Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny a ja dziś w nocy myślałam, że zawału dostanę. Zaczął nam pikać monitor oddechu, wyskoczyłam na równe nogi i małego szybko obudziłam. Bidulek się wystraszył. A Darek na to, że chyba się baterie rozładowały, a to wtedy też sygnalizuje. Wariactwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
Dziewczyny a ja dziś w nocy myślałam, że zawału dostanę. Zaczął nam pikać monitor oddechu, wyskoczyłam na równe nogi i małego szybko obudziłam. Bidulek się wystraszył. A Darek na to, że chyba się baterie rozładowały, a to wtedy też sygnalizuje. Wariactwo

uuu no to nieźle 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
wesa napisał(a):
ja je po praniu tak na siłe naciągam zeby te gumki sie wyrobiły, w jednych juz mi sie udało hehe

dobra technika 😜
śliczne zdjęcia na nk 😉


dziekuje hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
Dziewczyny a ja dziś w nocy myślałam, że zawału dostanę. Zaczął nam pikać monitor oddechu, wyskoczyłam na równe nogi i małego szybko obudziłam. Bidulek się wystraszył. A Darek na to, że chyba się baterie rozładowały, a to wtedy też sygnalizuje. Wariactwo


tez bym chyba zawału dostała. masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja skarpety zakładam mojej na...dłoń, bo ssie kciuka buuuu. Ale powoli udaje mi się wprowadzić smoczek, dzięki temu zabiegowi. Heh co za ironia,normalnie bym jej nie dawała ale lepszy smok niż kciuk i tego pierwszego łatwiej oduczyć...
a Mańka teraz tak szybko się najada że w szoku jestem 5-10 min na cycu co 2h...ciekawe jak to będzie wagowo wyglądać 🙃
a skarpety to też wszystkie gubi, ale chyba nogi ma do nich za cienkie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue to są te spodenki co wczoraj pisałam 😉 i taki komplet kąpielowy nad morze jej kupiłam 😉 w lipcu albo sierpniu będzie akurat 😉 bo boję się żeby mi się nie spiekła 😉 za 3 złote to kupiłam a spodenki jak pisałam za 8 😉
[URL=http://img24.imageshack.us/i/1003572h.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2636/1003572h.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Dziewczyny gdzie kupujecie długie skarpetki dla maluszków?? 😞 bo moja wszystkie zrzuca.. i bym musiała jej kupić takie prawie do kolan.

ja się wkurzam bo mam chyba ze 20 par skarpetek i jedne albo są za lużne i spadają a inne za ciasne i odciskają jej na nóżkach
najlepiej pasują mi takie z frotki wywijane bo nie uciskają i nie spadają
ale w upały na pewno będą za ciepłe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Hej Lasencje 😉 Dyśka mi dzisiaj znowu dała pospać 😉 od 21 do 5.30 a później od 6 do 8.30 🤪 i tak już mogłoby zostać 😜 nie mam nic przeciwko 😜
Madzia a z którego grudnia jesteś? mój Adam jest 8.12.82 😉 a moja mama jest 10 grudnia 😉


Kolo ja jestem z 19go, tez 82 😉 a moja przyjaciolka jest z 10go, jak Twoja mama 🙂 Ja w ogole znam baardzo duzo Strzelcow 🙂 Kolo Ty kto jestes? Ktoras dziewczna mowial, ze Byczek jest, ale nie pamietam teraz ktora to byla 🤨 Blue moze? Ta, co mowila, ze uparta hehehe 🙂

Joannawis moj tata to listopadowy Strzelec, z 28go 🙂

ja i Blue jesteśmy byczki 😉 nie wiem czy ktoś jeszcze 😉 Blue jest 24 kwietnia a ja 25 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
MadziaW napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Hej Lasencje 😉 Dyśka mi dzisiaj znowu dała pospać 😉 od 21 do 5.30 a później od 6 do 8.30 🤪 i tak już mogłoby zostać 😜 nie mam nic przeciwko 😜
Madzia a z którego grudnia jesteś? mój Adam jest 8.12.82 😉 a moja mama jest 10 grudnia 😉


Kolo ja jestem z 19go, tez 82 😉 a moja przyjaciolka jest z 10go, jak Twoja mama 🙂 Ja w ogole znam baardzo duzo Strzelcow 🙂 Kolo Ty kto jestes? Ktoras dziewczna mowial, ze Byczek jest, ale nie pamietam teraz ktora to byla 🤨 Blue moze? Ta, co mowila, ze uparta hehehe 🙂

Joannawis moj tata to listopadowy Strzelec, z 28go 🙂

ja i Blue jesteśmy byczki 😉 nie wiem czy ktoś jeszcze 😉 Blue jest 24 kwietnia a ja 25 😉

ja tak jak Joasia jestem strzelec z 18 grudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
MadziaW napisał(a):
A tak w ogole to dopiero rano jest a juz 8 stron do nadrobienia???
Co to bedzie jutro jak dopiero wieczorem bede mogla zajrzec??? 🤪

aż się boje z domu wyjść bo znowu 30 stron bedzie do nadrobienia 😉

hehe bo Mamusie Styczniowe są bardzo aktywne 😉 to chyba dobrze, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zmieniamy sobie dowody osobiste bo zmieniliśmy zameldowanie
i tak przy okazji wyrobimy Anastazji
bo może na wakacje gdzieś wyjedziemy
i tak teraz się śmieję bo wypełniam wnioski
a tam rubryki wzrost, kolor oczu i podpis hihihi no i weż tu namów 3 miesięczne dziecko zeby się podpisało 😮 😮 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
zmieniamy sobie dowody osobiste bo zmieniliśmy zameldowanie
i tak przy okazji wyrobimy Anastazji
bo może na wakacje gdzieś wyjedziemy
i tak teraz się śmieję bo wypełniam wnioski
a tam rubryki wzrost, kolor oczu i podpis hihihi no i weż tu namów 3 miesięczne dziecko zeby się podpisało 😮 😮 😁 😁

hahaha 😜 a można takiemu maluszkowi już dowód wyrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...