Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

alwo napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Mojej nery pracują nadzwyczajnie sika za 2 🙂 pampers po nocy kg waży 😁

Ja się moją w ogóle nie zajmuje. Nie lubi bujaczka to leży non stop w łóżku, bawi się sama miśkami. Co za matka ze mnie 😜 jak ma ochotę pobyć z kimś to histeryzuje jak się tylko odchodzi chociaż na krok.

no to bardzo zdrowy objaw czasami każdy potrzebuje samotności a czasami zainteresowania mój jak ma ochotę żeby się nim zajmowała to wiem że już tak całyyy dzień będzie zero laby i do kibla ciężko wyjść 😜 😉

Ona ogólnie jest śpiochem czasami myślę, że mam noworodka zamiast niemowlaka je i śpi.. no i ma te swoje czuwania, ale szybko się nudzi i idzie spać. Chyba, że ma napad histerii to wtedy godzina z życiorysu wyrwana. 😉 a tak to jest kochana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alwo napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
alwo napisał(a):
hej mamuśki witam po weekendzie 🙂
siedzę tak sobie i czytam zaległe Wasze posty(trochę tego było po weekendzie 😉) i czytam tak o tej skazie białkowej i mój chyba ją ma chociaż śpi i się nie drabie jest raczej spokojny ale co jest denerwujące to to że byłam z tym u lekarza tutaj w Danii oczywiście i lekarz mówi że wszystko ok 😠 że to minie 😠 tutaj zawsze wszystko ok a Gabryś policzki ma strasznie brzydkie czasami takie czerwone a innego dnia blade sama już nie wiem 😞 co o tym myśleć 😞


Ale na podstawie jednej rzeczy nie można stwierdzić skazy poczytaj sobie na necie co o tym piszą. Alwo pokaż jakieś aktualne zdjęcie synka.

tutaj sama nie potrafię zawsze muszę męża prosić taka pierdoła jestem jeśli o kompa chodzi 🙂


A masz foty na kompie? to wgraj do linka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moj wlasnie spi i wiki zasypia 🙂a ja nie mam co robic moj niedlugo z pracy wroci a ja sie obrazilam i obiadu nie robie....nauczy sie....obiecal kiedys ze bedzie o mnie dbal i sie mna opiekowal a teraz co??tylko o sobie mysli ja musze dbac o dzieci i sama o siebie i jeszcze o niego a o mnie nikt 😞nawet nie wiecie jak mi przykro on jest kucharzem a nigdy nie zrobil dla mnie jakies dobrego jedzonka...nic z siebie nie daje....a ode mnie wymaga ...w sobote obiacal ze zrobi mi dobra kolacje to dla siebie zrobil kurczaka w sosie smetanowo ziolowym....ja smietany nie lubie wiec obiacal ze dla cos innego ma pysznego i wiecie co dostalam.....danie ze sloika kupione w kslepie i to takie ktore minie smakoalo....jak nie zacznie sie starac to ja niewiem....mialo byc inaczej on uwza ze pracuje zarabia na nas kase to nic innego robic nie musi ja musze zajmowac sie domem dziecmi obiadem i wszystkim i niemam od niego nic procz kasy 😞(((zero czulosci zrozumienia jakiegos rozczulenia sie nade mna no nic.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jeszcze jak dizeci nie mielismy to go nauczylam ze zawsze mu jedzenie szykowaoam do pracy i w domu....i teraz kiedy dwoj dzieci mamy i casem nie zdaze albo p;oporstu jestem zmeczona i mu chleba nie uszykuje (a to troche czasu zajmuje bo bierze 12 podwojnych skibek 🤪 )to sie obrazi.....czaicie.......????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia noo powiem ci że moja też ma czasem takie dni że za chiny nie chce spać, normalnie oczy na zapałki i walczy hhe, ale generalnie jestem zadowolona bo jak nie śpi to zajmie się sobą chociaż przez 1h 😜a teraz wiecej gada do zabawek niż do mnie ehh
ela może jak twój mąż pracuje w zawodzie to wychodzi z założenia że do domu roboty nie bierze 🤪 albo już mu bokiem wychodzi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela to u mnie jest całkowicie na odwrót. Sam robi sobie jedzenie do pracy, jak wraca z pracy to robi nam obiad (ja czasami gotuje) bo ogólnie to mi się nie chce 🙃 jeszcze w ciąży to gotowałam, a teraz jedynie na co mam ochotę to pieczenie ciast. Kolacje też on robi - a to wszystko przez moje lenistwo (jestem jedynaczką) to zawsze miałam wszystko podstawione pod nos 🙃 no i byłam niejadkiem to każdy nade mną skakał z jedzeniem. A przez cały okres ciąży masował mi plecy 🙂 a teraz zobowiązał się, że codziennie będzie mnie kremował kremem na cellullit i masował 🤪 no i na razie to robi. Kłócić też się kłócimy nigdy nie ma kolorowo.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...