?-to tak jak mówiła Blue- nasza chodząca encyklopedia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej lachony 🙂
Jak zwykle niepotrzebnie siałam panikę, że będą marudzić na temat jej wagi czy coś. Mała waży 5440g czyli od początku przytyła 2150g, więc nie jest tak źle jak na to co je. Widać, że mleko AR skutkuje tylko, że teraz przez niego ma bardzo twarde kupki, będę musiała więcej herbaty podawać, bo lekarka powiedziała, że nie powinno się mieszać 2mlek i mam przeczekać aż będzie dostawać inne produkty. No nie wiem.. z tym mlekiem Bebilon 1 miała ładne kupy, a odkąd dostaje samo Ar to tragedia no ale zobaczę co wyjdzie z tego. Coś tam pomieszali wcześniej z wymiarami i dzisiejsze wyniki się nie zgadzały z tamtymi 🙃 i teraz niby mała ma 40cm obwodu główki i 40cm klatki (ale nie chce mi się wierzyć, żeby to się już teraz wyrównało. Zakręcona ta pielęgniarka, że hoho.. no, ale to szczegół 🙂 No więc mała przytyła 700g w ciągu tych 5tyg. jak na nią to dobrze i się podniecały jej wagą, że tyle przytyła, że teraz jest taka fajniutka. A ja mówię do lekarki, że chyba zawsze już będzie taka chuda, bo inne dzieci są grubsze i przyznała mi rację, że już taka raczej będzie. Płakała, ale była dzielna 🙂 Na pneumokoki mam szczepić za 2mieś. i 1 szczepionka kosztuje 270zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
justyna to super ze szlaban zdjety 🙂

moja ma refluks i mamy czekac az samo minie. chyba ze jej sie pogorszy np bedzie chorowac na zapalenie pluc lub oskrzeli. dostalam kilka instrukcji jak nia sie zajmowac itp.i dowiedzialam sie tez ze ma krociutkie wedzidelko

Refluks?-to tak jak mówiła Blue- nasza chodząca encyklopedia


Oj tak tak 🤪 wariatki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Hej lachony 🙂
Jak zwykle niepotrzebnie siałam panikę, że będą marudzić na temat jej wagi czy coś. Mała waży 5440g czyli od początku przytyła 2150g, więc nie jest tak źle jak na to co je. Widać, że mleko AR skutkuje tylko, że teraz przez niego ma bardzo twarde kupki, będę musiała więcej herbaty podawać, bo lekarka powiedziała, że nie powinno się mieszać 2mlek i mam przeczekać aż będzie dostawać inne produkty. No nie wiem.. z tym mlekiem Bebilon 1 miała ładne kupy, a odkąd dostaje samo Ar to tragedia no ale zobaczę co wyjdzie z tego. Coś tam pomieszali wcześniej z wymiarami i dzisiejsze wyniki się nie zgadzały z tamtymi 🙃 i teraz niby mała ma 40cm obwodu główki i 40cm klatki (ale nie chce mi się wierzyć, żeby to się już teraz wyrównało. Zakręcona ta pielęgniarka, że hoho.. no, ale to szczegół 🙂 No więc mała przytyła 700g w ciągu tych 5tyg. jak na nią to dobrze i się podniecały jej wagą, że tyle przytyła, że teraz jest taka fajniutka. A ja mówię do lekarki, że chyba zawsze już będzie taka chuda, bo inne dzieci są grubsze i przyznała mi rację, że już taka raczej będzie. Płakała, ale była dzielna 🙂 Na pneumokoki mam szczepić za 2mieś. i 1 szczepionka kosztuje 270zł.

no widzisz panikowałaś niepotrzebnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niusia no to nic tylko czekać by minęło szybko i byście szybko zapomnieli o tym dziadostwie 🙂

Lagoona a trułam Ci wczoraj tyle bom rację miała. Amen 🙂 Cieszę się, że wszystko jednak ok!!!

Asia przepuklinę to ja miałam w wieku 6 lat. Wtedy 2 dni po zabiegu byłam już w domu. Od tamtej pory wieeele się zmieniło. Nie ma się czego obawiać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
A ja szukam pomysłu na ubiór dla siebie na chrzciny Majki. Poradzicie?


Chyba jakaś sukienka co? 🙂 Jak będę mieć chwile czasu to poszukam czegoś fajnego i pokażę co mi się podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
Niusia no to nic tylko czekać by minęło szybko i byście szybko zapomnieli o tym dziadostwie 🙂

Lagoona a trułam Ci wczoraj tyle bom rację miała. Amen 🙂 Cieszę się, że wszystko jednak ok!!!

Asia przepuklinę to ja miałam w wieku 6 lat. Wtedy 2 dni po zabiegu byłam już w domu. Od tamtej pory wieeele się zmieniło. Nie ma się czego obawiać!


Wiem, ale kochana jesteś za to wszystko co pisałaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milka inna dziewczyna z którą pisze wylądowała z synkiem w szpitalu jak mały miał anemię miał przetaczaną krew, bo była u niego b. silna. Ponoć anemia występuje fizj; w 2-3mieś. życia u niemowlaków tak jej lekarz mówił. Także nie martw się wszystko będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a m byłyśmy na spacerku 3h, i mamusi zachciało się przejść do galerii, która jest jakieś 6 km od domu w jedną stronę, nogi z dooopki mi wychodzą ale za to sobie coś kupiłam i Majuni sukieneczkę hłe hłe, a spała jak aniołek więc nic nie odczuła. Co prawda tylko w jednym sklepie byłyśmy ale loozik.
Dobrze, że te nasze problemy jakoś się wyjaśniają, jak u Justynki Nusi czy Lagoony 🙂
Femmka mówisz że nic nie wyrwę hehe, to od dziś będziemy się siłować na różne sposoby 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
a m byłyśmy na spacerku 3h, i mamusi zachciało się przejść do galerii, która jest jakieś 6 km od domu w jedną stronę, nogi z dooopki mi wychodzą ale za to sobie coś kupiłam i Majuni sukieneczkę hłe hłe, a spała jak aniołek więc nic nie odczuła. Co prawda tylko w jednym sklepie byłyśmy ale loozik.
Dobrze, że te nasze problemy jakoś się wyjaśniają, jak u Justynki Nusi czy Lagoony 🙂
Femmka mówisz że nic nie wyrwę hehe, to od dziś będziemy się siłować na różne sposoby 😎


Ja spadam do lumpa teraz 🤪 buziony ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
a m byłyśmy na spacerku 3h, i mamusi zachciało się przejść do galerii, która jest jakieś 6 km od domu w jedną stronę, nogi z dooopki mi wychodzą ale za to sobie coś kupiłam i Majuni sukieneczkę hłe hłe, a spała jak aniołek więc nic nie odczuła. Co prawda tylko w jednym sklepie byłyśmy ale loozik.
Dobrze, że te nasze problemy jakoś się wyjaśniają, jak u Justynki Nusi czy Lagoony 🙂
Femmka mówisz że nic nie wyrwę hehe, to od dziś będziemy się siłować na różne sposoby 😎

to pochwal się potem co kupiłaś

Ja spadam do lumpa teraz 🤪 buziony ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam na chrzciny sukienkę, którą miałam u koleżanki na weselu jak byłam w 3 m-cu 🤪 także powinnam w nią wleźć 😉 buty do niej też mam, ewentualnie kupię marynarkę....dla malutkiej też już mam pomysła tylko muszę znaleźć czas zeby tego poszukać 😉....ale u nas chrzciny dopiero 5 czerwca więc jeszcze troszkę. W tym tyg chcemy zarezerwować już salę i kościół, bo w końcu znalazłam taką co mi odpowiada w 100% 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
A ja szukam pomysłu na ubiór dla siebie na chrzciny Majki. Poradzicie?


Chyba jakaś sukienka co? 🙂 Jak będę mieć chwile czasu to poszukam czegoś fajnego i pokażę co mi się podoba.
Qrcze szukam i nie mogę nic sobie znaleźć. A zakupów ciuchowych "na tej mojej nowej wiosce" zupełnie nie potrafię robić. Może coś w necie?


wesa napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
A ja szukam pomysłu na ubiór dla siebie na chrzciny Majki. Poradzicie?

ja sama miałam z tym problem


ja tez mam ten dylemat, kiedy chrzciny u ciebie justynka???
W 1 dzień świąt 🙂 I mega wyzwanie bo zdecydowaliśmy się zrobić w naszym domku. Mąż stwierdził, że taki mamy fajny, że szkoda do knajpy gości zapraszać hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...