Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A moja zjadła o 21 - 150ml i myśleliśmy, że się obudzi o 5 rano a tu pobudka o 1:30 😮 była normalnie wściekła tak zła, że aż czerwona była krzycząc i nic nie pomagało dopiero jak mleko dostała i zjadła tylko 100ml, potem o 5 się obudziła zjadła 70ml 🤨 ona chyba zaczyna być chora, bo oddycha tak jakby ze smarkami, słychać katar, ale ciągle jej robię maścią i wodą morską i ten katar nie złazi, nic nie wylatuje to normalne? A kiedy trzeba iść z dzieckiem do lekarza? Jak będzie mieć sam katar to też muszę? żeby potem wstydu nie było, że jestem panikarą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miałam do was kilka pytań przez weekend a teraz pozapominałam 😠

jedno dotyczyło solarium, czy jak karmię to mogę iść
ponoć można tylko najlepiej zasłaniać brodawki tylko czym? macie jakiś pomysł bo nie chciałabym opalać się w staniku
nie jestem zwolenniczką sztucznego opalania ale mam tyle rozstępów na nogach że liczyłam że trochę mniej będą rzucać się w oczy gdy się opalę
normalnie nie mogę na siebie patrzeć w lustrze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milkaslask napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
milkaslask napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo masz mdłości? 🤪 buahahahahaha!
Moja jeszcze nie chorowała to teraz pewnie zachoruje nie będzie tyle szczęścia co wtedy.
Poza tym Ty swojej dajesz przeciwciała a ja nie.. 😜 sama musi je wytworzyć.

Mi się ostatnio okres spóźnił 2 dni 🙂 więc ciekawe jak teraz będzie czy co 32dni czy co 30 czy nieregularny 😮 ja nie biorę tabletek, bo nawet u gina nie byłam( i nie załatwiłam jeszcze becikowego buahaah) i seksiliśmy się tylko 3 razy 🙂 nie chce mi się po prostu. Kurcze czy w ogóle coś mi się chce????????????

3 razy? to średnio raz na miesiąc 😜 Twój się jeszcze nie upomina? mój non stop zagaduje a ja jak tylko się położe zanim on się wykąpie to zasypiam hahahaha


Upomina, ale co ja za to mogę? Jestem wiecznie zmęczona i śpiąca, jak tylko się położę do łóżka to zasypiam nawet nie wiem kiedy., Jedyne co to proszę go by mnie pomasował a jak mu zaczyna odbijać to mówię, że ma przestać i się uspokoić. 😉 po drugie nadal mnie czasami coś tam boli i psycha źle działa, bo ciągle myślę o nacięciu i bliznach, bo ostro mnie ponacinali. Może latem będzie lepiej. Mi nikt nie pomaga. Ciągle z małą jestem sama a mój wraca późno z pracy ok. 17 i też musi zrobić kilka innych rzeczy zanim z małą się pobawi.

to Twój wraca szybko 😜 Łukasz jak wychodzi o 7 rano to wraca 19-20. Nusia mnie też boli nie wiedzieć czemu

Mój Adam wychodzi przed 6 a wraca 20 ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
Ja jak bylam u lekarza to karmilam jeszcze i dał mi dla karmiacych piersia tablerki i to sa wlasnie te cerezette

Te moje też są dla karmiących piersią, zobaczę jak się po nich będę czuła. Wcześniej też brałam tabletki i zawsze było dobrze.

ja też mam azalię i czuję się bardzo dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poczekam czy ten katar w ogóle wystąpi. Przy zapaleniu ucha itd. u takiego małego dziecka by na 100% była gorączka i płacz, bo to boli i to bardzo. Ona ma zimne policzki. Ubrałam ją trochę grubiej ma polarową bluzę taką ciepłą włączyłam na mniejszy stopień grzania tak żeby miała w pokoju 19 stopni ponad to się będzie jej lepiej oddychać, bo na razie mam 20,5. Mi już choróbsko powoli schodzi. Teraz wypiła 120ml więc nie wiem co jest grane, może będzie jeść na zmianę. Chociaż w nocy robiła kupę to też co innego, bo jak ona się skupia to już jedzenia nie ruszy. No i nie jest płaczliwa, dużo głuży. Teraz to tylko muszę czekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
milkaslask napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
milkaslask napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo masz mdłości? 🤪 buahahahahaha!
Moja jeszcze nie chorowała to teraz pewnie zachoruje nie będzie tyle szczęścia co wtedy.
Poza tym Ty swojej dajesz przeciwciała a ja nie.. 😜 sama musi je wytworzyć.

Mi się ostatnio okres spóźnił 2 dni 🙂 więc ciekawe jak teraz będzie czy co 32dni czy co 30 czy nieregularny 😮 ja nie biorę tabletek, bo nawet u gina nie byłam( i nie załatwiłam jeszcze becikowego buahaah) i seksiliśmy się tylko 3 razy 🙂 nie chce mi się po prostu. Kurcze czy w ogóle coś mi się chce????????????

3 razy? to średnio raz na miesiąc 😜 Twój się jeszcze nie upomina? mój non stop zagaduje a ja jak tylko się położe zanim on się wykąpie to zasypiam hahahaha


Upomina, ale co ja za to mogę? Jestem wiecznie zmęczona i śpiąca, jak tylko się położę do łóżka to zasypiam nawet nie wiem kiedy., Jedyne co to proszę go by mnie pomasował a jak mu zaczyna odbijać to mówię, że ma przestać i się uspokoić. 😉 po drugie nadal mnie czasami coś tam boli i psycha źle działa, bo ciągle myślę o nacięciu i bliznach, bo ostro mnie ponacinali. Może latem będzie lepiej. Mi nikt nie pomaga. Ciągle z małą jestem sama a mój wraca późno z pracy ok. 17 i też musi zrobić kilka innych rzeczy zanim z małą się pobawi.

to Twój wraca szybko 😜 Łukasz jak wychodzi o 7 rano to wraca 19-20. Nusia mnie też boli nie wiedzieć czemu

Mój Adam wychodzi przed 6 a wraca 20 ;(


Za to, że mój tyle pracuje to chociaż mamy fajne pieniądze. Tylko, że wtedy zawsze przychodzi niespodziewany wydatek 🤢 i nici z tak wyczekiwanych pieniędzy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Majka wczoraj wyczaiła, że umie krzyczeć (nie płakać tylko głośno gaworzyć) i ciągle tylko drze pyszczydło 😉


BlueLagoon napisał(a):
A moja zjadła o 21 - 150ml i myśleliśmy, że się obudzi o 5 rano a tu pobudka o 1:30 😮 była normalnie wściekła tak zła, że aż czerwona była krzycząc i nic nie pomagało dopiero jak mleko dostała i zjadła tylko 100ml, potem o 5 się obudziła zjadła 70ml 🤨 ona chyba zaczyna być chora, bo oddycha tak jakby ze smarkami, słychać katar, ale ciągle jej robię maścią i wodą morską i ten katar nie złazi, nic nie wylatuje to normalne? A kiedy trzeba iść z dzieckiem do lekarza? Jak będzie mieć sam katar to też muszę? żeby potem wstydu nie było, że jestem panikarą.
Moja też już pięknie spała od kolacji do 5-6 a teraz od jakiś 2 tyg. budzi się na jedzenie 3-4, wściekła, zjada z 90 ml i idzie dalej spać. A co kataru to ja właśnie poszłam z katarem w piątek i okazało się, że ma infekcję gardła 😞 Zapalenie ucha nie przejdzie by go nie zauważyć - dziecko płacze bo bardzo boli i ono niestety u takich dzieci z kataru się robi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
Moja Majka wczoraj wyczaiła, że umie krzyczeć (nie płakać tylko głośno gaworzyć) i ciągle tylko drze pyszczydło 😉


BlueLagoon napisał(a):
A moja zjadła o 21 - 150ml i myśleliśmy, że się obudzi o 5 rano a tu pobudka o 1:30 😮 była normalnie wściekła tak zła, że aż czerwona była krzycząc i nic nie pomagało dopiero jak mleko dostała i zjadła tylko 100ml, potem o 5 się obudziła zjadła 70ml 🤨 ona chyba zaczyna być chora, bo oddycha tak jakby ze smarkami, słychać katar, ale ciągle jej robię maścią i wodą morską i ten katar nie złazi, nic nie wylatuje to normalne? A kiedy trzeba iść z dzieckiem do lekarza? Jak będzie mieć sam katar to też muszę? żeby potem wstydu nie było, że jestem panikarą.
Moja też już pięknie spała od kolacji do 5-6 a teraz od jakiś 2 tyg. budzi się na jedzenie 3-4, wściekła, zjada z 90 ml i idzie dalej spać. A co kataru to ja właśnie poszłam z katarem w piątek i okazało się, że ma infekcję gardła 😞 Zapalenie ucha nie przejdzie by go nie zauważyć - dziecko płacze bo bardzo boli i ono niestety u takich dzieci z kataru się robi 😞


No właśnie, będę ją obserwować, chociaż wtedy też coś takiego miała i to się nie rozwinęło w katar ani kaszel tylko po prostu zanikło. Zresztą jak będzie chora to na pewno da o sobie znać. Każde takie małe dziecko mocno reaguje na chorobę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna Ty mnie nie strasz, że ona się będzie budzić kilka razy w nocy 😮 ja już przywykłam, że wstaje tylko 1 raz w nocy, a nie 2.. 😮 dobrze, że lubi się kąpać chociaż jeden plus. Za to jak jest ubierana do wózka to wpada w szał, odechciewa mi się z nią spacerów dopóki nie wyjdziemy na dwór to się rzuca w wózku, płacze i krzyczy 😞 i tak jest od urodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...