Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Judyta jak miała ciemieniuchę to jej paznokciem zdrapywałam 😜 bo te szczoteczki z włosia nic nie pomagały i smarowałam oliwką 😉 i zeszło 😉


Te łuski co moja miała ciężko się zdrapuje paznokciem, bo są cieniutkie jak skóra, to nawet twarde nie jest, więc tylko szczoteczka do zębów dawała radę to podważać.

P.S. Fajnie, że jesteś tylko dlaczego jak mój mały pasożyt chce jeść i muszę na chwilę iść 😁 😠

przepraszam 😜 wcześniej byłam na spacerze i u mamy a później miałam gości (baba mojego ojca z córką... 🤢) i dopiero poszły...
ale przyniosły czekoladki to nie jest źle 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
a ja nie mam prawa jazdy i dobrze dla ludzkosci 😜
mala lezy kolo mnie i spiewa 🤪 codziennie obiecuje sobie ze poloze sie spac jak tylko ona zasnie i dupcia, zawsze jest cos do zrobienia 🙂

a myslicie ze moze miec jakas grzybice na glowie? bo ma niby ta ciemieniuche ale cos mi drozdzami pachnie...

jka byś zrobiła zdjęcie i pokazała to bym ci powiedziała czy patryk to samo miał, lekarka przepisała mi coś na(ELOCOM- płyn na skórę) to i po kilku smarowaniach już mu zeszło i nie ma już tego


Kasiu to jest na receptę?

tak na receptę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zdrapuje jej to codziennie i smaruje rano i wieczorem i tez najpierw paznokciem a potem wyczesuje to szczoteczka wyczesuje 🙂 smarowalam olejuszka ale mi sie skonczyla i teraz meza siostra mi z polski prywozi. jak tylko raz zapomne posmarowac to takie lusski sie robia ze hej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
wesa napisał(a):
blue a ty ile trzymasz otwarty słoiczek i jak????

ja na szczepienie musze juz isc ale nie wiem kiedy mój mąż urwie się z pracy, jestem od niego zależna.

idź na prawko 🤪


4 razy oblałam i sie poddałam, teraz brak mi zapału;/


ja sie nawet nie przyznaje, za ktorym zdalam 🙂 glupia koperta :P hahah 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
zdrapuje jej to codziennie i smaruje rano i wieczorem i tez najpierw paznokciem a potem wyczesuje to szczoteczka wyczesuje 🙂 smarowalam olejuszka ale mi sie skonczyla i teraz meza siostra mi z polski prywozi. jak tylko raz zapomne posmarowac to takie lusski sie robia ze hej


Kurcze to nie wiem co to jest. Może to jakaś alergia? Chociaż gdzieś czytałam, że niektóre kobiety miesiącami walczą z ciemieniuchą, może Twojej po prostu tak te gruczoły pracują mocno. Moja na szczęście ma już tylko suchą skórę i takie pozostałości suche, dlatego chce coś kupić. Nusia to olejuszka raczej nie działa, zmień na coś innego, bo dawno powinna pomóc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
ja oblałam parkowanie tyłem


js oblalam na wycofywaniu, na kopercie, na kopercie, na niby wymuszeniu pierwszenstwa (a tam 😉) a pozniej zdalam 1 z 10 🙂 Czyli za piatym 🙂 Ale to za wymuszenie pierwszenstwa, to bylo nie fair, bo powiedzial mi, ze nie moze mnie przepusic, bo za duzo osob przeszlo plac 😮 😠

to ci powiedział 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobietki, ja sobie siedze z malutka u rodziców juz drugi tydzien, w niedziele mamy jeszcze komunie i potem juz mąż nas zabiera do Wawy do swojego domku.
przeczytalam tylko 6 stron waszych notatek 🙂 bo wszystkiego to by sie pewnie ze 100 stron nazbieralo 🙂

Ja prawo jazdy mam juz 12 lat, zrobilam od razu jak miałam lata i nie zaluje, na poczatku bylo ciezko ale potem nabralam wpray i teraz jezdze jak zawodowiec 😜

Mojej Gabryni tez chyba beda ząbki wychodzily bo niesamowicie gryzie paluszki , nawet cale raczki wklada do buzki, mąż kupil ostatnio jakis żel i smarujemy.

Pogoda doniczego, zimno jak cholerka i ten snieg 😮 masakra, teraz juz sie stopil ale jak wczoraj zaczal padac to bylam w szoku

Co do karmienia piersia to nie mam z tym problemu,jakos nie wstydze sie tego, uwazam ze jest to normalne. Karmie przy rodzicach, szwagierkach, tesciowej - tylko przy tesciu nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
hej kobietki, ja sobie siedze z malutka u rodziców juz drugi tydzien, w niedziele mamy jeszcze komunie i potem juz mąż nas zabiera do Wawy do swojego domku.
przeczytalam tylko 6 stron waszych notatek 🙂 bo wszystkiego to by sie pewnie ze 100 stron nazbieralo 🙂

Ja prawo jazdy mam juz 12 lat, zrobilam od razu jak miałam lata i nie zaluje, na poczatku bylo ciezko ale potem nabralam wpray i teraz jezdze jak zawodowiec 😜

Mojej Gabryni tez chyba beda ząbki wychodzily bo niesamowicie gryzie paluszki , nawet cale raczki wklada do buzki, mąż kupil ostatnio jakis żel i smarujemy.

Pogoda doniczego, zimno jak cholerka i ten snieg 😮 masakra, teraz juz sie stopil ale jak wczoraj zaczal padac to bylam w szoku

Co do karmienia piersia to nie mam z tym problemu,jakos nie wstydze sie tego, uwazam ze jest to normalne. Karmie przy rodzicach, szwagierkach, tesciowej - tylko przy tesciu nie 🙂

witaj Dona fajnie że zawitałaś 🙂 wstaw nam jakieś nowe zdjęcie Gabrysi jak będziesz mogła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jak karmiłam to też przy wszystkich , nie miałam z tym problemu , przy teściach, wujkach ciotkach itd.

blue bo ja podgrzewam cały słoiczek w podgrzewaczy i pozniej juz wyrzucam. musze zrobic tak jak ty ze tylko troszke podgrzać a reszte schowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
a ja nie mam prawa jazdy i dobrze dla ludzkosci 😜
mala lezy kolo mnie i spiewa 🤪 codziennie obiecuje sobie ze poloze sie spac jak tylko ona zasnie i dupcia, zawsze jest cos do zrobienia 🙂

a myslicie ze moze miec jakas grzybice na glowie? bo ma niby ta ciemieniuche ale cos mi drozdzami pachnie...

jka byś zrobiła zdjęcie i pokazała to bym ci powiedziała czy patryk to samo miał, lekarka przepisała mi coś na(ELOCOM- płyn na skórę) to i po kilku smarowaniach już mu zeszło i nie ma już tego


Kasiu to jest na receptę?

tak na receptę

Nusia mojemu się pojawiły niedawno takie łuski biało-żółtawe, smarowałam oliwką bambino czekałam aż nasiąknie i długo czesałam szczoteczką ze sztucznego włosia (tak jak Blue pisała, ona jest prawie jak szczoteczka do zębów), bo naturalne za miękkie. Kilka razy i zeszło.
Kurde tylko ten Elocom jest chyba sterydowy, osobiście to bym chyba nie stosowała na dziecku.
Darek używał Elocom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
A my po szczepieniu lekarka mowi że Sonia zachowuje sie jak pół roczne dziecko 🤪taka żywa i super głowe trzyma 🙂no ale to nie dziwne trzymam ją tak pionowo jak skonczyła m-c bo inaczej sie drze 😠waży 6 kg(prawie podwoiła wage 🙂tylko ciemiączko ma za duże 😞kurcze co to może znaczyć?nie znam sie??? 🤨Blue pomocy 🙂


Jak ciemiączko za duże? Powiększyło się czy co? Bo nie rozumiem.. czy ma się zmniejszać a stoi w miejscu?? To ładnie tyje widzisz nasze starania nie idą na marne 🤪
Sonia ma ciemiączko 2,5 na 1,5 to jej sie powiększyło 😞nie wiem dlaczego??? 😞a co do wagi to ładnie waży ale ile ja jej nawpycham tego cyca i butelki to już moje 😉lekarka powiedziała że mała(63cm)i gruba hi hi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
MadziaW napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
ja oblałam parkowanie tyłem


js oblalam na wycofywaniu, na kopercie, na kopercie, na niby wymuszeniu pierwszenstwa (a tam 😉) a pozniej zdalam 1 z 10 🙂 Czyli za piatym 🙂 Ale to za wymuszenie pierwszenstwa, to bylo nie fair, bo powiedzial mi, ze nie moze mnie przepusic, bo za duzo osob przeszlo plac 😮 😠

to ci powiedział 😁

no nie? Cwaniak 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja niedawno kladlam malego spac. Jak zwykle wielkie krzyki przy kapaniu, ale udalo mi sie go udobruchac kolysankami 🙂 Polozylam go spac, kazal mi sie polozyc obok siebie no i......przymknelo mi sie oko 🤨 Smialo moglabym juz tak zostac do rana......hmm.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu dla Ciebie 🙂 MOJE SŁONECZKO KOCHANE

[URL=http://img708.imageshack.us/i/p4202323.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9897/p4202323.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka, pierwsza 😜
ja też drapałam te łuski z głowy paznokciem, i teraz zostało już na ciemiączku ale tam się boję dotykać 🤢 a tak zeszło całkiem nieźle. Na 10 lecimy do lekarza, muszę zjeść śniadanko, obudzić małą i wio...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dona śliczna Ta Twoja mała 😁 jaką minkę zrobiła do zdjęcia!! 🙂

A ja przeżywam załamanie i horror, mojej odbija od 2 dni 😞 marudzi przy jedzeniu, krzyczy, rzuca się i dzisiaj w nocy miałam Apogeum jej zachowania nie spała od 00 do 2:40 😮 cały czas krzyczała jak ją tylko odkładałam do łóżka i gryzła palce lub próbowała się podnosić, jak kładłam do swojego to na chwilę cisza a potem od nowa krzyki 🤨 myślałam, że umrę jeść nie chciała tylko ciągle wariowała. Już normalnie zaczęłam jej sprawdzać dziąsła, ale nie dotykałam tylko porównywałam i niby jedna strona jest trochę inna, ale to chyba norma, nie wiem poczekam za kilka dni. Ślini się normalnie tak jak zawsze, więc to chyba nie ząbkowanie, ale jest nieznośna 😞 jak już była bardziej zmęczona to wzięłam ją na ręce zaczęłam bujać i wreszcie zasnęła, dzisiaj rano podczas karmienia było to samo znowu krzyk jak miała pić mleko. Mam dość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
hejka, pierwsza 😜
ja też drapałam te łuski z głowy paznokciem, i teraz zostało już na ciemiączku ale tam się boję dotykać 🤢 a tak zeszło całkiem nieźle. Na 10 lecimy do lekarza, muszę zjeść śniadanko, obudzić małą i wio...


Kamila musisz wszędzie, bo ciemieniucha się rozmnaża, wiem, że to głupie, ale ją można przenieść nawet na twarz itd. Spróbuj szczoteczką, ja też delikatnie na ciemiączku robiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
A my po szczepieniu lekarka mowi że Sonia zachowuje sie jak pół roczne dziecko 🤪taka żywa i super głowe trzyma 🙂no ale to nie dziwne trzymam ją tak pionowo jak skonczyła m-c bo inaczej sie drze 😠waży 6 kg(prawie podwoiła wage 🙂tylko ciemiączko ma za duże 😞kurcze co to może znaczyć?nie znam sie??? 🤨Blue pomocy 🙂


Jak ciemiączko za duże? Powiększyło się czy co? Bo nie rozumiem.. czy ma się zmniejszać a stoi w miejscu?? To ładnie tyje widzisz nasze starania nie idą na marne 🤪
Sonia ma ciemiączko 2,5 na 1,5 to jej sie powiększyło 😞nie wiem dlaczego??? 😞a co do wagi to ładnie waży ale ile ja jej nawpycham tego cyca i butelki to już moje 😉lekarka powiedziała że mała(63cm)i gruba hi hi 😜


Ja czytałam o tym, że to powiększenie ciemiączka może wystąpić na samym początku po urodzeniu, ale nie wiem co oznacza jak się rozrasta po takim czasie. A lekarka nic nie mówiła?? Moja miała 0,5x0,5 i nie wiem ile teraz ma, wydaje mi się, że na początku się powiększyło, albo stoi w miejscu, bo lekarka nic o tym nie mówi i nie zapisuje wyników do książeczki. Dziwne 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Lachony 😉 😘
Gabrysia jest śliczna 😉
Blue kurcze współczuje, Dyśka wstaje na jedzenie w nocy, je i kładę Ją do łóżeczka, wyłączam światło i jest spokój... Nie wiem czy od razu zasypia czy nie bo nie widzę Jej ale jednak jest cisza...
Nusia, Judytka też czasem ma takie akcje że się co 2h budzi a czasem śpi przez 6h... a później co dwie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...