Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nie. Wiem tylko, że jak się kupi ciężki wózek to potem jak się często samemu z dzieckiem dużo chodzi, jeździ komunikacją to raczej dziewczyny decydują się na lżejsze spacerówki. Czyli ten wielofunkcyjny wózek i tak się wymienia na samą, lekką spacerówkę. Ja akurat nie zmieniałam bo jak gdzieś jeździłam to z mężem samochodem no i blok z windą więc nie dźwigałam ciężaru. Moja Natalaz zresztą szybko "zrezygnowała" z wózka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.hasip.pl/sklep/files/ESPIRO_GTX_02_multi%255B1%255D.jpg&imgrefurl=http://www.hasip.pl/sklep/%3F16,wozek-gtx&usg=__RMOHjxyi4rbR8Tx3se6onlfuwZE=&h=500&w=500&sz=125&hl=pl&start=48&um=1&itbs=1&tbnid=Dy8sCh3pjFmzlM:&tbnh=130&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dw%25C3%25B3zek%2Bniemowl%25C4%2599cy%26start%3D40%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26safe%3Dactive%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Ds%26ndsp%3D20%26tbs%3Disch:1


TAK TO JEST LINK 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też mi się podobają takie wózki 3 w 1 - głęboki, spacerówka i nosidełko które można zamontować na wózek, a w razie potrzeby nosić w ręku i do sklepu bobka bez problemu można zabrać 😉 ahh czy to oczekiwanie i marzenie o tych wszystkich rzeczach nie jest cudowne......... 🙂
jameliaa też mi się imię Tymek bardzo podoba, tylko jest już jeden mały u nas w pracy wiec nie będę kradła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie!
Widziałam , że bardzo dużo się napisałyście jak mnie tu nie było 🙂
Ja jesli chodzi o ciuchy ciążowe w zeszłym tygodniu kupiłam sobie spodnie na wyprzedaży. Jestem uczulona na tym punkcie , żeby przypadkiem nic tam mnie nie cisnęło.
Ciuszki dla malucha to jesli bedzie dziewczynka to mam wszystko co trzeba po Mai. Także nic nie musze kupować. A Jeśli bedzie chłopak, to te sprzedam na allegro i zaczne polowania 🙂
Wózek dla mai miałam Bolder 4. http://www.allegro.pl/item1103118247_wozek_bolder_3_4_implast_spiworek_wys_oryginalny.html
Kolor śliczny czerwony w różowe kwiaty. Bardzo fajny wózek. Dopiero teraz zmieniłam na lekka spaceróweczke. Jak bedzie chłopak to ten bolder sprzedam na allegro. I zresztą myślę o zakupie już na nastepna wiosne, takiego podwójnego, zebym mogła dwujkę wożić w jednym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny mój wózek jaki mam dla marcelka to:
tako jumper x
* KOLEKCJA STTF
Kolor 01
http://www.allegro.pl/item1086792773_3w1_tako_jumper_x_pik_sttf_stelaz_2010_gratisy.html#gallery
używam cały czas i jestem zadowolona z niego. teraz będę musiała kupić dla niego spacerówkę jak się dzidzia druga urodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej wy się już za wózkami rozgladacie? Widze że jestem po tyłach:P mnie to narazie przez myśl nie przeszło, ale z drugiej strony ja będę miała wszystko po cioci.Jezeli chodzi o ciuszki to dla dziewczynki będę miałą po siostrzenicy a dla chłopca po synku tej cioci, także narazie się tym nie martwię 🙂 Jedynie za ciuchami z miejscem na brzuszek się rozgladam, ale na typowo ciążowe jeszcze za wcześnie, więc kupiłam sobie ostatio spodnie z możliwością regulacji guzika 🙂 Co myślicie o tym foteliku bujaku z fisher price? miała go już któras mama? Bo ja to się zastanawiam czy nie kupic tuz przed rozwiązaniem tego fotelika i maty edukacyjnej dla szkraba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milka wiesz ta mata czy bujaczek to świetna sprawa jest. ja mam mate z " fiszer prajsa"
i byłam bardzo zadowolona. Niunia bardzo lubiła w tym leżakować 🙂
Ja jak sie dowiem płeć to zaczne poządkować ciuszki i wszystkie rzeczy, narazie o tym tak nie mysle. za dwa tyg mam badania prenatalne i tym teraz żyje, zeby dzidzia była zdrowiutka 🙂

A ja jako dwupaczek miewam sie dzis bardzo dobrze, troche sprzątam, pranko, obiadek. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa nie przejmuj się tak tą colą, fakt jakbyś piła codziennie to może nie byłoby to najlepsze ale raz na jakiś czas można sobie pofolgować, nawet mój lekarz mi to powiedział. Ja też kilka łyków do tej pory wypiłam...a pomyśl o tych co o ciąży dowiadują się w 10 tyg, a piły nieświadome swojego stanu nie tylko colę, ale piwo albo coś mocniejszego, to dopiero udręka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wesa ta colą sie tak strasznie nie przejmuj. Jeżeli z niczym nie przesadzasz to wszystko jest dozwolone (oczywiście poza produktami zakazanymi bezwzglednie typu alkochol). Jak się napijesz troszkę raz za czas to napewno maleństwu nic nie będzie a tylko dostarczysz mu nowych doznań smakowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...