Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Mojej ropiały długi czas też przemywałam wszystkim, ale dopiero krople do oczu pomogły na receptę Sulfacedamidum czy jakoś tak i jak zużyłam wszystkie krople to pomogło. Jak mocno ropieją (a jedno oko zaraża przeważnie drugie) to tylko pediatra Ci pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzieki dziewczyny

a czy ktoras z was podawala swojemu dziecku taki syrop antybiotyk ZINNAT? mojej malej od dzis podaje na ten kaszel ale naczytalas sie w necie o skutkach ubocznych typu bol brzuszka, wymioty , biegunka i troche sie bojw 😞

A co do masci to my tez bylismy u lekarza jakies 1,5 msc temu bo mala dostala uczulenia i i lekarka przepisala nam tą masc witaminową na recepte, kosztuje 5 pln, ale jej nie stosuje, wydawalo mi sie ze wiecej jej potem wyskoczylo tych krostek a poza tym ta masc bardzo natluszcza i mala byla cala czerwona-ta masc nazywa sie cholesterolowa. Teraz stosuje krem Oillatum sof i bambino, stosuje na przemian i teraz ma bardzo ladna buzke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nam na oczka wystarczyła sól fizjologiczna i przegotowana woda, a każde oczko przemywaj nowym wacikiem od zewn. do wewn. kącika oka...ale wiadomo u każdego może być inaczej i dłużej się to ciągnąć...
dzis u nas na szczęście ładna pogoda i można wyjść na spacer, jak mała się obudzi to zaraz lecimy 🙂
Wesa, Justyna to nasze Majeczki mają w sobotę imieninki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
dziewczyny mój Patryk też ma czerwone policzki i szorstką skórę a pediatra przepisała mi maść na receptę z witaminą A i E i jak smaruję to teraz ma fajniutką ale nic mi nie mówiła o skazie tylko kazała ograniczyć nabiał


A tej maści nie można kupić bez recepty? bo bym kupiła..

nie wiem mi ją robili na zamówienie

a jak się nazywa może powiem tym baranom że coś takiego chcę bo 18 kwietnia wizytę mam z podwoziem to i małego od razu pokarzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
hej pani doktor moja mowila ze na noc nie można klasc dziecka do spania na brzuszku bo może sie udusic i dopiero po roczku mozna bo ja tez mialam ten sam problem co nusia 😞 Ja sie juz szykuje do tego chirurga bo mam na 11 wizyte i musze jechac tam ok 50 km


Powodzenia!! Będzie dobrze!! 🙂

zaraz 11 jesteśmy z Tobą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Moja mycha dostała ostatni raz jeść o godz. 21 i spała do 4 rano 😜

a mój dostał ok 22 i dzisiaj spał do 5 ale za to do tej pory zasnąć nie chce i zaczyna coraz bardziej marudny być chyba będzie trzeba folię na budę i chociaż na balkon wyrzucić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alwo napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
dziewczyny mój Patryk też ma czerwone policzki i szorstką skórę a pediatra przepisała mi maść na receptę z witaminą A i E i jak smaruję to teraz ma fajniutką ale nic mi nie mówiła o skazie tylko kazała ograniczyć nabiał


A tej maści nie można kupić bez recepty? bo bym kupiła..

nie wiem mi ją robili na zamówienie

a jak się nazywa może powiem tym baranom że coś takiego chcę bo 18 kwietnia wizytę mam z podwoziem to i małego od razu pokarzę 🙂

alwo na tej maści nie ma nazwy- jest to maść z witaminą A i E tak jak pisała Dona natłuszczająca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
alwo napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
dziewczyny mój Patryk też ma czerwone policzki i szorstką skórę a pediatra przepisała mi maść na receptę z witaminą A i E i jak smaruję to teraz ma fajniutką ale nic mi nie mówiła o skazie tylko kazała ograniczyć nabiał


A tej maści nie można kupić bez recepty? bo bym kupiła..

nie wiem mi ją robili na zamówienie

a jak się nazywa może powiem tym baranom że coś takiego chcę bo 18 kwietnia wizytę mam z podwoziem to i małego od razu pokarzę 🙂

alwo na tej maści nie ma nazwy- jest to maść z witaminą A i E tak jak pisała Dona natłuszczająca

ok dzięki ja smaruje mu bepantenem i nie ma poprawy aj szkoda gadać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):


Mój chłop jest nienormalny, stoję przy małej łóżku, bo ma agresję od 2godz. najpierw wypiła 60 a za godz znowu 60 i nadal nie śpi, ale to szczegół podchodzi do mnie i głaszcze po brzuchu a ja co ty robisz a on noo tutaj będzie moje drugie dziecko syn albo córka albo parka a ja no najlepiej to trojaczki. Potem tak mówię jak myślisz będzie tak samo ładne jak nasza mycha a on mnie rozwalił "co ty już drugiego takiego ładnego dziecka mieć nie będziemy, ja ci mówiłem nikt takiego dziecka nie ma i nie będzie miał, ona jest najładniejsza na świecie 🙃 a ja yy to nasze drugie dziecko będzie brzydkie? 🤪 a on no wiem, że tak się nie powinno mówić, ale taka prawda 🙃 no to fest...

skąd ja to znam hhe, mój też ciągle powtarza że Maja to taka śliczna i jak patrzy na inne dzieci to nie są takie ładne, w Majuni wszystko mu się podoba i nie pozwoli żeby jakiś byle koleś się do niej przystawiał 😎 a jak idziemy we 3 na spacer to on musi iść z wózkiem bo ja to mam na co dzień 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):


Mój chłop jest nienormalny, stoję przy małej łóżku, bo ma agresję od 2godz. najpierw wypiła 60 a za godz znowu 60 i nadal nie śpi, ale to szczegół podchodzi do mnie i głaszcze po brzuchu a ja co ty robisz a on noo tutaj będzie moje drugie dziecko syn albo córka albo parka a ja no najlepiej to trojaczki. Potem tak mówię jak myślisz będzie tak samo ładne jak nasza mycha a on mnie rozwalił "co ty już drugiego takiego ładnego dziecka mieć nie będziemy, ja ci mówiłem nikt takiego dziecka nie ma i nie będzie miał, ona jest najładniejsza na świecie 🙃 a ja yy to nasze drugie dziecko będzie brzydkie? 🤪 a on no wiem, że tak się nie powinno mówić, ale taka prawda 🙃 no to fest...

skąd ja to znam hhe, mój też ciągle powtarza że Maja to taka śliczna i jak patrzy na inne dzieci to nie są takie ładne, w Majuni wszystko mu się podoba i nie pozwoli żeby jakiś byle koleś się do niej przystawiał 😎 a jak idziemy we 3 na spacer to on musi iść z wózkiem bo ja to mam na co dzień 😜

jakbym mojego słyszała haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milkaslask napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):


Mój chłop jest nienormalny, stoję przy małej łóżku, bo ma agresję od 2godz. najpierw wypiła 60 a za godz znowu 60 i nadal nie śpi, ale to szczegół podchodzi do mnie i głaszcze po brzuchu a ja co ty robisz a on noo tutaj będzie moje drugie dziecko syn albo córka albo parka a ja no najlepiej to trojaczki. Potem tak mówię jak myślisz będzie tak samo ładne jak nasza mycha a on mnie rozwalił "co ty już drugiego takiego ładnego dziecka mieć nie będziemy, ja ci mówiłem nikt takiego dziecka nie ma i nie będzie miał, ona jest najładniejsza na świecie 🙃 a ja yy to nasze drugie dziecko będzie brzydkie? 🤪 a on no wiem, że tak się nie powinno mówić, ale taka prawda 🙃 no to fest...

skąd ja to znam hhe, mój też ciągle powtarza że Maja to taka śliczna i jak patrzy na inne dzieci to nie są takie ładne, w Majuni wszystko mu się podoba i nie pozwoli żeby jakiś byle koleś się do niej przystawiał 😎 a jak idziemy we 3 na spacer to on musi iść z wózkiem bo ja to mam na co dzień 😜

jakbym mojego słyszała haha

ja zaczęłąm dopiero od 2 tygodni wózek prowadzić bo najpierw mąż póżniej jedna i druga mama teraz jestem sama w ciągu dnia i mam ten zaszczyt nareszcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
alwo napisał(a):
jupi w końcu zasnął ciekawe tylko na jak długo 🙂

no moj włsnie tez. wczoraj strasznie mało spał, bo nauczył sie ze spi w wózku na dworze to w domu teraz ciezko mu pospac. zobaczymy ile teraz pospi.

a moja jak wstała i pojadała o 6 przespała się jeszcze 30 min bo ją kawki w kominie obudziły 😠 to koło 8:30 wypiła 60 herbatki i śpi do teraz 🤪 normalnie niesamowite. Ale już coś popłakuje przez sen także pewnie zgłodniała i zaraz wstanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...