Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

a ja dopiero dzis zmaowilam lozeczko o takie http://moda.allegro.pl/wyprawka-lozeczko-materac-gryka-posciel-12el-i1336808811.html

i dzis przyszla wyprawka niemowleca rewelacja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ja już wszystko wiem. To te zapalenie pecherza dalej daje o sobie znać, co miałam jakieś 3 tyg temu. Znów mam krew w moczu i piasek w nerkach. Stad ten ból. jak do piątku nie przejdzie czeka mnie szpital:/ Mam nadzieje ze po lekach bedzie ok i szpital mnie ominie.
Z Maluszkiem wszystko dobrze waży 2400 g a ja 15 kg na +. łozysko mam dobre, szyjka ok, rozwarcia nie ma 🙂 Dała mi zwolnienie już do 25 stycznia. Powiedziała ze do tego czasu juz na bank powinnam urodzić. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂
Witaj Justynka, dobrze że wszystko ok z wami obiema 🙂
ja też miałam dziś usg...naszczęście wszystko dobrze, zarówno z narządami małej jak i z łożyskiem II stopień (a ile jest??).......za to wg pomiarów mój King Kong waży 2800g 🤪
ehhe jestem ciekawa jak to będzie się miało do pomiarów za 3 tyg, w 36 tc...
a nasze łóżeczko ma przyjść jutro, już nie mogę się doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jesteeeeem! 😁 Jak zwykle w nocy obudził mnie ból brzucha jak na @, ale taki delikatny, wzięłam 2 nospy i poszłam spać, mała dużo się rusza, kopie ile wlezie, ogólnie staje się nieznośna na siłę próbuje wchodzić pod żebra, a ja przez to muszę ją gnieść żeby wylazła stamtąd, bo to boli.. tak samo jak zaczyna kopać, no kosmos, aha i mam duszności, ta macica nieźle musi uciskać przeponę dosłownie mam kryzys, pod wieczór to muszę dosłownie łykać powietrze. Od 36tyg. ponoć macica ma opadać i zwolnić miejsce płucom. Uduszę się do tego czasu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja już biore leki od wczoraj ale dalej mnie boli. Mam nadzieje że przejdzie, bo jak nie to kazała mi się zgłosić do szpitala.

Kurcze mam ochote ubrać juz choinkę...hmmmm i sie zastanawiam. Prezenty już mam porobione dla 12 osób jeszcze tylko 8 osób mi zostało 🙂
Nie wiem co Mamie i nie wiem co mozna takim chłopakom w wieku 14 i 12 lat. Może macie jakiś pomysł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc mamusie
ja tez dzis mialam bezsenną noc, nie mogłam w ogóle zasnąć, jeszcze mąż strasznie chrapał, myslalam ze oszaleje. Usnęłam ok 2 w nocy a o 6.00 juz sie obudziłam i oczywiscie juz nie zasnelam, a teraz chodze przymulona 😆
Zaraz chyba wybiore sie na miasto po prezent dla mojej siostrzenicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym tyg. idziecie do lekarza na ostatnie usg? Jakbym poszła na początku 36tyg. to nie będzie źle? 🥴 bo myślę o łożysku i tych bólach i całej reszcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzucholki 😎

Tak szybko do was tu zajrzalam, zaraz lece na te przygotowania do porodu 🙂

WESA dobrze slyszec ze to ''tylko'' to zapalenie... I tak szkoda ze sie musisz meczyc, ale dobrze ze to nic gorszego 🙂

Milego dzionka laseczki 😎 Pozniej do was zajrze 😉

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wczoraj pierwszy raz zapytałam sie o to łozysko. nigdy mi nic na ten temat nie mowiła,tak jak u Ciebie Joasiu. Mówi ze jest wszystko w porządku, tak jak ma byc. Oni poprostu jak by było coś nie tak to by robili coś w tym kierunki, a ze jest ok to nawet nic nie mowia na ten temat.
Ja myślę ze sobie pokulam sie do terminu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
ale sobie dzisiaj pospałam poszłam spać ok 22 i wstałam przed chwilką pierwszy raz zasnęłam tak szybko
co do usg to jak ja zapytałam mojego lekarza kiedy powinnam przyjść jeszcze raz to powiedział że to w sumie ostatnie usg przed porodem a następne będzie już w szpitalu
chyba że coś się dzieje niepokojącego to wtedy ustalić z położna i przyjść a to był 32 tydzień
ale ja tak czy inaczej pójdę w 36 przecież i tak za to płace wiec się prosić nie muszę ale może to dobrze świadczy o lekarzu że nie naciąga na niepotrzebne wizyty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem wam jaki numer odwaliłam wczoraj u gin
ona ma taki fotel elektryczny 😁 tzn sterowany że się siada jak na krzesło później plecy opuszczają się na płasko a tyłek podnosi do góry i cały fotel ona sobie ustawia do swojej wysokości
i tak sobie leże na tych plecach zbadała mnie pomacała dłużej po brzuchu ze względu na te bóle powiedziała że to nie brzuch tylko jelita mnie bolą i zaczęła słuchać serduszka słucha słucha słucha a ja nagle zemdlałam 😮 🤢
biedna przestraszyła się ale to tylko tak na sekundę nie wiem co się stało
automatycznie zaczęło piszczeć mi w uszach w głowie się kręcić i fik zemdlałam
nawet nie wiedziałam od czego bo chyba zemdlałam pierwszy raz w życiu

powiedziała mi że to od tego że za długo widocznie mnie przetrzymała w pozycji na plecach
mała była po mojej lewej stronie i uciskała mi na żyłę główną i po prostu się niedotleniałam
szybko posadziła mnie i za chwile wróciło wszystko do normy
tak się biedna dr przejęła ze chciała mnie do domu odwieść swoim autem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...