Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo miałam Ci kiedyś pokazać jak moja ręce wysoko podnosi to nagrałam trochę tego chociaż były lepsze momenty, ale nie miałam przy sobie tel. To podaj e-maila to Ci wyślę, bo nie chcę żeby to wszyscy oglądali, bo leży nago i dupska kawałek jej widać jeszcze jakiś zboczeniec by się przypałętał nie licząc Ciebie i mnie 😁

Ja idąc w ślady Wesy dzisiaj w nocy małej mleka nie dałam tylko smoczka 😉 bo dostała jeść ok. 22 i obudziła się ledwo o 2 w nocy i jęczała to dałam jej 2 razy smoczka i z biedą zasnęła wytrzymała do 3:40 no zawsze coś.. wtedy to już była zdenerwowana.
Blue a jak nie dasz Jej w nocy jeść to wyrobi Ci "norme"?ja daje bo w życiu by nie zjadła przez dzien i tylko na wieczór 720ml.a wczoraj razem z cycusiem tak( na oko )zjadła 800ml 🤪


Wiesz co ja zauważyłam, że jej się nie da zmusić do jedzenia,. niekiedy śpi do 4-5 rana i zje 750-780ml a niekiedy od 1-2 w nocy zje ledwo 600 🙂 tutaj nie ma reguły, najgorzej mi je jak próbuje robić kupę a nie może, rano zjadła 120, a teraz ledwo 70 i kupy nie zrobiła 🙃 także to się będzie jeszcze ciągnąć dopóki tego nie zrobi, strasznie mnie to irytuje 😞 a druga sprawa różnica 30-50ml to jeszcze nie jest tak źle 🙂 gorzej jak ma jeść 750 a zje mi tylko 520 🙂 ostatnio tak było chyba z 2dni temu 🙃 na siłę nie wcisnę, ale za to mogę pilnować godz. jedzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu poza tym od 5mieś. nasze maluchy z powrotem mają jeść po 720 🤪 bo tylko 4mieś. wymaga 750 😉 no i ona marchewkę i jabłko lubi to już widzę jak będzie wcinać pół słoiczka 🙂 ale znowu on ma mało kalorii całe 120g ma zaledwie 70kal. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A w tej sukienusi chyba Moja Gwiazda będzie na chrzcie swoim 😜
[URL=http://img703.imageshack.us/i/1003569m.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/5132/1003569m.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo super! Dzisiaj moja kumpela przychodzi ze sukmaną od chrztu swojej małej ubierzemy moją i zobaczymy jak będzie wyglądać 🙂 jak przypasuje to ją kupię 🤪 a jak nie to będę musiała czegoś na allegro szukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kolo super! Dzisiaj moja kumpela przychodzi ze sukmaną od chrztu swojej małej ubierzemy moją i zobaczymy jak będzie wyglądać 🙂 jak przypasuje to ją kupię 🤪 a jak nie to będę musiała czegoś na allegro szukać.

jeszcze troszke za duża ale do końca czerwca będzie oki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kolo Twoja mała jest papuśna na twarzy, że szok 😁 a wiesz może ile miała ostatnim razem obwodu główki i klatki?

Papuśna jak cholera 😜
główki 39,5 a klatki 39 co mnie troszkę niepokoi bo urodziła się z większym obwodem klatki niż główki o 2cm i teraz kiedy normalnie powinno się to wyrównać tak ona ma coraz większą główkę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Ok. wysłałam 🙂 w sumie nie ma tam nic nadzwyczajnego oprócz tego, że wymachuje tym łapskiem na lewo i prawo.

och och jak się znudziłam i na koniec sobie ziewnęłam 😜 hehe ślicznotka no i Agentka nie z tej ziemi hehe Mojej to się nawet łapskiem nie chce ruszyć 😜 Genialna jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo Twoja mała jest papuśna na twarzy, że szok 😁 a wiesz może ile miała ostatnim razem obwodu główki i klatki?

Papuśna jak cholera 😜
główki 39,5 a klatki 39 co mnie troszkę niepokoi bo urodziła się z większym obwodem klatki niż główki o 2cm i teraz kiedy normalnie powinno się to wyrównać tak ona ma coraz większą główkę 🤢


Wiesz co u mojej jeszcze inaczej jest, główka przy ur. 36, klata 33, a teraz ostatnim razem tej pielęgniarce wyszły nieprawdopodobne wymiary główka jej wyszła mniejsza niż była haha bo wcześniej miała wpisane 39 a potem, że niby 38 czy 37 😁 z klatką też się jej popieprzyło i mierzyła ją drugi raz i stw że niby 40cm i 40cm 🙃 jasne chyba w snach!! Ona b., mocno dociska jej klatkę piersiową tą miarą czyli ogólnie przez to zmniejsza się obwód.. jak ja dociskam mocno to wygląda nawet jakby miała 38/39 a jak normalnie to ma z 42/43 i łeb ma 42 🙂 no to ciekawe ile jej tym razem wyjdzie boję się, że będzie tak, że głowa 42 a wymyśli, że klatka nadal 40 albo 41 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Ok. wysłałam 🙂 w sumie nie ma tam nic nadzwyczajnego oprócz tego, że wymachuje tym łapskiem na lewo i prawo.

och och jak się znudziłam i na koniec sobie ziewnęłam 😜 hehe ślicznotka no i Agentka nie z tej ziemi hehe Mojej to się nawet łapskiem nie chce ruszyć 😜 Genialna jest 😉


Dzikus był w brzuchu to i na świecie musi być roztrzepana 🙂 jeszcze zacznie szaleć Twoja zobaczysz!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny gdzie kupujecie długie skarpetki dla maluszków?? 😞 bo moja wszystkie zrzuca.. i bym musiała jej kupić takie prawie do kolan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Dziewczyny gdzie kupujecie długie skarpetki dla maluszków?? 😞 bo moja wszystkie zrzuca.. i bym musiała jej kupić takie prawie do kolan.

ja mam takie podkolanówki co jeszcze muszę je zawijać bo by były nad kolana 🤪 ale wszystkie kupiłam w lumpku 😜 albo dostałam od szwagierki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Dziewczyny gdzie kupujecie długie skarpetki dla maluszków?? 😞 bo moja wszystkie zrzuca.. i bym musiała jej kupić takie prawie do kolan.

ja mam takie podkolanówki co jeszcze muszę je zawijać bo by były nad kolana 🤪 ale wszystkie kupiłam w lumpku 😜 albo dostałam od szwagierki 😜


U mnie w lumpie nie ma skarpetek 😉 a od wszystkich dostałam krótkie buu ! I przez to ona nie nosi skarpet od urodzenia. Nie licząc wyjścia na spacer oczywiście to wtedy jej nakładam takie jakby skarpetkowe buciki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Dziewczyny gdzie kupujecie długie skarpetki dla maluszków?? 😞 bo moja wszystkie zrzuca.. i bym musiała jej kupić takie prawie do kolan.

ja mam takie podkolanówki co jeszcze muszę je zawijać bo by były nad kolana 🤪 ale wszystkie kupiłam w lumpku 😜 albo dostałam od szwagierki 😜


U mnie w lumpie nie ma skarpetek 😉 a od wszystkich dostałam krótkie buu ! I przez to ona nie nosi skarpet od urodzenia.

a Judyta i takie długie potrafi sobie ściągnąć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Dziewczyny gdzie kupujecie długie skarpetki dla maluszków?? 😞 bo moja wszystkie zrzuca.. i bym musiała jej kupić takie prawie do kolan.

ja mam takie podkolanówki co jeszcze muszę je zawijać bo by były nad kolana 🤪 ale wszystkie kupiłam w lumpku 😜 albo dostałam od szwagierki 😜


U mnie w lumpie nie ma skarpetek 😉 a od wszystkich dostałam krótkie buu ! I przez to ona nie nosi skarpet od urodzenia.

a Judyta i takie długie potrafi sobie ściągnąć 😜


Weź nie kracz 🤪 bo moja z premedytacją robi "noga o nogę" jakie to bezczelne jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...