Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alwo napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Wesa takich boskich uśmiechów jeszcze nie widziałam 🤪 🤪 🤪

dokładnie kurczę kiedy mój będzie się tak śmiał 🙃


on jak sie do niego gada to sie śmieje w głos tak słodko, mówimy na niego śmieszek bo on całyu czas cieszy buzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka wam 🙂 Jeny wkoncu jakis inetrnet załapałam i wkońcu moge co nie co poczytac. My z mała juz w Holandi siedzimy od tygodnia bałam sie ze mała źle to bd znosic ale jest oki. Tylko w sobote mialam mały problem z nią, cos kupki nie moge zrobic przez dwa dni i przez te dwa dni płakała i plakała az bordowa czasemz wysiłku sie zrobiła nic jej nie pomagało nawet masazyk... Wkońcu pojechałam do szpitala i co mi lekarz powiedział ze to nic takiego ze to normalne...A mała az miała dupke cała czerwona z bólu a oni ze to normalne myślałam ze oni jakos jej pomoga... Na swzczęście na następny dzień rano zrobiła taka kupke ze oj heh... Zmieniłam jej mleko ze zwykłego bebilona tzn raz dziennie daje jej bebilon na kolki i zaparcia i reszta normalnie tylko cos jej nie smakuje chyba bo z taka chęcia pić nie chce.... Chciałabym wkleić zdjęcie chociaz za bardzo nie wiem jak ehh:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniabawiec napisał(a):
Hejka wam 🙂 Jeny wkoncu jakis inetrnet załapałam i wkońcu moge co nie co poczytac. My z mała juz w Holandi siedzimy od tygodnia bałam sie ze mała źle to bd znosic ale jest oki. Tylko w sobote mialam mały problem z nią, cos kupki nie moge zrobic przez dwa dni i przez te dwa dni płakała i plakała az bordowa czasemz wysiłku sie zrobiła nic jej nie pomagało nawet masazyk... Wkońcu pojechałam do szpitala i co mi lekarz powiedział ze to nic takiego ze to normalne...A mała az miała dupke cała czerwona z bólu a oni ze to normalne myślałam ze oni jakos jej pomoga... Na swzczęście na następny dzień rano zrobiła taka kupke ze oj heh... Zmieniłam jej mleko ze zwykłego bebilona tzn raz dziennie daje jej bebilon na kolki i zaparcia i reszta normalnie tylko cos jej nie smakuje chyba bo z taka chęcia pić nie chce.... Chciałabym wkleić zdjęcie chociaz za bardzo nie wiem jak ehh:/



To ja powtórzę:
http://imageshack.us/ wejdź w to, załaduj zdjęcie skopiuj i wklej link z napisem KOD FORUM w poście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie sie wlasnie ta lekarka ze szpitala pytałaile je no to mowie ze 5 lub 6 po 120ml lub mniej i dwie herbatki to na mnie sie troche krzywo popatrzyła i mowi ze 5kg dziecko 150mlpowinno jadac ehh a moja sie najada to na siłe jej wpychac nie bede. A wasze tez tak jedza??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniabawiec napisał(a):
Mnie sie wlasnie ta lekarka ze szpitala pytałaile je no to mowie ze 5 lub 6 po 120ml lub mniej i dwie herbatki to na mnie sie troche krzywo popatrzyła i mowi ze 5kg dziecko 150mlpowinno jadac ehh a moja sie najada to na siłe jej wpychac nie bede. A wasze tez tak jedza??
Ja mam tak samo 120ml to jest max 😞i też mnie to martwi bo 150ml to wypiła chyba tylko raz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniabawiec napisał(a):
Mnie sie wlasnie ta lekarka ze szpitala pytałaile je no to mowie ze 5 lub 6 po 120ml lub mniej i dwie herbatki to na mnie sie troche krzywo popatrzyła i mowi ze 5kg dziecko 150mlpowinno jadac ehh a moja sie najada to na siłe jej wpychac nie bede. A wasze tez tak jedza??


BUAHAHAHAHA! Taaa moja szczególnie je po 150ml 😜 chyba jakaś wariatka z tej lekarki, każde dziecko ma swoje indywidualne zapotrzebowania. Moja je po 60-90ml jednorazowo chociaż od kilku dni je po 90ml no i przeważnie w ciągu całego dnia zjada po 600-700ml 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniabawiec napisał(a):
Mnie sie wlasnie ta lekarka ze szpitala pytałaile je no to mowie ze 5 lub 6 po 120ml lub mniej i dwie herbatki to na mnie sie troche krzywo popatrzyła i mowi ze 5kg dziecko 150mlpowinno jadac ehh a moja sie najada to na siłe jej wpychac nie bede. A wasze tez tak jedza??

to mój je 6 razy dziennie po 120ml a po nocy bo długo śpi tak od 22 do 4-6 to zjada 150ml 😁 jednym słowem książkowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alwo masz ślicznego synka, wygląda prawie jak dziewczynka, a ja mam bzika na pkt. facetów co wyglądają bardziej jak chłopcy i mają młody wygląd 😜 oj będzie miał faceci wzięcie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
blue a jaka jest norma dobowa? bo moja od wczoraj od 14 zladla 1140 plus 300 herbatki


Kurcze Nusia a nie możesz jej kleiku dosypywać??
720ml do 3mieś. 750ml w 4mieś. tyle, że na opakowaniu jest napisane, że to "średnia" i trzeba dostosować zapotrzebowanie do dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...