Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Ela to u mnie jest całkowicie na odwrót. Sam robi sobie jedzenie do pracy, jak wraca z pracy to robi nam obiad (ja czasami gotuje) bo ogólnie to mi się nie chce 🙃 jeszcze w ciąży to gotowałam, a teraz jedynie na co mam ochotę to pieczenie ciast. Kolacje też on robi - a to wszystko przez moje lenistwo (jestem jedynaczką) to zawsze miałam wszystko podstawione pod nos 🙃 no i byłam niejadkiem to każdy nade mną skakał z jedzeniem. A przez cały okres ciąży masował mi plecy 🙂 a teraz zobowiązał się, że codziennie będzie mnie kremował kremem na cellullit i masował 🤪 no i na razie to robi. Kłócić też się kłócimy nigdy nie ma kolorowo.. 🙂

u Mnie to samo Adam wszystko robi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia zgadłaś 🤪 ahahah!

Dobra wrzucę jutro jakieś zdjęcie obiecuje (aktualne) 🙂 porobie 100zdjęć i 1 wybiorę buahahah! Zrobię sobie jakieś z moim małym żbikiem jak będzie grzeczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
mala spi i co chwile ma ataki placzu jakby ja cos bolalo 😞


Hmm może ma gazy? mojej to już wieki nic nie bolało (chyba, że kupy nie może zrobić to płacze) A kupę robiła? bo często od tego dzieci płaczą jak nie mogą zrobić. Moja zjadła 90ml mleka i za pół godz. wypiła 40-50ml herbaty, bo czkawkę miała i ją to wkurzało to potulnie wypiła. Trzeba jednak dopajać, bo dzisiaj 2 razy już robiła kupę. Od tamtej akcji boję się zatwardzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Nusia zgadłaś 🤪 ahahah!

Dobra wrzucę jutro jakieś zdjęcie obiecuje (aktualne) 🙂 porobie 100zdjęć i 1 wybiorę buahahah! Zrobię sobie jakieś z moim małym żbikiem jak będzie grzeczna.

i trzymamy za słowo 😉


Tak misiaczku 🤪 Kolo ważyłaś małą może teraz? od 4mieś. nie będą już tak tyć ponoć maks już po 300-500g.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
mala spi i co chwile ma ataki placzu jakby ja cos bolalo 😞


Hmm może ma gazy? mojej to już wieki nic nie bolało (chyba, że kupy nie może zrobić to płacze) A kupę robiła? bo często od tego dzieci płaczą jak nie mogą zrobić. Moja zjadła 90ml mleka i za pół godz. wypiła 40-50ml herbaty, bo czkawkę miała i ją to wkurzało to potulnie wypiła. Trzeba jednak dopajać, bo dzisiaj 2 razy już robiła kupę. Od tamtej akcji boję się zatwardzenia.


ja daje mojej wode (staram sie przed kazdym karmieniem) i dzisiaj w nocy zrobila kupe same bobki jak koza. a pare godzin temu dluga plasteline. mleko ar idzie do kąta 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
a moze blue nie ma twarzy? a moze jest wampirem i nie mozna jej zrobic zdjecia? a moze jest tajnym agentem i nie moze sie ujawnic?

hahaha biedna Blue 😜


hehe dobre, ja juz nawet jej nie prosze o foto bo to nie ma sensu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
nusia27 napisał(a):
a moja podnosi glowe 🤪 w koncu


mój jak trzymam na rakach to podnosi sie sam do siadu, maskra taki mały a taki siłacz
musze nagrac film i wam pokarze.


Ale jak na rękach? Wytłumacz albo pokaż nagranie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youmit napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
Daria i ty agnieszko macie złotych facetów 🙂 Moj jak go naleci to zrobi mi kolacje a tak to ja musze robic albo jeszcze sniadanie w niedziele mi zrobi ale tez nie zawsze

Mój tak samo Asiu. Niby antytalent do gotowania 😉


Za bardzo ich rozpieściłyście 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
youmit napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
Daria i ty agnieszko macie złotych facetów 🙂 Moj jak go naleci to zrobi mi kolacje a tak to ja musze robic albo jeszcze sniadanie w niedziele mi zrobi ale tez nie zawsze

Mój tak samo Asiu. Niby antytalent do gotowania 😉


Za bardzo ich rozpieściłyście 😉

bo głupia byłam! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youmit napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
youmit napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
Daria i ty agnieszko macie złotych facetów 🙂 Moj jak go naleci to zrobi mi kolacje a tak to ja musze robic albo jeszcze sniadanie w niedziele mi zrobi ale tez nie zawsze

Mój tak samo Asiu. Niby antytalent do gotowania 😉


Za bardzo ich rozpieściłyście 😉

bo głupia byłam! 😜


Hehehe! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
Daria i ty agnieszko macie złotych facetów 🙂 Moj jak go naleci to zrobi mi kolacje a tak to ja musze robic albo jeszcze sniadanie w niedziele mi zrobi ale tez nie zawsze

Mój tak samo Asiu. Niby antytalent do gotowania 😉

to wy i tak macie luksus ja to muszę się prosić o kanapkę czy coś a i tak nie raz kończy się na tym, że po długim oczekiwaniu robie ją sobie sama 😜 Jedynie w ciąży mąż nie raz ugotował czy zrobił mi śniadanko lub kolację 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a nam się zepsuła pralka i czeka mnie aktualnie pranie ręczne buahah! No już sobie to wyobrażam 🥴 ehh najlepiej to już zainwestować w nową, ale to trochę czasu potrwa. Trzeba poszukać jakiejś odpowiedniej za dobrą cenę. Jak się wali to od razu wszystko 😞

Mój chłop jest nienormalny, stoję przy małej łóżku, bo ma agresję od 2godz. najpierw wypiła 60 a za godz znowu 60 i nadal nie śpi, ale to szczegół podchodzi do mnie i głaszcze po brzuchu a ja co ty robisz a on noo tutaj będzie moje drugie dziecko syn albo córka albo parka a ja no najlepiej to trojaczki. Potem tak mówię jak myślisz będzie tak samo ładne jak nasza mycha a on mnie rozwalił "co ty już drugiego takiego ładnego dziecka mieć nie będziemy, ja ci mówiłem nikt takiego dziecka nie ma i nie będzie miał, ona jest najładniejsza na świecie 🙃 a ja yy to nasze drugie dziecko będzie brzydkie? 🤪 a on no wiem, że tak się nie powinno mówić, ale taka prawda 🙃 no to fest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
dziewczyny mój Patryk też ma czerwone policzki i szorstką skórę a pediatra przepisała mi maść na receptę z witaminą A i E i jak smaruję to teraz ma fajniutką ale nic mi nie mówiła o skazie tylko kazała ograniczyć nabiał


A tej maści nie można kupić bez recepty? bo bym kupiła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...