Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka 🙂
Poczytałam i widzę, ze wszystkie mamuski w stanie jak wczoraj - z dziećmi już w domkach a dwupaczki nadal nierozpakowane. I humorki dopisują 🙂

Ja może wreszcie dostane jutro wózek. Zamówiliśmy 28-ego i najpierw od producenta przyjechał pomylony kolor. Wczoraj ponoć wysłali już ten prawidłowy. Taka temp. na plusie a my wyjść nie możemy nawet na pół godzinki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie mąz i córcia chorzy....lecze ich, ja narazie ok, ale boje sie ze w domu zarazki i jakby maluch sie urodził to moze załapać jakiegos wirusa.

A ze spaniem ja mam tragedie juz koło 3 miesięcy, jak zaczęły sie problemy z pęcherzem, on tak strasznie boli ze sie ruszyc z boku na bok nie moge w nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde dziewczyny mnie od wczoraj popoludnia dziwnie brzuch sie napina i lekko to czuje....w nocy troche mocniej bolalo az sie klika razy obudzilam ale teraz znowu rzadko i lekko ale wlasnie odszedl mi chyba czop i to lekko krwia zabarwiony....ale lekko co to znaczy?skoro krwia to ze juz niedlugo nie?ale nic sie specjalnego nie dzieje....co robic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ela cierpliwosci, to juz niedlugo 🙂
ja stwierdzilam, ze w sumie dobrze jak mala jeszcze troche posiedzi w brzuszku, bo tesciowie przyjezdzaja i im pozniej mala sie urodzi tym pozniej moj maz wezmie urlop i nie bede musiala z nimi sama siedziec 🤪

a wczoraj skladalismy lozeczko i moj maz sie wsciekal, ja sie w koncu zryczalam i myslalam ze wypieprzymy to lozeczko przez okno, ale w koncu sie udalo je skrecic 😜 na prawde nie wiem kto je konstruuje 🤪

no i pozniej nie moglam spac. nie wiem co sie stalo (wydaje mi sie ze mialam wzdecie) mala miala taki szal ze hej. przez 2 godziny sie rzucala i kopala mnie w srodku a kazdy kopniak bolal jak cholera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...