Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zdjęcia sliczne . Najbardziej mi się podoba to drugie 🙂

Joasiu widze, ze wszystkie mamy jakieś przeboje z sobą. Ja dziś leże i nic nie robie, może ten ból przejdzie.
A ta karkówke wsadz w woreczek " pomysł na"!!! i gotowe hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdjęcia śliczne, tylko faktycznie ten wystający cycek trzeba by jakoś zakamuflować 😜 Jej jak mi się chce spać,w nocy 3 razy mała mnie obudziła swoimi fikołkami a 2 razy miałam skurcze i o 8 pobudka 😞 A teraz się położyć nie mogę bo mi w piecu wygaśnie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa, ale to dziwne, że Cię to tak długo trzyma, obstawiam, że szyjka Ci się skraca, tak jak mi i całej reszcie. Wcześniej takich bólów nie miałam i z szyjką było ok. a na kilka dni przed wizytą u ginki się zaczęły. No i masz - skrócona szyjka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a teraz z innej beczki
uzbierałam sobie kaskę na wózek i chce go kupić teraz bo boje się że zaraz znajda się wydatki inne i kasa znowu się przetraci
różnica pomiędzy ceną zamawianego na necie a w sklepie w Szczecinie wynosi 100zł
zastanawiam się czy warto zaoszczędzić ale później komplikować sobie życie w przypadku ewentualnej reklamacji
co wy robicie - kupujecie w sklepie czy przez internet ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję kochane 😘
Wszystko jest ok. Tylko to czwartkowe pierwsze ktg przy okazji szaleństw małej pokazywało do 175 uderzeń serducha na minutę i na wszelki wypadek zostawili mnie w tym szpitalu. Potem każdego dnia po 5-7 razy dziennie badali mi to tętno i za każdym razem w normie (od 120 do 160). Wczoraj zrobili nam jeszcze usg (waga małej wyszła 2800 a tydzień wcześniej prawie 3 kg więc pewnie tak mniej więcej waży kluska) i wróciłam WRESZCIE do domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laseczki 🙂

Wczoraj nie mialam czasu do was zajrzec, ale juz ciutek was nadrobilam 🙂

Ja juz sie spakowalam, wszystko juz mam gotowe, wiec w razie czego to mozemy dzialac 🙂 😁

Widze ze wy prawie wszystkie jakies bole juz macie, ja nic nie mam... 🤔 Jedyne na co moge sobie ponarzekac to to, ze spac nie moge w nocy. Dzisiaj znow od 2 do 5... To jest wkurzajace, no ale jakos trzeba wytrzymac, innego wyjscia nie ma 😁

Maly sie rozpycha mi w brzuchu, dzisiaj jakiegos szalu dostal chyba 😜 Te wasze tez jeszcze takie zywotne? 🙂

Justysia dobrze ze juz jestescie w domciu 🙂 Na kiedy masz teraz ten termin?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam takie pytanko (a jednak zadam haha) bo tak czytam o tych ubezpieczeniach, no i wypisałam się z ubezpieczenia od rodzinki z racji nauki i zgłosiłam do ubezpieczenia mojego do pracy, oni dali taki druczek właściwie zrobiony przez siebie z informacją o imieniu i nazwisku, dacie urodzenia i PESEL-u, nic więcej i to mieliśmy odesłać do firmy (inne miasto) no to w pracy przesłali to listem i faxem. A co dalej? Przecież druk zus zcna czy jak to tam też powinien być wypisany, tam nawet trzeba złożyć podpis itp. a także są potrzebne inne dane jak PESEL, NIP, adres i cała reszta. To jak oni to wypiszą? Prześlą ten druk i sami mamy go zanieść czy co? Bez sensu jak dla mnie to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Honoratka super fotki 🙂 Bardzo ladnie wygladasz 😉

[color=blue]Blue[/color[/color] a ty co sciemniasz z tymi fotami ze slubu ? Co za kwiatki tu wstawiasz? Nie odpuscimy ci 😜 😁

Kasiulek ty masz super ten brzucholek 🙂 Nadal najwiekszy z nas wszystkich wydaje mi sie 🙂 🙂 🙂 Ten maly to bedzie klopsik 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a co mozna robic jak sie zaczyna woda w organizmie juz zbierac? Macie jakies dobre pomysly? Bo ten moj maly skrzacik sie juz obrocil glowka w dol, no i skonczyly sie piekne czasy bez opuchlizny 🙂 Teraz widze ze zaczyna sie cos dziac niestety... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...