Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kolo177 napisał(a):
Daria a jak tam kubek niekapek?


Powiedzmy, że dobrze, ale niestety herbata jej nie posmakowała i robiła odrzuty, muszę kupić normalny sok co jej posmakuje to zrobię kolejny eksperyment 😉 bo brać w ręce brała do buzi też ale od razu się krzywiła i co najlepsze umie z niego pić (a to przecież plastik płaski jakby nie patrzeć)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Niech tylko te 6dni miną to będę jej soki dawać, bo ona nie chce mi wody pić, jeszcze się odwodni 😞

no to fakt... coś trzeba dziecku dawać jak się butlą karmi inaczej na cycku 🤢 ja już też będę Judycie dawać niedługo coraz więcej soczków 😉 i herbatki na szczęście lubi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Daria a jak tam kubek niekapek?


Powiedzmy, że dobrze, ale niestety herbata jej nie posmakowała i robiła odrzuty, muszę kupić normalny sok co jej posmakuje to zrobię kolejny eksperyment 😉 bo brać w ręce brała do buzi też ale od razu się krzywiła i co najlepsze umie z niego pić (a to przecież plastik płaski jakby nie patrzeć)

Zdolniacha Mała 😉 😘 😘 😘 dla Lauruni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Niech tylko te 6dni miną to będę jej soki dawać, bo ona nie chce mi wody pić, jeszcze się odwodni 😞

no to fakt... coś trzeba dziecku dawać jak się butlą karmi inaczej na cycku 🤢 ja już też będę Judycie dawać niedługo coraz więcej soczków 😉 i herbatki na szczęście lubi 😉


Ona jest przeciwieństwem mnie, ja kochałam herbaty a mleka nie, a ona na odwrót.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Daria a jak tam kubek niekapek?


Powiedzmy, że dobrze, ale niestety herbata jej nie posmakowała i robiła odrzuty, muszę kupić normalny sok co jej posmakuje to zrobię kolejny eksperyment 😉 bo brać w ręce brała do buzi też ale od razu się krzywiła i co najlepsze umie z niego pić (a to przecież plastik płaski jakby nie patrzeć)

Zdolniacha Mała 😉 😘 😘 😘 dla Lauruni 😉


No, ale nie, że w sensie długo trzymała sama, tyle, że z piła z płaskiego ustnika 😉 czytałam, że w 5mieś. jeśli dziecko chce to można dawać mu pić samemu mleko z butelki no ciekawe/.. to ja widzę jak moja by zaczęła rozlewać na lewo i prawo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo nudzi mi się!!

a u nas płacz 😜 tatuś nosi na rączkach 😜


Moja nadal śpi.. a tu masz link jak próbuje miśka dorwać, ale nie może

http://img825.imageshack.us/i/jbm.mp4/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
A ja zrobiłam resort ciuszków i mam 3 reklamówki i 2 duże worki do oddania 😜


Ja mam w kartonach, nie oddawaj przyda się na 2 dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
A ja zrobiłam resort ciuszków i mam 3 reklamówki i 2 duże worki do oddania 😜


Ja mam w kartonach, nie oddawaj przyda się na 2 dziecko 🙂

te co sama kupiłam to zostawiam a tekie co dostałam od Adama siostry to oddaje tam koleżance jej 😜 i tak mi się większość nie podobała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
ja robiłam test 22 maja ehhh, ale i tak wiedziałam jakoś podświadomie wcześniej 🙂
hmm to według zapłodnienia moja urodziła się o m-c wcześniej 🙃
moja też tak nogi wysoko podnosi, a jak podam jej stopę to ją chwilę trzyma, ale jeszcze nie czai że można się nią pobawić 😉 a do mostka nie widzę jeszcze chęci...


To kiedy miałaś potencjalne zapłodnienie?
Jakby była wcześniakiem to uwierz lekarze by to zauważyli, bo w 36tyg. to dziecko ma kłopoty z oddychaniem.

zapłodnienie miałam na 100% 4 maja 🙂
a z Hello Kitty nie widziałam żadnych rozpinanych, jak już to bluzeczki albo body przez głowę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
A ja zrobiłam resort ciuszków i mam 3 reklamówki i 2 duże worki do oddania 😜


Ja mam w kartonach, nie oddawaj przyda się na 2 dziecko 🙂

te co sama kupiłam to zostawiam a tekie co dostałam od Adama siostry to oddaje tam koleżance jej 😜 i tak mi się większość nie podobała 😜


Buhaahahha! a ja dostałam neutralne ubranka po chłopcu i co mam powiedzieć, ja mam rzygacza w domu bym się nie wypłaciła jakbym miała sama kupować tyle. bo ona mi dała kartony body, bluzek itd, no to licz z ok. 100 ubrań lub więcej razy np. 10zł 🙃 a ja zmieniam jej ubranka tyle razy ile jest karmiona 😉 bo się zawsze obrzyga mimo tetry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
ja robiłam test 22 maja ehhh, ale i tak wiedziałam jakoś podświadomie wcześniej 🙂
hmm to według zapłodnienia moja urodziła się o m-c wcześniej 🙃
moja też tak nogi wysoko podnosi, a jak podam jej stopę to ją chwilę trzyma, ale jeszcze nie czai że można się nią pobawić 😉 a do mostka nie widzę jeszcze chęci...


To kiedy miałaś potencjalne zapłodnienie?
Jakby była wcześniakiem to uwierz lekarze by to zauważyli, bo w 36tyg. to dziecko ma kłopoty z oddychaniem.

zapłodnienie miałam na 100% 4 maja 🙂
a z Hello Kitty nie widziałam żadnych rozpinanych, jak już to bluzeczki albo body przez głowę...


No to dziwne, bo jednak rozpinane są bardziej atrakcyjniejsze przynajmniej na początku życia malucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najgorsze były dla mnie zakupy nowych ubranek 56 to je ubrała zaledwie kilka razy albo wcale, bo różne miałam. Normalnie złość mnie bierze jak oglądam te nowe, nieużywane ciuszki różowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo nudzi mi się!!

a u nas płacz 😜 tatuś nosi na rączkach 😜


Moja nadal śpi.. a tu masz link jak próbuje miśka dorwać, ale nie może

http://img825.imageshack.us/i/jbm.mp4/


Blue uwielbiam Laurunię!! Jest boska!! I to wycie - pierwsza klasa 🙂 Mój mąż też jest zauroczony 🙂 🙂 🙂:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
A najgorsze były dla mnie zakupy nowych ubranek 56 to je ubrała zaledwie kilka razy albo wcale, bo różne miałam. Normalnie złość mnie bierze jak oglądam te nowe, nieużywane ciuszki różowe.

a pamiętam jak się zaklinałaś że na pewno nie kupisz nic różowego hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo nudzi mi się!!

a u nas płacz 😜 tatuś nosi na rączkach 😜


Moja nadal śpi.. a tu masz link jak próbuje miśka dorwać, ale nie może

http://img825.imageshack.us/i/jbm.mp4/


Blue uwielbiam Laurunię!! Jest boska!! I to wycie - pierwsza klasa 🙂 Mój mąż też jest zauroczony 🙂 🙂 🙂:


Kurcze wy jej tak słodzicie, to za kilka lat wyrośnie z niej zadufana egoistka haha! Nie no żartuję :P Promyczek mogłaś wcześniej do nas zawitać już w ciąży, ja też nie byłam od samego początku. I dziewczyny miło mnie przyjęły 🙂 Aha i pokaż zdjęcie córki z bliska 🙂 bo ja nie mam fb ani nk to nie mogę nic zobaczyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
A najgorsze były dla mnie zakupy nowych ubranek 56 to je ubrała zaledwie kilka razy albo wcale, bo różne miałam. Normalnie złość mnie bierze jak oglądam te nowe, nieużywane ciuszki różowe.

a pamiętam jak się zaklinałaś że na pewno nie kupisz nic różowego hahah


Wiem wiem 😁 ale jak zobaczyłam śliczne różowe to musiałam kupić. Tak samo to Hello Kitty jest różowe śliczniusie i w ogóle 😁 od Ciebie się zaraziłam, bo Twoja mała w tych ubrankach ślicznie wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...