Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
milkaslask napisał(a):
dziewczyny czy wasze maluszki też ssą kciuk? Moja kilka dni temu zamiast cyckać łapkę zaczęła ssać kciuk 😮

moja ssała ze 2 tygodnie temu ale jej przeszło
a ja w tym czasie martwiłam się co zrobić boi z tego co wiem lepiej dać dziecku smoka niż przyzwyczaić do ssania kciuka bo później ciężej oduczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
alwo napisał(a):
może uda mi się napisać mam pytanie a w sumie dwa
1..... Gabryś załatwia mi się raz albo co drugi dzień i kolor kupki czasami jest częściowo zielonkawy czytałam że to od zatwardzenia i pytanie brzmi jak mu pomóc masuje brzuszek zginam nóżki do brzucha podaję wodę i koperek do picia czy są jeszcze jakieś metody takie naturalne żeby pomóc mu ???

a ty alwo karmisz piersią?
bo moja na samym cycku robi kupkę raz dziennie zawsze rano po jedzeniu lub w trakcie 🤢
i nie widzę po niej oznak żeby miała problemy z brzuszkiem dlatego nic jej nie wkładam nie wymuszam widocznie tak ma i tyle 🙂
a co do koloru zielonego to moja ma żółtą kupkę a czasami z takimi zielonymi granulkami jak ja zjem ziemniaki z koperkiem zauważyłam to może u was też to jest po prostu od koperku
położnej kiedyś pytałam o te zielone grudki to mi mówiła że wszystko jest dobrze i nie ma się co tym martwić 🙂

Mój robi co 4 dni 🙂 bez żadnych oznak bólu brzuszka, i zawsze robi bez problemu 🙂
ma to chyba po mnie, bo ja też nie zawsze robię punktualnie codziennie 😉

te problemy zaczeły się jak weszło mleko modyfikowane bo na cycu to robił z 4-5 razy dziennie zauważyłam że nie ma twardego brzucha nie boli go itd tylko podczas załatwiania się strasznie się męczy taki czerwony się robi że szok i zajmuje mu to czasami z dobrą godzinę aż coś wyciśnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
Dziewczyny mój już ma przezwisko 🙂
Kermit 🙂
Darek tak na niego mówił jak był mały, bo brzuszek taki okrągły a nóżki i raczki takie chudziutkie. W sumie to dalej tak nam wygląda nasz Kermitek 😜

na moją siostrę też Kermit wołam ale u niej to zasługa oczu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
A moja zasnęła znów na krótką chwilkę. I zbliża się kąpanie. Aż się boję tego płaczu. 😞

oooo współczuję mój to wielka radość w wodzie już nawet chlapać zaczyna rączkami i nóżkami płacze jak go ubieram bo on natychmiast butlę chce, nie zaraz tylko teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alwo napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
A moja zasnęła znów na krótką chwilkę. I zbliża się kąpanie. Aż się boję tego płaczu. 😞

oooo współczuję mój to wielka radość w wodzie już nawet chlapać zaczyna rączkami i nóżkami płacze jak go ubieram bo on natychmiast butlę chce, nie zaraz tylko teraz 🙂
No właśnie nie kąpanie jest od 3 dni problemem. To nadal uwielbia tylko wyjęta z wody starsznie mi płacze. Wczoraj to stchórzyłam i tylko ją obmyłam. Dziś muszę stawić jej czoła!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
alwo napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
A moja zasnęła znów na krótką chwilkę. I zbliża się kąpanie. Aż się boję tego płaczu. 😞

oooo współczuję mój to wielka radość w wodzie już nawet chlapać zaczyna rączkami i nóżkami płacze jak go ubieram bo on natychmiast butlę chce, nie zaraz tylko teraz 🙂
No właśnie nie kąpanie jest od 3 dni problemem. To nadal uwielbia tylko wyjęta z wody starsznie mi płacze. Wczoraj to stchórzyłam i tylko ją obmyłam. Dziś muszę stawić jej czoła!!!

oklask dla otuchy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alwo napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
alwo napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
A moja zasnęła znów na krótką chwilkę. I zbliża się kąpanie. Aż się boję tego płaczu. 😞

oooo współczuję mój to wielka radość w wodzie już nawet chlapać zaczyna rączkami i nóżkami płacze jak go ubieram bo on natychmiast butlę chce, nie zaraz tylko teraz 🙂
No właśnie nie kąpanie jest od 3 dni problemem. To nadal uwielbia tylko wyjęta z wody starsznie mi płacze. Wczoraj to stchórzyłam i tylko ją obmyłam. Dziś muszę stawić jej czoła!!!

oklask dla otuchy 🙂
Dziękuję i odwzajemniam oczywiście :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna a może podgrzej na maksa w pokoju? Ja swoją teraz jak nie ulewa kąpię nawet po jedzeniu 😁 wiem, że się tak nie powinno robić, ale nic jej nie jest. Moja nie daje w ogóle odczuć, że lubi kąpiele, jakoś nie widzę u niej euforii czy niezadowolenia. Jest podczas kąpieli obojętna, jak ją wyciągam z wody też nie ma reakcji. Chociaż do kąpieli po kupie się przyzwyczaiła. Wysłałam swojego po Bebilona 1, a w między czasie dałam małej herbatki. Ona musi mieć go rozcieńczane, bo kupy nie może zrobić ciągle ją nosi i mniej go pije. Czyli będę mieć podwójny wydatek 39zł Bebilon 1 29zł Bebilon AR żyć i nie umierać. Doszliśmy do wniosku, że nie damy rady jej ciągle poić herbatą i dawać mleko w odpowiednich ilościach to się mija z celem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
Blue jak moj robi prawie po kazdym karmieniu kope to ja bym go musiala kapac 5-7 razy dziennie


Buhahahaha! Dobre! Moja robi 1-2 razy dziennie. Ja mam w domu czyścioszkę o delikatnej skórce 😜 i mamusia zawsze tyłek wymyje i potem czyściutka może iść lulu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...