Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wesa napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Hej 🙂a u mnie zimno i wieje 😞robie dziś gołąbki bez zawijania 😜bo mi sie nic nie chce 😞jakiegoś doła mam i strasznie mnie kręgosłup boli 😞najgorsza to chyba ta pogoda kurcze kwiecień jest a zimno jak diabli 😞


z tymi bez zawijania wiecej roboty niz z normalnymi. i normalne smaczniejsze 🙂(jak dla mnie)
a ja tam raz dwa mięso z kapustą zmieliłam dam ten fix knora zaleje koncentratem i gotowe 🙂spróbuje bo pierwszy raz robie a takie zwykłe też uwielbiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas tez zimno i wieje, my na dworku to juz chyba z 5 dni nie bylysmy przez ten kaszelek 😞

ja nie wiem co dzis ugotowac, mam ochote na jakas dobra rybkę, ale nie kupilam a wyjsc do sklepu tez nie moge a mąż wróci pozno wiec pozostaje mi upichcic cos innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
u nas tez zimno i wieje, my na dworku to juz chyba z 5 dni nie bylysmy przez ten kaszelek 😞

ja nie wiem co dzis ugotowac, mam ochote na jakas dobra rybkę, ale nie kupilam a wyjsc do sklepu tez nie moge a mąż wróci pozno wiec pozostaje mi upichcic cos innego
a jak Gabrysia?mniej kaszle? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
joanna a dzisiaj nie ma postu?Bo dzisiaj piatek przeciez?
wiem wiem ale ja tak co piątek nie poszcze bo moi panowie mięsożerni 🙂a np.ryby ani piergów to by nie ruszyli no chyba że pierogi z mięsem 🙂a wy dziewczyny zawsze co piątek bezmięsnie?


ja raczej nigdy nie pościłam ale w tym roku postanowiłam pościć. tez nie miałam ryby to robie ziemniaki jako sadzone i sałata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
Ja co piatek poszcze.U mnie dzisiaj ryba z ziemniaczkami i kapusta kiszona mniam mniam 🙂
A wczoraj mialam to samo co wesa dzisiaj

ja to miałam w zeszłym tyg. w piatek co ty dzisiaj heheh

a ty poscisz w kazdy piątek przez cały rok???? ja teraz tylko w poście przed swietami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też poszczę w piątki, raz w tygodniu można zjeść coś innego niż mięso 😜 ale to już indywidualna sprawa...chociaż nie ukrywam że dziwiło mnie w pracy jak dziewczyny w ciągu tygodnia jadły serki itp. a w piątki szynki i mięso...
u nas wieje też i zimno, ze spaceru nici ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
Wy tez macie codziennie tyle sprzatania co ja 😞 Ja 2-3 godziny sprzatam dom.I codziennie musze wstawic utomat albo i dwa tak sie seba brudzi
ja też codziennie "latam ze szmatą" 😜i ciągle coś do posrzątania mam a piore conajmniej dwa razy dziennie 🤪szok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
joanna a dzisiaj nie ma postu?Bo dzisiaj piatek przeciez?
wiem wiem ale ja tak co piątek nie poszcze bo moi panowie mięsożerni 🙂a np.ryby ani piergów to by nie ruszyli no chyba że pierogi z mięsem 🙂a wy dziewczyny zawsze co piątek bezmięsnie?

ja raczej też nie poszczę
zazwyczaj jest tak że jak zblża się post to staram się o nim pamiętać
ale i tak w piątek po południu się zawsze zorientuje że zapomniałam ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...