Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj ja też zasypiam ledwo co głowę do poduszki przyłożę 😉 a jak wychodzę to muszę się pomalować bo mam takie cienie pod oczami 🙃 ciuszków sobie trochę nakupowałam więc i ubrać się mogę...chociaż na ten spacer hehe
wiecie co, często podczas ciąży robi się nadżerka (większa lub mniejsza) może dlatego was boli bez względu czy była to cesarka cz poród naturalny, potem tam takie podrażnione jest...
okres też może być nieregularny jak się piersią karmi, więc kolo się nie przejmuj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
Ja jak bylam u lekarza to karmilam jeszcze i dał mi dla karmiacych piersia tablerki i to sa wlasnie te cerezette

Te moje też są dla karmiących piersią, zobaczę jak się po nich będę czuła. Wcześniej też brałam tabletki i zawsze było dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nieprzytomna dziś 😞 Postanowiłam powalczyć z Mają i tym ustrojstwem co to musi je nosić i nie zdejmowałam nawet gdy ostro się przeciwstawiała. W rezultacie nie spałam prawie całą noc (budził ją zapchany nosek i jak tylko odczuwała uprzęż to był ryk) ale za to teraz ma co dziadostwo na sobie i nie patrzy 🙂



BlueLagoon napisał(a):
Mój mały wampir domaga się 120ml co 3h jestem w szoku 😜 no to może niedługo wskoczy na te 150ml 😉 fajnie by było.
Twoja zaczęła jaeść a moja przestała. 150 ml to zje może z raz na dobę a tak to nawet 80 ml i dlatego daję jej co 3 godziny. I w nocy zaczęła się budzić jak 2 miesiące temu (3:00-4:00) a już przesypiała całe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
wesa napisał(a):
moj nigdy nie zjadł 150 ml najwiecej 125ml
Moja powinna już 5 x po 180 ml i tyle jadła jakieś 2-3 tyg. temu a teraz bunt


to od kiedy dziecko ma jesc 150? i kiedy 180???
No właśnie na pudełku jest dawkowanie w każdym miesiącu życia. My jemy Bebilon i tam jest w 3 miesiącu 5 x 150 ml a 4 miesiącu (teraz moja Maja) 5 x po 180 ml na dobę. No ale w praktyce to wychodzi różnie. Twój je 125 ml (tyle potrzebuje czy może zjadłby więcej tylko robisz i dajsze tylko 125 ml?) moja jadła 180 a teraz to ja jej się zachce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
wesa napisał(a):
Youmit ale masz piekne zdjecia, dopiero teraz widze jak wyglądałaś z brzuszkiem, a ze ślubu rewelacje, wyglądałaś cudnie. W nasze chrzciny masz rocznice 🙂

Dzięki Gosiu:*
to nasza 1rocznica 🙂

ja miesiąc temu miałam 2 rocznice( papierową) 😉
i jak ci sie podoba w małżeństwie.???? Mi bardzo, jest lepiej niż przed, choć niektórzy mówią ze sie wszystko psuje; 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
youmit napisał(a):
wesa napisał(a):
Youmit ale masz piekne zdjecia, dopiero teraz widze jak wyglądałaś z brzuszkiem, a ze ślubu rewelacje, wyglądałaś cudnie. W nasze chrzciny masz rocznice 🙂

Dzięki Gosiu:*
to nasza 1rocznica 🙂

ja miesiąc temu miałam 2 rocznice( papierową) 😉
i jak ci sie podoba w małżeństwie.???? Mi bardzo, jest lepiej niż przed, choć niektórzy mówią ze sie wszystko psuje; 🙂

U mnie też lepiej niż przed 🙂)nawet nie wiem kiedy ten rok minął 🙂i jak się mały urodził to nadal jest dobrze 🙂
Bo my fajne jesteśmy Wesa! to musi być dobrze! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
wesa napisał(a):
youmit napisał(a):
wesa napisał(a):
Youmit ale masz piekne zdjecia, dopiero teraz widze jak wyglądałaś z brzuszkiem, a ze ślubu rewelacje, wyglądałaś cudnie. W nasze chrzciny masz rocznice 🙂

Dzięki Gosiu:*
to nasza 1rocznica 🙂

ja miesiąc temu miałam 2 rocznice( papierową) 😉
i jak ci sie podoba w małżeństwie.???? Mi bardzo, jest lepiej niż przed, choć niektórzy mówią ze sie wszystko psuje; 🙂

U mnie też lepiej niż przed 🙂)nawet nie wiem kiedy ten rok minął 🙂i jak się mały urodził to nadal jest dobrze 🙂
Bo my fajne jesteśmy Wesa! to musi być dobrze! 😉
Też uważam, że po ślubie niby jest tak samo a jakoś tak magiczniej 🙂 A dzieci? U mnie też dosłownie cementują nasz związek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...