Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

jejku az mi dreszcze przeszly, ale dlaczego az serduszko staneło? Asiu trzymaj sie, na pewno wszystko bedzie dobrze, usciskaj mocno syneczka.

A ja ogladam wlasnie film o katastrofire smolenskiej, przykre wspomnienia wrócily 😞 cos strasznego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jeny Asia wchodzę na brzuszka poczytać co napisałyście wieczorem, a tu takie coś 😞 mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Dokładnie, daj potem znać co wyszło.

Nusiak dzisiaj postaram się ją kupić, mam nadzieję, że nie jest przesadnie droga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie 😉
kurcze a Moja Judytka cały czas ma problemy z puszczaniem bączków 😞 strasznie się męczy i stęka, kiedyś tak nie miała... a daje Jej ten bobotic na wzdęcia i kolki i myślałam że to od tego ale wczoraj ani razu nie dostała a dzisiaj znowu męczarnia 😞 już nie wiem czemu tak ma ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue moja też miała ciemieniuchę ale natłuściłam jej główkę zwykłą oliwką której używam po kąpieli potrzymałam ją tak pół godzinki i znowu wyczesałam grzebykiem później umyłam włoski i poczesałam jeszcze kilka razy grzebykiem bo te szczotki w włosia to nawet do skóry nie dochodzą przy gęstej czuprynie
od razu była poprawa
po tygodniu zrobiłam powtórkę i teraz już Anastazja ma główkę zdrową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ
wlasnie wrócilismy do domku ze szpitala
Pojechalismy wczoraj bo seba sie dziwnie zachowywal byl agresywny nie chcial mleka pic co zawsze pije chetnie.Ale zanim przyjal nas lekarz minelo okolo godziny.Cos tam kazal mu pokazywac seba nie chcial nic robic i kazal nam zostac na noc w szpitalu na obserwacji.I o 8 był obchod i wypisali do domu.Ja nie mam słow na ta służbe zdrowia zamiast jakies badania porobic to do domu.Nawet mu krwi nie pobrali na badanie.Kazali tylko dziecko obserwowac co mi z obserwacji cholera jak on cos w glowie moze miec,od byle upadku nie traci sie oddechu i serce nie przestaje chyba bic 😞
Jade dzisiaj o 16 do rodzinnego lekarza i ta mi powiedziala ze go obejrzy i da skierowania na badania.Ja napewno tego tak nie zostawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
HEJ
wlasnie wrócilismy do domku ze szpitala
Pojechalismy wczoraj bo seba sie dziwnie zachowywal byl agresywny nie chcial mleka pic co zawsze pije chetnie.Ale zanim przyjal nas lekarz minelo okolo godziny.Cos tam kazal mu pokazywac seba nie chcial nic robic i kazal nam zostac na noc w szpitalu na obserwacji.I o 8 był obchod i wypisali do domu.Ja nie mam słow na ta służbe zdrowia zamiast jakies badania porobic to do domu.Nawet mu krwi nie pobrali na badanie.Kazali tylko dziecko obserwowac co mi z obserwacji cholera jak on cos w glowie moze miec,od byle upadku nie traci sie oddechu i serce nie przestaje chyba bic 😞
Jade dzisiaj o 16 do rodzinnego lekarza i ta mi powiedziala ze go obejrzy i da skierowania na badania.Ja napewno tego tak nie zostawie

hej mamusie 🙂
Asiu to straszne przeżycie dla nas matek, ja niedawno też miałam przecież nie miłą sytuację jak marcel mi się dusił jak połknął cukierka
a służba zdrowia to masakra. jestem z wami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu porób mu badania a szczególnie badanie główki a jak trzeba to nawet prywatnie idz bo te konowały na NFZ to mają wszystko i wszystkich w nosie. Szkoda mi dzieciaczka i Ciebie, ale musi byc wszystko dobrze i bedzie!!!

Milka ja tez ogladalam interwencje, az mnie normalnie wscieklosc bierze jak słucham wymówek tych pożal sie boże lekarzy, ze to nie ich wina, ze oni nie maja z tym nic wspolnego itp
Biedna kobieta stracila dwoje dzieci - tragedia straszna

A ja dzis dostalam okres, kurde myslalam ze jak sie karmi piersią to raczej nie przychodzi 😠
jutro wybieram sie na zakupy , spodnie musze sobie kupic, jakis plaszczyk i buty, musialo to akurat dzis przyjsc , ale jestem zla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
Milka ja tez ogladalam interwencje, az mnie normalnie wscieklosc bierze jak słucham wymówek tych pożal sie boże lekarzy, ze to nie ich wina, ze oni nie maja z tym nic wspolnego itp
Biedna kobieta straciła dwoje dzieci - tragedia straszna

nie potrafię sobie wyobrazić przez co przeszła, jeszcze 6 dni w bólach porodowych z krzyża 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rany Aśka co za masakra, jak czasem pomyślę o takich rzeczach to aż sama się trzęsę...już nie wspomnę o jakiś programach, ryczę jak wy...
Lagoona mi pomógł ten kremik, skórka nie jest już taka chropowata i czerwona, ale pediatra powiedziała mi że jest ona bardziej natłuszczający i się nie wchłania głębiej dlatego przepisała mi maść robioną w aptece....jakaś cholastezowa czy coś w tym stylu 😎 i ją można na całe ciało stosować...
a moja miała w nocy lekką temperaturę po tych szczepieniach 37,7....ostatnio nie miała bo pneumokoki były osobno, a teraz jednak te 3 na raz na nią podziałały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
no to sobie pospałam 🙂
jak Anastazja z wielkim płaczem (ze zmęczenia chyba) zasnęła wczoraj o 21 tak z przerwami na jedzenie wstała dopiero teraz a ja rano jak zauważyłam że dalej idzie spać to sama się położyłam i tak o to wstałam o 11:40 😜


wow zazdroszcze. do tej godziny to ostatnio spałam 3 lata temu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
Hej 🙂a u mnie zimno i wieje 😞robie dziś gołąbki bez zawijania 😜bo mi sie nic nie chce 😞jakiegoś doła mam i strasznie mnie kręgosłup boli 😞najgorsza to chyba ta pogoda kurcze kwiecień jest a zimno jak diabli 😞


z tymi bez zawijania wiecej roboty niz z normalnymi. i normalne smaczniejsze 🙂(jak dla mnie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...