Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj Blue narzekasz że Twoja jest chuda 6600, to co ja mam powiedzieć...przesadzasz już. Masz dziecko na 50 centylu i marudzisz 😜 ja wczoraj moją 3 razy przebierała, bo co chciałam założyć jej coś nowego to wszystko za duże i za luźne 😞 do tych spodni co jej pokupowałam na rozm. 68 to chyba nigdy nie "dorośnie"...
moja też powoli się boi, tzn. nie wiem jakoś tak dziwnie, bo jak w przychodni jakieś obce baby ją zaczepiały to się uśmiechała, a jak widzi mojego tatę to zaraz płacze hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kamila ona jest chuda nago Ty jej widziałaś, ona ma drobna budowę i nie wiem gdzie chowa 6,6kg niektóre dzieci tak mają. Na każdej nodze ma po 1 fałdce. I nigdzie więcej. Może ma ciężkie kości? A poza tym co mi po 50centylu jak ona zacznie raczkować albo chodzić to będzie od razu na 25. 😞 i nie mówcie, że tak nie będzie, bo wiem co było ze mną.. też byłam taka, że trzeba było mnie zmuszać i ważyłam na granicy a potem miałam niedowagę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patka, ale pulpecik 🤪 🤪 🤪 tam to jest za co złapać 😆 a ja się dowiedziałam, że synek znajomej co ma 5,5mieś. waży ok. 9kg tosz to mały spaślak rośnie 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
najlepszego dla Patryczka - troche spoznione ale nie mialam wczoraj kiedy zajrzec.

My juz po Chrzcinach Gabryni , bylo upalnie, balam sie ze bedzie marudzila, ale przespala calutką mszę

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/chrzestgabryni220520110.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9905/chrzestgabryni220520110.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja jak narazie przybiera 1 kg miesięcznie, ale gruba na pewno nie bedzie bo nie ma po kim 🙂 i jak na 4 msc to chyba jest dosyc wysoka i silna, ortopeda powiedzial, ze pewnie przed rokiem bedzie chodzila - ciekawe :? aha i mowil zeby zbytnio nie pozwalac zeby dziecko sie silowalo i nie probowac na sile stawiac dziecka na nóżki bo to moze prowadzic pozniej do problemow, min koślawość nóżek itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u nas tez jest juz duzo lepiej w malzenstwie 🙂
ja dzisiaj jak zwykle prania sprzatania od cholery 😞
zaraz wstawie zdjecie jak maly podnosi glowke do gory 🙂 nie bedzie to dla was rewelacja ale dla mnie jest bo wogole nie podnosil a teraz juz ladnie.
Wczoraj wypilam 2 piwa i troche sie napilam i dzisij glowa mnie boli. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 😉
właśnie nadrobiłam weekend 😉
byliśmy wczoraj w kinie na piratach 4 😉 ale ogólnie lipa 😞 fabuła jeszcze nawet ale efektów bardzo malutko 😞 a miał być w 3D, szczerze to troszkę się zdenerwowałam bo jednak trochę kasy nas to kosztowało 😞 no ale trudno 😉 chociaż troszkę odpoczęłam a Judyta była u mojej mammy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila nie martw się moja też jest malutka i chudziutka bo przecież tydzień temu ważyła 5750g
ale jakoś nie zwracam na to uwagi
dr powiedział że jak na dziecko karmione jedynie cycem to jest bardzo dobry wynik i żebym nawet nie myślała o dokarmianiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
też podejrzewam że gdybym z jednego drinka wypiła to bym pijana chodziła 😁 w końcu to już ponad rok abstynencji

ja pozwoliłam sobie wypić jedno piwko wczoraj bo Małą karmiłam dopiero po jakiś 5-6 godzinach 😉 i też nie najlepiej się czułam hehe a kiedyś taki twardy łeb mialam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dona napisał(a):
moja jak narazie przybiera 1 kg miesięcznie, ale gruba na pewno nie bedzie bo nie ma po kim 🙂 i jak na 4 msc to chyba jest dosyc wysoka i silna, ortopeda powiedzial, ze pewnie przed rokiem bedzie chodzila - ciekawe :? aha i mowil zeby zbytnio nie pozwalac zeby dziecko sie silowalo i nie probowac na sile stawiac dziecka na nóżki bo to moze prowadzic pozniej do problemow, min koślawość nóżek itp


Ortopedzi chyba tak mają, jak ja byłam w 2mieś. to też powiedział, że jest silna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
Kamila nie martw się moja też jest malutka i chudziutka bo przecież tydzień temu ważyła 5750g
ale jakoś nie zwracam na to uwagi
dr powiedział że jak na dziecko karmione jedynie cycem to jest bardzo dobry wynik i żebym nawet nie myślała o dokarmianiu


Dokładnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja córka dziś dała mamie pospać bo jak zasnęła ok 21 to obudziła się o 2 i o 7 i 10
bardzo rzadko jej się to zdarza
a piersi od wczoraj mam takie mega pełne że wyglądają jakbym sobie właśnie sylikon wstrzyknęła 😁
zaraz skoczę do apteki i kupię woreczki do mrożenia pokarmu
ściągnę i zamrożę - byłam temu przeciwna ale chcę iść do dentysty i bez znieczulenia się nie dam
bo chyba od tego karmienia coś mi się z zębami dzieje bo mam wrażenie ze 2 plomby mi się poluzowały 😮 i pewnie trzeba będzie je wymienić
a mówią że nie wolno znieczulenia jak się karmi to najwyżej będę ściągać i wylewać a Anastazję nakarmię tym mrożonym
miałam ją karmić sztucznym pół dnia ale chyba podświadomie zaczęłam więcej produkować żeby nagromadzić zapasy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
Kamila nie martw się moja też jest malutka i chudziutka bo przecież tydzień temu ważyła 5750g
ale jakoś nie zwracam na to uwagi
dr powiedział że jak na dziecko karmione jedynie cycem to jest bardzo dobry wynik i żebym nawet nie myślała o dokarmianiu

to nawet nie wiedziałam, że też jesteś poniżej 6 kg 🙃 przynajmniej jakieś pocieszenie, bo myślałam że jestem tu najchudsza 😜 moja dr jak zobaczyła wagę to najpierw powiedziała że bardzo ładnie, ale jak zajrzała w książeczkę to już nie bardzo 🤢 bo z kg na m-c spadła do 0,5kg.To ciekawe jak to robi promyczek i Kasia, że tak ładnie hodują na cycu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Kamila nie martw się moja też jest malutka i chudziutka bo przecież tydzień temu ważyła 5750g
ale jakoś nie zwracam na to uwagi
dr powiedział że jak na dziecko karmione jedynie cycem to jest bardzo dobry wynik i żebym nawet nie myślała o dokarmianiu

to nawet nie wiedziałam, że też jesteś poniżej 6 kg 🙃 przynajmniej jakieś pocieszenie, bo myślałam że jestem tu najchudsza 😜 moja dr jak zobaczyła wagę to najpierw powiedziała że bardzo ładnie, ale jak zajrzała w książeczkę to już nie bardzo 🤢 bo z kg na m-c spadła do 0,5kg.To ciekawe jak to robi promyczek i Kasia, że tak ładnie hodują na cycu 🤪


Karmią 24/24 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...