Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurde kazda by juz chciala ja to juz nie moge sie doczekac ale njagorsze jest to ze jak sie chce to to nie przyjdzie tak szybko blue mowila ze jeszcze nie a juz ma to za soba....dona nie martw sie na koncu to pewno ja bede...bo chce i szukam objawow to nic napewno sie za szybko nie stanie...kurde ja tylko mam nadzieje ze kiedyklwiek ten porod bdzie to po dwoch dobach do domku wroce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj mialam skurtcze przed 20 mnie wzielo i trzyalo do dwudziestej trzeciej ale jak maz juz wrocil z pracy przeszlo a myslalam ze pojade na porodowke ja chce jutro urodzic w brata 19 stke 🙂 a skurcze mialam nco 6 minut a dzis od tego cmi mnie caly brzuch dziwnie mi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja znów dziś znalazłam na majtoszkach glutka, troszkę wiekszy niz wczoraj i bardziej przezroczysty. Czy to mozliwe ze to czop w takich kawalkach odchodzi????? czy on musi cały wypaść??????
Przy Mai w ogole nic takiego nie miałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas ksiądz juz był. tez proboszcz, ale jest super. Załatwiał nam ślub i chrzciny Mai. i teraz na wielkanoc mowilismy mu ze bedziemy chrzcić synka. My z nim w ogóle tak fajnie zyjemy, bo mój mąz mu kiedys parafie remontował. 🙂 Chociaż kościół to my rzadko odwiedzamy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
Asia juz masz z głowy a zobacz ile nas jeszcze zostało zapakowanych 🙂 jak bylam dzis z mezem na zakupach to myslalam, ze juz sie zaczyna, jakos mnie dziwnie zaczeło krocze bolec i zrobilo mi sie mokro, myslalam ze czop odszedl, ale to tylko białe upławy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ale te dwie godziny porodu to nigdy nie zapomne.Jeszcze takiego bólu to nie mialam naprawde i chyba nie bede miala.kolo myśle jeszcze o tym bólu bo jeszcze jestem cala obolala.nic nie mogę zrobic ale żyje myśla ze z dnia na dzień bedzie lepiej 🙂 Dobra uciekam musze malego wykapac niedługo troche sie boje ale jakos musze dac rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...