Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wesa widziałam te leżaczki na allegro fajna sprawa 🙂 jaki rozczochrany 🙃 ja lubię swoją ulizać wtedy wygląda jak człowiek 😁 a i tak się jej szypły robią.. ona dzięki mnie wyłysieje, bo wszystko obcinam czego się nie da rozplątać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a takie nosidelko kupiłam ale musze troszke mu jeszcze łepek trzymac 🙂
[URL=http://img857.imageshack.us/i/dscf2723.jpg/][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/8451/dscf2723.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Wesa widziałam te leżaczki na allegro fajna sprawa 🙂 jaki rozczochrany 🙃 ja lubię swoją ulizać wtedy wygląda jak człowiek 😁 a i tak się jej szypły robią.. ona dzięki mnie wyłysieje, bo wszystko obcinam czego się nie da rozplątać.


hehe rozczochrany???? on prawie włosów nie ma hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Wesa widziałam te leżaczki na allegro fajna sprawa 🙂 jaki rozczochrany 🙃 ja lubię swoją ulizać wtedy wygląda jak człowiek 😁 a i tak się jej szypły robią.. ona dzięki mnie wyłysieje, bo wszystko obcinam czego się nie da rozplątać.


hehe rozczochrany???? on prawie włosów nie ma hihi 🙂


No widzę te "chude" patyczki rozczochrane 😁 😁 😁 matka uczesz synka do zdjęcia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
Blue Twoja rzeczywiście ulizana hehe, a jaki piekny sweterek ma 🙂


Ulizana musi być 🤪 bo wygląda inaczej jak żulica spod monopolowego 😁 😁 😁 nawet mój jak przychodzi z pracy i widzi ją nieuczesaną to się nabija i mówi, że wygląda jak pijaczka, że mam ją uczesać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
Blue Twoja rzeczywiście ulizana hehe, a jaki piekny sweterek ma 🙂


Ulizana musi być 🤪 bo wygląda inaczej jak żulica spod monopolowego 😁 😁 😁 nawet mój jak przychodzi z pracy i widzi ją nieuczesaną to się nabija i mówi, że wygląda jak pijaczka, że mam ją uczesać.


ale ty durnowata jestes hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
Blue Twoja rzeczywiście ulizana hehe, a jaki piekny sweterek ma 🙂


Ulizana musi być 🤪 bo wygląda inaczej jak żulica spod monopolowego 😁 😁 😁 nawet mój jak przychodzi z pracy i widzi ją nieuczesaną to się nabija i mówi, że wygląda jak pijaczka, że mam ją uczesać.


ale ty durnowata jestes hehe


BUAHAHAH!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Brzuch mnie boli 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

to są uroki okresu 😜


ale mnie pocieszyłaś bynajmniej wiem, że nie jestem w ciąży.. nie to co Wesa hahaha! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Brzuch mnie boli 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

to są uroki okresu 😜


ale mnie pocieszyłaś bynajmniej wiem, że nie jestem w ciąży.. nie to co Wesa hahaha! 😁


bardzo śmiezne:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja znowu wielką kupę zrobiła. No i kaszle nadal po jedzeniu. Ostatnim razem kaszlała jak dostała po raz 1 mleko ar to nawet w nocy się dusiła i to jak. Noc przesypia normalnie ale od razu po jedzeniu kaszle i potem po jakimś czasie jak ma się jej odbić, stawiam albo na ślinę, bo ciągle jej leci, albo znowu drobinki mączki jej przeszkadzają. Kataru nie dostała, gorączki nie ma, je po 120, zachowuje się normalnie jest żywotna i dużo głuży czyli wydaje mi się, że jest zdrowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mała ogląda tv to mam wolne hehe 😉
My już po zakupach -mamy śliczą kreację na chrzciny - i po konsultacji z rehabilitantką. Świetna babeczka i powiedziała, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Ładnie na brzuszku, ładnie się podnosi ciągnięta za rączki ale od razu na wejście wyczaiła, że jej ububioną stroną do spania jest a raczej była w pierwszych tygodniach lewa. Pokazała jak mam jej "ćwiczyć" nóżki by ta panewka zaskoczyła i by po tych 4 tyg. rzeczywiście pożegnać rozwórkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
Mała ogląda tv to mam wolne hehe 😉
My już po zakupach -mamy śliczą kreację na chrzciny - i po konsultacji z rehabilitantką. Świetna babeczka i powiedziała, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Ładnie na brzuszku, ładnie się podnosi ciągnięta za rączki ale od razu na wejście wyczaiła, że jej ububioną stroną do spania jest a raczej była w pierwszych tygodniach lewa. Pokazała jak mam jej "ćwiczyć" nóżki by ta panewka zaskoczyła i by po tych 4 tyg. rzeczywiście pożegnać rozwórkę 🙂


Justyna moja też lubi lewą stronę, w pierwszej kolejności bierze wszystko do lewej ręki, potem prawa itd. lubiła spać z główką na lewo, a teraz to już bez różnicy śpi jak się jej podoba, na brzuszku ciągle się gapiła dla odmiany w prawo, a teraz patrzy dookoła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...