Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Kamila!!!
Ja termin mam na 25 stycznia także bardzo podobnie 🙂 Witamy wśród mamusiek 🙂

Justynko teraz to chyba właśnie większość dziewczyn prowadzi ciąże prywatnie, jakoś tak bezpieczniej chyba mi sie wydaje. Chociaż to zalerzy moze od lekarzy...nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wszystkie przyszłe mamy 🙂 Mam pytanie - czy któraś z Was też codziennie cierpi przez tępy ból brzucha?? Rano, w ciągu dnia, w nocy - non stop mnie boli...
Czy są jakieś sposoby na choć chwilową ulgę? Lekarz polecił mi nospe, ale nie szczególnie pomaga 😞
Cudownie, że istnieje takie forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj byłam. Zbadała mnie. Powiedziałaa, że macica jest b. trwarda, podbrzusze też i stąd poleciła nospę fortę 3 x dziennie aż "zmięknie". Dała mi też duphaston.
To nie są nawet skurcze tylko jak wstaję zbyt gwałtownie to mnie zaboli (bardzo nisko). Taki w ogóle jakiś dyskomfort czuję i na wszelki wypadek dziś w ogóle się nie wysilam, leżę.
Dziewczyny a czy to możliwe, że przez nerwy tak się czuję? Ostatnio trochę spraw się nałożyło na siebie, stresu pełno, martwiłam się bardzo o kilka spraw... Teraz wszystko się ułozyło, wyjaśniło ale...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej! ja dzisiaj pierwszy raz ucieklam z pracy, nie moglam wysiedziec. dotychczas czulam sie dobrze. wczoraj rano mialam straszne mdlosci i bole brzucha. dzisiaj rano czulam sie lepiej ale bole sie nasilily... leze, leze i jeszcze raz leze i rozmawiam z malenstwem 🙂... jak mi nie przejdzei do jutra to pojde do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki!!!
Wczoraj miałam wizyte 🙂 Wszystko jest dobrze, dzieki z trzymanie kciuków.
Moje maleństwo jest wyjatkowo duże ma 4 cm. Ja teraz jestem w 9 tydzien i 6 dni ,a dzidzia wg usg wyszła na 10 tydzień i 6 dzień czyli rośnie szybko. Widziałam bobaska w 4D tak słodko sie ruszał, pływało sobie. 🙂 Machało rączkami nózkami, super sprawa. Jestem taka szczęśliwa, że wszystko jest ok.
Wczoraj jeszcze pojechałam na wyprzedaz do galeri i kupiłam sobie spodnie ciążowe hihi. :P:P
Pozdrwaiam was mamusie i miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja dziś czuję się chyba lepiej. Na razie nie boli ale boję się wziąć za cokolwiek żeby nie zaczęło. Wczoraj wieczorem to już poryczałam z tego wszystkiego. Bo nie bolało mnie mocno, nie cały czas ale chyba z przerażenia, obawy i w ogóle...

Widzę, że te bóle zdarzają się wielu z nas. W poprzedniej ciąży nic mi na początku nie dolegało. Dopiero na koniec pobolewał brzuch. No ale może rzeczywiście macica się rozrasta i takie tam. DAMY RADĘ DZIEWCZYNKI!!!

wesa cieszę się, że wszystko jes ok 🙂 Ja też doczekam do czwartku i zobaczę małego bejbika mojego 🙂

niusia a jak dzisiaj się czujesz? Mam nadzieję, że o wiele lepiej!

Napiszcie jak tam u Was z tym siusianiem? Też często odwiedzacie łazienkę?

Miłej soboki kochane 🙂 Wezmę się za jakieś delikatne ogarnięcie domku, pójdę do sklepu, ugotuję coś. Aby tylko nie wróciły wczorajsze pobolewania. Wam też życzę dnia bez dolegliwości i bólu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluje wesa;*

dzien dobry brzuchatki:*:*

jak sie meiwacie??? 🙂

mam pomysla z emoge stworzyc LISTE naszych Mmaus tylko Musicie Dane podac....Imie wiem tp. i imiona dzieci jesli sa juz....i jak macie pociechy to jakie i ile maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj z tym sikaniem to urwanie głowy czasem, załatwię się przed wyjściem z domu a zanim dojadę do pracy (ok 1,5 godziny) mam wrażenie że mi pęcherz rozerwie.. Ja narazie też tracę na wadze, ale na szczęście nie dużo. Mam nadzieję że jeszcze tydzień - dwa i te dolegliwości troszkę się uspokoją 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niusia wejdz na tą stronę http://imageshack.us/ i tam gdzie pisze browse wstaw zdjęcie te co chcesz wstawić. tu co pisze zmiana rozmiaru obrazu musisz ustawić 800/600 monitor 15 calowy i wcisnąć prześlij teraz i pokażą ci się różne linki wybież ten kod forum skopiuj go i wklej na forum brzuszka i powinno już być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek85 jak miło widzieć Twojego bobaska, przynajmniej mogę sobie wyobrazić jak mój będzie wyglądał za tydzień 🙂. Na ostatnim usg mój maluszek miał 8,5 mm aż trudno uwierzyć że w 4 tyg urósł do ok 4cm! 🤪 Ehh pewnie skoro ostatnio miałam usg to teraz mi nie pokażą groszka... A właśnie, czy Wy życzyłyście sobie usg na każdym spotkaniu z lekarzem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co u was dziewczynki 🙂??
Dzisiaj mi sie totalnie nic nie chce robić, a miałam zamiar robić gołąbki:P Ciężko mi się zabrać.
Majeczke staram sie nauczyć , żeby wołała siusiu i co chwile zmieniam jej osiusiane majteczki hihi:P
A tak poza tym to czuje sie dobrze, zaraz ide na ogród sobie posiedzieć, poleniuchowac:PMaji napuszcze wode do baseniku niech sie pochlupie.

nusia to normalne , że masz obawy, ja spodziewam sie drugoego maluszka i też sie boje , jak to bedzie. Ja mam to szczescie ze mam przy sobie teściów oni bardzo dużo mi pomagaja, takze Maja zejdzie sobie na dół to spokojnie bede mogła zajmować sie maluszkiem. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Ja mieszkam w londynie i na poczatku bedziemy zupelnie sami. To nasze pierwsze dziecko i nie bedzie przy nas nikogo kto by nam pokazal jak sie zajmuje noworodkiem. mam nadzieje ze naucze sie czegos na zajeciach w szkole rodzenia. Na szczescie mam niesamowitego meza ktory jest przy mnie caly czas i uspokaja ze we dwojke na pewno sobie poradzimy 🙂
A co do USG to tutaj sa tylko dwa, okolo 12 tygodnia i 20 tygodnia. Pare tygodni temu bylam w polsce prywatnie sprawdzic czy wszystko w porzadku, bo tutaj ciazy nie uznaje sie do konca pierwszego trymestru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...