Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
nadrobiłam te wasze 25 stron...my idziemy w czwartek na szczepienie to się dowiem ile mała waży, będę zadowolona jeśli między 6300 a 6600g 🙂 a ja jestem już zeschizowana lekko bo moja nadal nie trzyma główki przy podciąganiu za rączki 😞 nie wiem do kiedy ma z tym czas, bo jak byłam z nia u lekarza 10 dni temu to powiedział że ma jeszcze trochę czasu, ehhh.


Kamila no wg książek i artykułów dziecko powinno w 3mieś. już umieć, więc nie wiem co ma za przedział Twoja lekarka, ale ile lekarzy tyle opinii itd. więc jak ona uważa, że jest ok to się tego trzymaj, ale też za późno też nie powinna, bo później jej się wymyśli rehabilitacja jak będzie mieć pół roku tak?

Poczytaj sobie o tym to jest portal medyczny: http://www.medserwis.pl/?p=4097,336,10

noo moja robi wszystko tylko tej głowy nie trzyma buuu,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
nadrobiłam te wasze 25 stron...my idziemy w czwartek na szczepienie to się dowiem ile mała waży, będę zadowolona jeśli między 6300 a 6600g 🙂 a ja jestem już zeschizowana lekko bo moja nadal nie trzyma główki przy podciąganiu za rączki 😞 nie wiem do kiedy ma z tym czas, bo jak byłam z nia u lekarza 10 dni temu to powiedział że ma jeszcze trochę czasu, ehhh.


Kamila no wg książek i artykułów dziecko powinno w 3mieś. już umieć, więc nie wiem co ma za przedział Twoja lekarka, ale ile lekarzy tyle opinii itd. więc jak ona uważa, że jest ok to się tego trzymaj, ale też za późno też nie powinna, bo później jej się wymyśli rehabilitacja jak będzie mieć pół roku tak?

Poczytaj sobie o tym to jest portal medyczny: http://www.medserwis.pl/?p=4097,336,10

noo moja robi wszystko tylko tej głowy nie trzyma buuu,


Kamila no, ale one już skończyły 4mieś. leci 5.. więc dobrze by było jakby ona coś z tym zrobiła, bo sama przecież nie wiesz jak z nią ćwiczyć. No nie wiem. Może ona powinna Ci coś doradzić?? jak możesz ją pobudzać? bo zobacz dziewczyny chodzą na rehabilitacje jak coś z małymi było nie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Nusiak ja nie widzę zdjęć 😞 gdzie one są?


jakich zdjec?


No w tej aukcji.. to te fotki po lewej stronie tak? takie jakby pseudo legginsy?


tak 🙂 mam te L. teddy on bike i U. under a leaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, ogladalam wczoraj taki program w tv o ludziach-geniuszach i cudownych dzieciach. I miedzy innymi byla taka dziewczynka, ktora zaczela szkicowac w wieku czterech lat i malowac w wieku szesciu. Nic by moze nie bylo w tym takiego nadzwyczajnego, gdyby nie te jej obrazy, no i wiek oczywiscie. Rodzina sprzedaje kopie w druku w cenach $1200-3100 a najdrozszy oryginal jaki sprzedali to bylo (w czasie krecenia programu) $175 000!! Bylam pod wrazeniem tego co zrobila, ze az dzis sobie jej poszukalam w necie. Niektore z tych obrazow po prostu mnie zatkaly - takie sliczne i jak dla mnie prawie z innego wymiaru. Opisy obrazow, ich objasnienia co znacza i przedstawiaja tez sa jakby pisane przez kogos zupelnie starszego, z doswiadczeniem zciowym. Wielu malarzy prosilo ja o wskazowki i pytalo 'jak?'. Ona nie wie. Ona po prostu maluje. Niesamowite, zobaczcie sobie: http://www.artakiane.com/gallery
Po prostu chce sie patrzec, a jak sie przeczyta objasnienie Akiane - to daje duzo do myslenia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mąż pojechał i jestem nareszcie
bardzo się starał przez ten weekend b jak chce to potrafi być opiekuńczy i troskliwy
praktycznie Anastazję brałam tylko do karmienia, tzn byłam przy nich ale on zajmował się nią cały czas
widziałam że bardzo bardzo za nią tęsknił
na komunii byliśmy kilka godzinek i pojechaliśmy do domu żeby się pakował jak się z nami żegnał to aż mu głos drżał przepraszał za wszystko i obiecywał poprawę
zobaczymy co z tego wyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moje dziecko chyba w końcu wraca do swojego co 3godzinnego jedzenia
jak były te cieplejsze dni przez ostatnie 2 tygodnie to ona potrafiła co 1,5h wołać jeść
a od wczoraj jest chłodniej i na 3 godzinki jej wystarcza
pewnie pić jej się bardziej chce jak jest cieplej

czytałam że poruszałyście temat higieny ust
no to jeśli chodzi o całowanie to ja moją całuje bez przerwy, za to ręce myję dosłownie co chwilę ale to już moja taka mała fobia nawet sprzed ciąży
za to mój mąż ciągle myłby zabawki np. dziś jak u jego brata spadła grzechotka na podłogę to powiedział głośno że da mi małą na chwilkę i idzie umyć zabawkę bo spadła
żebyście widziały minę gospodarza no i zaraz zaczęły się komenty że nie możemy jej sterylizować bo nam bedzie póżniej chorowała
kurde nie lubię jak ktoś z rodziny mi się wtrąca w wychowanie i opiekę nad moją córką
i jeszcze twierdzili że dziecko karmione piersią trzeba przepajać co chwilę dawać jej wodę z cukrem albo herbatki 😠
a ja na to że teraz WHO twierdzi że mleko matki powinno być jedynym pokarmem do 6 miesięcy i mam zamiar się tego trzymać
no to zaraz teść rzucił hasło zostawcie ich w spokoju to jest inteligencja i ich nie przegadacie głupek mówiłam wam już że go nie lubię 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a teraz nie wiem co robić bo Anastazja nie zasnęła mi po 12 jak to robi co dzień tylko dopiero o 18 jak wróciliśmy i myślałam przed chwilą ze się obudzi a ona tylko chwilę possała cyca ii dalej śpi 😮
jak się obudzi po 20 to nie zaśnie do północy gorzej jak złapała już nocne spanie i wstanie mi o 5 rano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inteligencja hahahah a reszta to co? klasa robotnicza 😜 ludzie to maja w glowach... moj tesc niby jest super ale zawsze musi byc tak jak on chce. az sie boje z mala na urlop jechac bo nawet jak jezdzilismy sami i spalam u mamy to zawsze pytal po co tam jade i co ja tam bede robic. i teraz juz przez skypa zaczyna, ze u mamy to pewnie nie ma warunkow itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rzeczywiście z jego dzieci tylko mój mąż skończył studia (sam sobie na nie zapracował bo teść od wielu lat powtarzał że jego zadaniem jao ojca było dać dzieciom wykształcenie średnie a studia to niech sobie sami opłacają - PAJAC) no a ja jako inżynier to już dla niego w ogóle wyższa pólka
jak do mnie dzwoni to pyta co ta słychać u najmądrzejszej rodziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
wesa napisał(a):
mojemu nic nie podchodzi nie wiem juz co z tym zrobic, nie dawac narazie czy jak?

nie zmuszaj go Wesa, odczekaj pare dni i wtedy sprobuj ponownie. A co mu juz dalas?
dawałam deserek z marcheweczką i jabłko z banankiem nic mu nie idzie przez gardło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
nadrobiłam te wasze 25 stron...my idziemy w czwartek na szczepienie to się dowiem ile mała waży, będę zadowolona jeśli między 6300 a 6600g 🙂 a ja jestem już zeschizowana lekko bo moja nadal nie trzyma główki przy podciąganiu za rączki 😞 nie wiem do kiedy ma z tym czas, bo jak byłam z nia u lekarza 10 dni temu to powiedział że ma jeszcze trochę czasu, ehhh.


Kamila no wg książek i artykułów dziecko powinno w 3mieś. już umieć, więc nie wiem co ma za przedział Twoja lekarka, ale ile lekarzy tyle opinii itd. więc jak ona uważa, że jest ok to się tego trzymaj, ale też za późno też nie powinna, bo później jej się wymyśli rehabilitacja jak będzie mieć pół roku tak?

Poczytaj sobie o tym to jest portal medyczny: http://www.medserwis.pl/?p=4097,336,10

noo moja robi wszystko tylko tej głowy nie trzyma buuu,


Kamila no, ale one już skończyły 4mieś. leci 5.. więc dobrze by było jakby ona coś z tym zrobiła, bo sama przecież nie wiesz jak z nią ćwiczyć. No nie wiem. Może ona powinna Ci coś doradzić?? jak możesz ją pobudzać? bo zobacz dziewczyny chodzą na rehabilitacje jak coś z małymi było nie tak.

tylko, że 10 dni temu byłam u ogólnego bo moja pediatra miała jeszcze urlop po majowym, no zobaczymy co powie w czwartek...Nusia ale jednak między naszymi jest 2 tyg. różnicy ehhh. Pocieszam się, że na brzuchu też dość późno zaczęła ładnie leżeć...no nic nie będę wróżyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilka powiem ci że moja też wydawało mi się że nie ciągnie głowy przy podciąganiu za rączki i jak byłam teraz na szczepieniu to pytałam o to pediatry powiedział mi że to jest prawidłowo i że on widzi że podciąga mała główkę, żebym się nie spodziewała że ona sama głowę podniesie ale tyle ile trzeba daje radę wiec przestałam się martwić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
honorata moj tez zawsze przeprasza i mowi ze sie zmieni i przy tym malo co nie placze i nic z tego nie wynika ale moze twój sie zmieni mniejmy taka nadzieje

no właśnie ile to ja już obietnic przez 10 lat słyszałam
ale teraz ma dodatkowy bodziec - dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...