Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Na allegro kupiłam ubranka używane za 2zł 🤪 i wczoraj poszłam odebrać na pocztę i są śliczne wyglądają jak nowe 😉 a u mnie w lumpie bym musiała za nie zapłacić na 100% po 10-20zł bo jak coś lepszego jest to oni od razu drogo wyceniają na stałą cenę.
ja mam takiego fajnego lumpa, wczoraj poszłam nabrałam cąłą torbe ubranek i zapłaciłam 4 zł 🙂 tam jest mega tanio a i oryginalne łaszki sie trafiają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Asiu ja zrobiłam małej znowu 120ml mleka i do tego z 5-6miarek od mleka one niby mają po 4,5g więc wychodzi na to, że 6x4,5g to będzie ciut więcej niż połowa 45g to połowa kalorii z 192 🙂 więc nimi będę odmierzać, smaczna jest ta kaszka, taka orzeźwiająca, bo spróbowałam dzisiaj. Mała ładnie zjadła i sobie leży i gada do siebie.
ja daje na 120 ml dwie miarki od mleka kaszki, i jest ok.nie za rzadkie nie za geste. a ty błue robisz taką gęstą i łyzeczką dajesz czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Asiu ja zrobiłam małej znowu 120ml mleka i do tego z 5-6miarek od mleka one niby mają po 4,5g więc wychodzi na to, że 6x4,5g to będzie ciut więcej niż połowa 45g to połowa kalorii z 192 🙂 więc nimi będę odmierzać, smaczna jest ta kaszka, taka orzeźwiająca, bo spróbowałam dzisiaj. Mała ładnie zjadła i sobie leży i gada do siebie.
ja daje na 120 ml dwie miarki od mleka kaszki, i jest ok.nie za rzadkie nie za geste. a ty błue robisz taką gęstą i łyzeczką dajesz czy jak?


Ja nie daje łyżeczką, kupiłam specjalny smoczek do kaszki i on ma wielką dziurę, dlatego muszę tyle dać kaszki, żeby była na tyle gęsta by nie ciekło, bo leci jak strumień 🤪 jak jest rzadkie, a tak z 5-6łyżek od mleka jest gęste, ale wodniste, że leci grubymi kroplami, ona jest pazerna i leniwa to jej to na rękę, a do samego mleka mam taki 3+ i tam leci powoli musi się namęczyć to chleje mleko z 10min. 😁 a tą kaszkę to ma moment pożarte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa jak ja kiedyś chciałam jej dać na głodnego deserek to myślałam, że ona mnie pożre z szału, zaczęła krzyczeć i płakać, bo jej za wolno podawałam i w końcu dałam jej mleka. Ona takie obiadki i deserki może dostawać tylko po mleku jak się nasyci, a wtedy mało je, raz udało mi się jakiś cudem, że zjadła pół słoiczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/oslonka-przeciwsloneczny-daszek-do-wozka-filtr-uv-i1596245631.html

To kupiłam zamiast parasola 🙂 wózek mam grafitowy, to dla odmiany zasłonkę kupiłam różową 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
http://allegro.pl/oslonka-przeciwsloneczny-daszek-do-wozka-filtr-uv-i1596245631.html

To kupiłam zamiast parasola 🙂 wózek mam grafitowy, to dla odmiany zasłonkę kupiłam różową 🤪

fajne to pierwszy raz widze, i napewno lepsze niż parasolka, ile ja sie namęczyłam z Parasolką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
http://allegro.pl/oslonka-przeciwsloneczny-daszek-do-wozka-filtr-uv-i1596245631.html

To kupiłam zamiast parasola 🙂 wózek mam grafitowy, to dla odmiany zasłonkę kupiłam różową 🤪

fajne to pierwszy raz widze, i napewno lepsze niż parasolka, ile ja sie namęczyłam z Parasolką.


Bo ludzie ciągle kładą tetry, ja też próbowałam, ale daj spokój, za dużo zachodu z tym 🙂 to już lepsze to..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
blue a jaki ty masz wozek?


Zwykły 🙂
Jestem zakochana w kolorze szarym.

Tak wygląda
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/rossegrniebbl.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/7825/rossegrniebbl.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera mój wampir nie śpi od 3godzin marudziła, stękała, krzyczała i w końcu cicho była myślałam, że śpi a ta oczy jak ping pongi i gapi się w jedno miejsce. Wrrr! A ja jeszcze łazienkę muszę posprzątać i pewnie jeść będzie chciała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny

Ja dopiero się pozbierałam po bardzo ciężkiej nocy... Normalnie nie mogę sobie wybaczyć, że pozwoliłam Tosię wczoraj zaszczepić :/ Wieczorem te wcześniejsze furczenie zamieniło się w mega katar. Mała dostała gorączki i od 11 wieczorem do 5 rano nie mogła zasnąć, tak Ją to wszystko męczyło 😞 😞 😞 😞 Głupia mama zamiast dać się dziecku wykaraskać z leciutkiego przeziębienia to dowaliła dodatkowe obciążenie w postaci szczepionki 😠 Normalnie głupol ze mnie jakich mało!!
Na szczęście dziś jest troszkę lepiej i malunia już jakby swobodniej oddycha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha mamy samochód 🤪 🤪 🤪
szwagier przywiózł mi dokumenty a ja poleciałam do starostwa do wydziału komunikacji i odebrałam dowód
przy okazji wskoczyłam do mojego wydziału i wszyscy pytali kiedy wracam
ehh jeszcze im nie powiedziałam ze dostałam pracę
przejdę na wychowawczy i dopiero po 3 miesiącach próbnych powiem jak dostanę umowę na stałe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
Cześć dziewczyny

Ja dopiero się pozbierałam po bardzo ciężkiej nocy... Normalnie nie mogę sobie wybaczyć, że pozwoliłam Tosię wczoraj zaszczepić :/ Wieczorem te wcześniejsze furczenie zamieniło się w mega katar. Mała dostała gorączki i od 11 wieczorem do 5 rano nie mogła zasnąć, tak Ją to wszystko męczyło 😞 😞 😞 😞 Głupia mama zamiast dać się dziecku wykaraskać z leciutkiego przeziębienia to dowaliła dodatkowe obciążenie w postaci szczepionki 😠 Normalnie głupol ze mnie jakich mało!!
Na szczęście dziś jest troszkę lepiej i malunia już jakby swobodniej oddycha...

no właśnie mówiłaś wczoraj że nie zaszczepisz
a poszłaś do lekarza i co powiedział ze jest dobrze i pozwolił zaszczepić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
My zachwalamy morelowa bobowity
ale ja to chyba musze zacząć od kleiku ale boje sie że nie będzie mogła kupki zrobić 🤨ale dzięki za odp 🙂


Ja mojej gwiazdeczce już podawałam kleiki i nie zauważyłam jakiś problemów z kupkami. Tzn. jedyny problem jaki był po ryżowym, to zielona kupka. Kukurydziany nie daje żadnych efektów ubocznych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Cześć dziewczyny

Ja dopiero się pozbierałam po bardzo ciężkiej nocy... Normalnie nie mogę sobie wybaczyć, że pozwoliłam Tosię wczoraj zaszczepić :/ Wieczorem te wcześniejsze furczenie zamieniło się w mega katar. Mała dostała gorączki i od 11 wieczorem do 5 rano nie mogła zasnąć, tak Ją to wszystko męczyło 😞 😞 😞 😞 Głupia mama zamiast dać się dziecku wykaraskać z leciutkiego przeziębienia to dowaliła dodatkowe obciążenie w postaci szczepionki 😠 Normalnie głupol ze mnie jakich mało!!
Na szczęście dziś jest troszkę lepiej i malunia już jakby swobodniej oddycha...

no właśnie mówiłaś wczoraj że nie zaszczepisz
a poszłaś do lekarza i co powiedział ze jest dobrze i pozwolił zaszczepić?

Przebadała Ją lekarka i powiedziała, że nic się według niej nie dzieje, a te hałasy w nosku to z powodu zbyt suchego powietrza w sypialni 😠 Jak bym ją gdzieś teraz dorwała to nie wiem co bym jej zrobiła 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...