Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wesa napisał(a):
Mi sie podoba ta druga, mam taką tylko w takim złotawym kolorze. A ostatnio kupiłam sobie taką sexi w panterke. mam pełno takich koszulek do spania. fajnie sie w nich czuje.


a co do mojego wczesniejszego pytania:
"tydzien temy skonczył mi sie okres który trwał 3 dni tylko, a wczoraj miałam takie brudzenia na majtkach a dzis tak mało krwi już leci. o co chodzi????"


A może nadżerka Ci się robi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
Mi sie podoba ta druga, mam taką tylko w takim złotawym kolorze. A ostatnio kupiłam sobie taką sexi w panterke. mam pełno takich koszulek do spania. fajnie sie w nich czuje.


a co do mojego wczesniejszego pytania:
"tydzien temy skonczył mi sie okres który trwał 3 dni tylko, a wczoraj miałam takie brudzenia na majtkach a dzis tak mało krwi już leci. o co chodzi????"


A może nadżerka Ci się robi?


przed ciąza miałam jakąś mała nadzerke juz. musze isc do ginki a nie mam kiedy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj tez dlugo pracuje - albo ma double - czyli wychodzi po 7 rano i wraca po polnocy (dwa razy w tygodniu) albo ma normalne zmiany - od 7 rano i wraca okolo 19 albo wychodzi okolo14 i wraca po polnoc. dlatego chce wrocic do polski by znalazl jakas normalna prace bo on sie zajedzie a ja depreche zalapie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi teraz gin też powiedział że mam małą nadżerkę, ale jest duża szansa że sama zniknie jak już wszystko wróci do normy...oby, bo tak to trzeba to dziadostwo jakoś wypalać 🤢
mojego też długo nie ma w domu, zazwyczaj przyjeżdża koło 18, w dodatku dojeżdża 70 km za Toruń i to mnie najbardziej martwi...zawsze musi puszczać mi sygnały, że już jest 😎
chyba dziś wyjdziemy na spacer bo nie jest tak źle, w końcu ustał ten wiatr. Pozbieram w końcu wszystkie te zaświadczenia do chrztu i pójdziemy zaklepać kościół..
robicie już porządki świateczno-wiosenne? Bo ja jakoś zabrać się nie mogę, chyba jutro zacznę od sypialni...tam jest najmniej do roboty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka
a ja zamowilam na allegro nosidełko takie do noszenia bobaska na sobie, firmy Maxi Cosi, uzywane za 25 pln w stanie idealnym, pewnie jutro dostane, ciekawa jestem czy mała bedzie chciala w tym siedziec 🙂
Ja obraczke i pierscionki nosilam i w czasie ciazy i pociazy, az sie lekarz zdziwil ze je caly czas nosze i kazal zdjąć, ale ja nosilam okazjonalnie, wtedy gdy gdzies wychodzilismy 🙂
Ja u gina jeszcze nie bylam,ale musze sie wybrac bo tez czasami mnie pobolewa brzuch,a okres to mialam dziwny, ogólnie trwal 2 dni, ale jakos dziwnie bo jednego dnia byl, nastepnego juz nie apotem kolejnego znowu 😮
Tak jak osttanio pisalam tez pokupowalam sobie kilka ciuszków bo juz nie mialam w czym chodzic i od razu lepiej sie czuje 😆 jeszcze musze do fryzjera pojsc cos z wlosami zrobic, chyba sobie troche skróce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duma tatusia, wczoraj mialam dodac,ale nie mialam czasu

[URL=http://img155.imageshack.us/i/gabi041.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/1687/gabi041.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youmit napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kupiłam na allegro spodnie ciekawe czy będą pasować.

Blue a jeansy kupiłaś?
Dziewczyny ja mam do sprzedania fajne 🙂tylko małe, rozmiar xs czy któraś by nie chciała?, szare.


Tak jeansy, kobietoooo ja zawsze nosiłam roz. M i L wszystkich ubrań 😜 to gdzie tu xs haha! 🙂 A teraz to mam dupę jak stodoła 🙃 biodra wcześniej 90cm a teraz 97 (a w ciąży 99cm) także te 2cm już schudłam szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam idiotyczne pytanie czy jak niemowlę ma katar to ZAWSZE spływa mu on z nosa?? czy może mieć go w środku i nigdy nie wyjdzie na zewnątrz?? Moja na razie śpi z zamkniętymi ustami, jak oddycha nic nie słychać (jak śpi) tylko jak się przebudzi to wtedy ma jakby zatkany nos, budzi się sama za jedzeniem i w sumie je normalnie, kupy ma normalne, gorączki nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do solarium to ja tez sie musze wybrac, bo jestem blada jak sciana, dobrze ze jest na osiedlu to mam bliziutko 😉
porzadki na swieta tez juz powinnam robic, uprac firanki , pomyc okna, ale moge tylko w weekend bo w tygodniu nie mam jak, teraz taka pogoda brzydaśna zeaz sie nie chce, podobno ma padac do konca tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlueLagoon napisał(a):
Dona napisał(a):
dzieki 🙂 wazy cos ok 5,5 kg ( chyba), w piatek mamy szczepionke to dokladnie zwazymy


No to jak tyle to waga standardowa hehe 🙂 wyzdrowiała już?


juz prawie nie kaszle, ale tak mnie meczylo ze masakra, moa mala tez ma jakby nosek w srodku zapchany, czasem tak jakby sapie a czasem normal;nie oddycha, jak bylismy u lekarza to nam przepisal Euphorbium do noska i psiukam juz tydzien, moze w koncu przejdzie, boje sie ze mi jej nie zaszczepią w piatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...