Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue a Ty co tak zmieniasz avatara? to na brzuszku jest śliczne 😉


Bo mi się nudzi to zmieniam 🙃 nie lubię monotonii 😜

hehe 😉 jakieś duże foto nam wrzuć 😉 tej ślicznotki swojej 😉


Masz filmik haha jak się rzuca 🙃 Twoja chyba bardziej spokojna i stabilna jest co? A tą to dosłownie nosi..

no moja się tak nie rzuca 😉
a jak Twojej z buzi leci hahaha 😜 i Judyta też tak fajnie ręką pływa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

elaaaa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
elaaaa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
elaaaa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kamila a odstawiłaś nabiał? i jak małej policzki? nadal szorstkie? były w ogóle czerwone? u mojej tylko pod światło można zobaczyć te kropeczki, to jest podobne do tego jak ludzie dorośli mają takie jakby podskórne pryszcze. Ona ma tego tonę całe poliki i brodę.. Normalnie tego nie widać tylko pod światłem albo w dotyku. Hmm może do dermatologa czas się wybrać. A tą suchą skórę na głowie ma tuż przy czole tzn. nad czołem jest taki kawał.. akurat tam gdzie nie ma prawie włosów. To jest takie białawe i jak to natłuszczę to się roluje, jest miękkie. Takie coś miała na samym początku po urodzeniu na brwiach i smarowałam linomagiem i zeszło i teraz od może 1tyg. dostała takie coś na czole 😞 Pediatra nic na to nie mówiła (bo to ciężko zobaczyć) a ja z wrażenia zapomniałam zapytać.

blue ja mysle ze to jednak skaza ona nie musi meic takiego rumienia na policzakch od razu moj maly mial najpierw jakby kaszke wysypana pod skorka...i sucho przy brwiach i na glowce....a dopiero pozniej wyszly suche policzku i uszka......teraz jest na nutramigenie i jest ok ladniutka ma skorke 🙂


Tyle, że pediatra ją oglądała to chyba musi się coś znać (albo ślepa jest) A miał biegunkę albo coś? No ja poczekam na inne objawy oprócz tej suchej skóry. Jeśli coś innego się pojawi to wtedy pogadam z pediatrą i przejdę na Bebilon Pepti. Normalnie mam już dość tych wszystkich zmian mleka. Masakra jakaś!


mi to sie plakac chialo jak kazala nutramigen ale widze ze mu sluzy wiec jest ok moja tez nic na to nie mowila a mial nawet juz te suche rumience....sama pytalam i to dwa razy raz na sZczepieniu a raz jak byl chory....i skaza...ale na szczescie juz ma ladniuska buzke 🙂 lagoona a ty masz nk?


Nie mam nk, a ta skóra go swędziała? bo wszędzie o tym jest napisane, że to swędzi. Sama zmieniłaś mleko? kurcze to ja wtedy bym musiała do bebilona tego pepti dosypywać nutriton jaaaaaaaa normalnie masakra, chyba, że bebilon ha ma takie same właściwości co pepti nie wiem.. ale po tym ha miała zielone kupy 😞 mam nadzieję, że to nie jest skaza.

lekarkA mi zmienila...ha ma inne wlasciwosci bo ha masz na alergie a pepti na skaze i nne tak samo jak nutramigen....tyle ze bebilon pepti ma lepszy smak niz nutramigen....blue ki9ey fote dodasz?ja dodoalam to teraz twoja kolej:P


Jakie wy uparte jesteście 🙃 nie mam żadnych ładnych to bym musiała sobie zrobić.. Ela byłaś moją ostatnią nadzieją jak mogłaś 😮 no właśnie ha jest hipoalergiczne. Przeczytałam wzdłuż i wszerz wszystkie artykuły, na razie to co ona ma nie świadczy o skazie. Zobaczymy czy sytuacja się rozwinie. Swoją drogą to ma od kilku tyg. śpi spokojnie, nie płacze itd. a dzieci ze skazą są płaczliwe, mają problemy ze spaniem, drapią się itp. no kurcze chyba nie ma skazy, która odpowiada za pseudo suchość na czole i podskórne krostki.. i nic więcej. Musi być więcej objawów. CHYBA 😮 Ja nie chcę żeby to była skaza!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue a Ty co tak zmieniasz avatara? to na brzuszku jest śliczne 😉


Bo mi się nudzi to zmieniam 🙃 nie lubię monotonii 😜

hehe 😉 jakieś duże foto nam wrzuć 😉 tej ślicznotki swojej 😉


Masz filmik haha jak się rzuca 🙃 Twoja chyba bardziej spokojna i stabilna jest co? A tą to dosłownie nosi..

no moja się tak nie rzuca 😉
a jak Twojej z buzi leci hahaha 😜 i Judyta też tak fajnie ręką pływa 😜


Ja mam dzikusa normalnie 😁 ale to za mamusią 😜 a wszystko co złe to po tatusiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
elaaaa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
elaaaa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
elaaaa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kamila a odstawiłaś nabiał? i jak małej policzki? nadal szorstkie? były w ogóle czerwone? u mojej tylko pod światło można zobaczyć te kropeczki, to jest podobne do tego jak ludzie dorośli mają takie jakby podskórne pryszcze. Ona ma tego tonę całe poliki i brodę.. Normalnie tego nie widać tylko pod światłem albo w dotyku. Hmm może do dermatologa czas się wybrać. A tą suchą skórę na głowie ma tuż przy czole tzn. nad czołem jest taki kawał.. akurat tam gdzie nie ma prawie włosów. To jest takie białawe i jak to natłuszczę to się roluje, jest miękkie. Takie coś miała na samym początku po urodzeniu na brwiach i smarowałam linomagiem i zeszło i teraz od może 1tyg. dostała takie coś na czole 😞 Pediatra nic na to nie mówiła (bo to ciężko zobaczyć) a ja z wrażenia zapomniałam zapytać.

blue ja mysle ze to jednak skaza ona nie musi meic takiego rumienia na policzakch od razu moj maly mial najpierw jakby kaszke wysypana pod skorka...i sucho przy brwiach i na glowce....a dopiero pozniej wyszly suche policzku i uszka......teraz jest na nutramigenie i jest ok ladniutka ma skorke 🙂


Tyle, że pediatra ją oglądała to chyba musi się coś znać (albo ślepa jest) A miał biegunkę albo coś? No ja poczekam na inne objawy oprócz tej suchej skóry. Jeśli coś innego się pojawi to wtedy pogadam z pediatrą i przejdę na Bebilon Pepti. Normalnie mam już dość tych wszystkich zmian mleka. Masakra jakaś!


mi to sie plakac chialo jak kazala nutramigen ale widze ze mu sluzy wiec jest ok moja tez nic na to nie mowila a mial nawet juz te suche rumience....sama pytalam i to dwa razy raz na sZczepieniu a raz jak byl chory....i skaza...ale na szczescie juz ma ladniuska buzke 🙂 lagoona a ty masz nk?


Nie mam nk, a ta skóra go swędziała? bo wszędzie o tym jest napisane, że to swędzi. Sama zmieniłaś mleko? kurcze to ja wtedy bym musiała do bebilona tego pepti dosypywać nutriton jaaaaaaaa normalnie masakra, chyba, że bebilon ha ma takie same właściwości co pepti nie wiem.. ale po tym ha miała zielone kupy 😞 mam nadzieję, że to nie jest skaza.

lekarkA mi zmienila...ha ma inne wlasciwosci bo ha masz na alergie a pepti na skaze i nne tak samo jak nutramigen....tyle ze bebilon pepti ma lepszy smak niz nutramigen....blue ki9ey fote dodasz?ja dodoalam to teraz twoja kolej:P


Jakie wy uparte jesteście 🙃 nie mam żadnych ładnych to bym musiała sobie zrobić.. Ela byłaś moją ostatnią nadzieją jak mogłaś 😮 no właśnie ha jest hipoalergiczne. Przeczytałam wzdłuż i wszerz wszystkie artykuły, na razie to co ona ma nie świadczy o skazie. Zobaczymy czy sytuacja się rozwinie. Swoją drogą to ma od kilku tyg. śpi spokojnie, nie płacze itd. a dzieci ze skazą są płaczliwe, mają problemy ze spaniem, drapią się itp. no kurcze chyba nie ma skazy, która odpowiada za pseudo suchość na czole i podskórne krostki.. i nic więcej. Musi być więcej objawów. CHYBA 😮 Ja nie chcę żeby to była skaza!!

ale michal tez sie nie drapal ani nie byl plasczliwy ani nie mial problemow ze spaniem tylko brzydka cere.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusiak Ty się uspokój 🤪 a ja mam znowu katar najbardziej z rana to mnie zalewa za dnia nic i wieczorem też w sumie nic 😞 Ela no bo Twojemu małemu wyszła ta skórka jak mówiłaś, więc prędzej czy później jak to będzie skaza to to będzie musiało wyjść. Zresztą co ja się martwię, na razie nic takiego nie ma, będę się martwić jak się pojawi. Mała dostała ostatni raz jeść ok. 21 - 90ml mleka i 40ml herbaty i spała do 4 rano 🤪 i zrobiła kupę, też taką luźną. Nusiak a jak u Ciebie? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do dziewczyn co rodziły sn,. wasze maluchy też mają z tyłu główki taki czerwony plac? nazywa się to "uszczypnięcie bociana" czy jakoś tak, ponoć jest to efekt porodu i znika do roku.. taki wylew jakby podskórny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej.Blue moj ma takie drobne wylewy krwi na głowce z tyłu i seba tez mial ale zniklo juz nie pamietam kiedy 🙂 Mój mial troche ciermieniuchy i nic z tym nie robiłam i juz przeszlo i ma sliczna główke 🙂
Wczoraj nie zagladałąm bo na 11 wszyscy bylismy w kosciólku pózniej pojechalismy do tesciów na obiad i posiedzielismy do 18 a na 19 pojechalismy prosic juz na chrzciny 🙂
A co do dady sa naprawde dobre.I pupka juz sie wygoiła 🙂
Dzsiaj super pogoda hłopakó wezme na dwór z mama a ja domek bede sprzeata i prać bo z weekendu sie nazbieralo 😞
A Blue masz napewno ładne zdjecia ślubne wiec daj fotke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu jak mogę mieć ładne zdjęcie ze ślubu jak byłam gruba? 😮 fuuuuj! Ja normalnie nie chce widzieć tych zdjęć..

Moja zrobiła drugi raz kupę jeszcze więcej niż poprzednio. No moja też ma te plamki z tyłu głowy i jestem ciekawa czy każde dziecko po sn je ma czy może są jakieś wyjątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue nie wiem czy kazde.W moim przypadku tak bylo u dwóch chlopców ale ciekawe od czego to jest.Myślalam ze moze dlatego ze mnie nie nacieli i mial scisło wyjsc i dlatego mu sie zrobilo to.
Daria a co do zdjec to kazda kobieta w ciazy jest gruba powiedz mi która nie jest gruba w ciazy?I na slubie chcialas wygladac napewno ładnie wiec i łądne zdjecia powychodziły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Joasiu jak mogę mieć ładne zdjęcie ze ślubu jak byłam gruba? 😮 fuuuuj! Ja normalnie nie chce widzieć tych zdjęć..

Moja zrobiła drugi raz kupę jeszcze więcej niż poprzednio. No moja też ma te plamki z tyłu głowy i jestem ciekawa czy każde dziecko po sn je ma czy może są jakieś wyjątki.


Może Ty nie chcesz ich widzieć ale MY CHCEMY ! ! ! 😉 ja byłam w ciąży grubas jak cholera a uwielbiałam ten stan i to było jedyne 9 miesięcy przez które się sobie podobałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Joasiu jak mogę mieć ładne zdjęcie ze ślubu jak byłam gruba? 😮 fuuuuj! Ja normalnie nie chce widzieć tych zdjęć..

Moja zrobiła drugi raz kupę jeszcze więcej niż poprzednio. No moja też ma te plamki z tyłu głowy i jestem ciekawa czy każde dziecko po sn je ma czy może są jakieś wyjątki.


Może Ty nie chcesz ich widzieć ale MY CHCEMY ! ! ! 😉 ja byłam w ciąży grubas jak cholera a uwielbiałam ten stan i to było jedyne 9 miesięcy przez które się sobie podobałam 😉


Ja się sobie nie podobałam lubię być szczupła, jeszcze z 2l temu ważyłam 54/55kg na 170cm, później 58kg, a teraz 82kg w ciąży no to przepraszam 😮 wiem, że to moja wina, że tyle jadłam, ale trudno się mówi.. mam czas do lata by schudnąć. Aha i się czułam bardzo nieatrakcyjna w lustro patrzeć nie mogłam taka papuśna byłam. Zresztą nadal jestem tylko, że już trochę mniej, ale kilka kg jeszcze mi zostało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
Daria ciaże to jest napiekniejszy okres w życiu kobiety 🙂 Ja jak bym mogła to jeszcze raz bym zaszła w ciaze i mogła by ta ciaza sie wogóle nie konczyc 🙂


Dla mnie nie był, wieczna zgaga, wymioty po kilka razy dziennie przez to, ciągły głód 😁 ból nerek przez 10dni 24/24 i nikt nie chciał mi pomóc "bo byłam w ciąży", wieczne zamartwianie się o małą czy żyje jak się nie ruszała np. w nocy. Najwspanialsze to były tylko jej kopniaki i ruchy jak brzuch falował 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
Blue nie wiem czy kazde.W moim przypadku tak bylo u dwóch chlopców ale ciekawe od czego to jest.Myślalam ze moze dlatego ze mnie nie nacieli i mial scisło wyjsc i dlatego mu sie zrobilo to.
Daria a co do zdjec to kazda kobieta w ciazy jest gruba powiedz mi która nie jest gruba w ciazy?I na slubie chcialas wygladac napewno ładnie wiec i łądne zdjecia powychodziły 🙂


Mnie nacięli a i tak to dostała. To chyba chodzi o siłę ścisku.. jaką ma główka przechodząc przez kanał rodny. I co najpiękniejsze nie miałam bóli krzyżowych podczas porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Lagoona u mnie z ta skórką to na 99% skaza 🤨 bo tak jak pisze Ela, miała szorstką i zaczerwienioną skórkę na bokach policzków, uszkach i dłoniach. Odstawiłam nabiał i jest już prawie gładziutka, a dodatkowo smaruję linomagiem A+E i ładnie się wygładza...kurde i skąd to się bierze, ja tam wszystko mogłam jeść jak byłam mała - na krowim mleku wychowana, a u dziecka już takie zmiany. Mój mąż też jakiś problemów nie miał....ale generalnie jest alergikiem więc może dlatego ehhh 🥴 a w ogóle to jest tylko w wieku niemowlęcym czy potem już nigdy mała nie będzie mogła spożywać nabiału?? Właśnie muszę poczytać jak to jest potem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Pytanie do dziewczyn co rodziły sn,. wasze maluchy też mają z tyłu główki taki czerwony plac? nazywa się to "uszczypnięcie bociana" czy jakoś tak, ponoć jest to efekt porodu i znika do roku.. taki wylew jakby podskórny.


blue moja to ma po cc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja tez ma takie plamki z tylu na głowce, na samym dole.
A mnie gardlo boli i kaszel meczy i chyba moja niunia ode mnie sie zarazila 😞 ale chyba syropek pomaga bo juz mniej kaszle i goraczka przeszla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Pytanie do dziewczyn co rodziły sn,. wasze maluchy też mają z tyłu główki taki czerwony plac? nazywa się to "uszczypnięcie bociana" czy jakoś tak, ponoć jest to efekt porodu i znika do roku.. taki wylew jakby podskórny.


blue moja to ma po cc 🙂


tak moj to ma i maja tez miała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj tez to ma 🙂 KAMILAja sie zmartwilam o ta skaze i myslalam ze juz nigdy nic mlecznego nie bedize mogl jesc ale to nie prawda 🙂lekarz powiedizal ze z tego sie wyrasta prawie w 100%tzn ze prawie wszystkie dzieci z tego wyrastaja....i w necie tez tak pisze 🙂wiec trzeba byc dobrej mysli 🙂pozatym moj pije kleik i kaszke z nutramigenem coprawda ale nic mu nie wychodzi czyli berdize dobrze 🙂musimy przeczekac i potem bedzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...