Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wesa napisał(a):
hehe mój mi tez tak kiedys łózko okupał. 🙂


A ile razy ona je osikała, bo bezczelnie zeskakuje z pampersa jak mam podłożone pod jej tyłkiem, bo ja wolę na łóżku ją przebierać wygodniej mi wtedy. Mam 2 takie maty nieprzemakalne do tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉 byłyśmy rano u pediatry i zleciła morfologię i badanie moczu, podejrzewa że Judytka ma anemię 😞 waży 5240g... chudzielec mały... lekarka uważa że dobrze tyje ale przytyła łącznie 2020g z czego 1160g przez pierwsze 6 tyg ;/ więc teraz przez dwa miesiące to stanowczo za mało 😞 już nie wiem co mam robić... ale na pewno po kolejnej dawce szczepionki przeciw rota (w czwartek) przepiszę ją do innego pediatry 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze a ja sprzatam w sypialni juz.I juz na swieta bede miala posprzatane tylko w szafie z ubraniami w komodach chlopaków posciele nasze poprac.
A włąsnie co ile pierzecie posciele dzieci swoich?
I najważniejsze okna pomyte firanki piora sie dzisiaj zawiesze i z oknami bede miala spokój.
Musze sobie rozłożyc prace na caly tydzien bo na świeta chszciny i musze sama je przygotowac 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
kurcze a ja sprzatam w sypialni juz.I juz na swieta bede miala posprzatane tylko w szafie z ubraniami w komodach chlopaków posciele nasze poprac.
A włąsnie co ile pierzecie posciele dzieci swoich?
I najważniejsze okna pomyte firanki piora sie dzisiaj zawiesze i z oknami bede miala spokój.
Musze sobie rozłożyc prace na caly tydzien bo na świeta chszciny i musze sama je przygotowac 😞 😞

u nas w te święta będzie masakra
bo teraz w środę się przeprowadzamy a meble dopiero będziemy wybierać w czwartek i znając nasze szczęście trzeba będzie na nie czekać kilka tygodni
wiec czeka nas mieszkanie w kartonach ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
hej 😉 byłyśmy rano u pediatry i zleciła morfologię i badanie moczu, podejrzewa że Judytka ma anemię 😞 waży 5240g... chudzielec mały... lekarka uważa że dobrze tyje ale przytyła łącznie 2020g z czego 1160g przez pierwsze 6 tyg ;/ więc teraz przez dwa miesiące to stanowczo za mało 😞 już nie wiem co mam robić... ale na pewno po kolejnej dawce szczepionki przeciw rota (w czwartek) przepiszę ją do innego pediatry 😞


Kolo to moja ważyła tylko o 200g więcej. I w ostatnim mieś. przytyła 700g a Twoja ile teraz w ciągu tego mieś. przytyła? Może zacznij więcej dokarmiać mlekiem modyf. skoro mało tyje przez Twój pokarm, może ona się nie najada? Nie wiem. Jeśli przytyła w ciągu tego mieś. 500g to możesz spać spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
kurcze a ja sprzatam w sypialni juz.I juz na swieta bede miala posprzatane tylko w szafie z ubraniami w komodach chlopaków posciele nasze poprac.
A włąsnie co ile pierzecie posciele dzieci swoich?
I najważniejsze okna pomyte firanki piora sie dzisiaj zawiesze i z oknami bede miala spokój.
Musze sobie rozłożyc prace na caly tydzien bo na świeta chszciny i musze sama je przygotowac 😞 😞


Ja piorę jak się wybrudzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Któraś z was już próbowała prać w proszku dla dorosłych?? Mi się właśnie skończył proszek i tak myślę czy kupić nowy czy może już spróbować prać w normalnym,

mi tez Lovela się kończy ale chcę kupić jeszcze jedną żeby tak z pół roku w nim prać
tym bardziej że to wcale specjalnie drogo nie wychodzi
opakowanie 2,6 kg mam go czasu kiedy prałam ciuszki przed porodem i wystarczy mi gdzieś tak jeszcze na 3 prania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
hej 😉 byłyśmy rano u pediatry i zleciła morfologię i badanie moczu, podejrzewa że Judytka ma anemię 😞 waży 5240g... chudzielec mały... lekarka uważa że dobrze tyje ale przytyła łącznie 2020g z czego 1160g przez pierwsze 6 tyg ;/ więc teraz przez dwa miesiące to stanowczo za mało 😞 już nie wiem co mam robić... ale na pewno po kolejnej dawce szczepionki przeciw rota (w czwartek) przepiszę ją do innego pediatry 😞


Kolo to moja ważyła tylko o 200g więcej. I w ostatnim mieś. przytyła 700g a Twoja ile teraz w ciągu tego mieś. przytyła? Może zacznij więcej dokarmiać mlekiem modyf. skoro mało tyje przez Twój pokarm, może ona się nie najada? Nie wiem. Jeśli przytyła w ciągu tego mieś. 500g to możesz spać spokojnie 🙂
a moja waży 5270 czyli od urodzenia prztyła ok 2300 czyli miesięcznie ok 700g 🙂wydawało mi sie ok ale dzisiaj byłam u koleżanki ijej coreczka waży 5300 a ma 3 tyg 🤪a masa urodzeniowa 4600 🤪rodziła sn i teraz waży 52kg(mamusia oczwiście 😜) a wbioderkach hmmm polowa ze mnie 😜 😎 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...