Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja odebrałam te wyniki i na szczęście nie ma krwi w kupie 🙃 tylko trochę te szczoszki nie za fajne, bo mają odczyn obojętny, ph 7 i szczawiany wapnia liczne w polu widzenia....reszta w normie...
zobaczymy co mi powie lekarka.
Blue fajny ten komplecik, ja też uwielbiam przesyłki dla mojej małej odbierać. Ostatnio 10 sztuk ubranek dostała, zaraz je poprałam i poprasowałam, sama radocha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
ja odebrałam te wyniki i na szczęście nie ma krwi w kupie 🙃 tylko trochę te szczoszki nie za fajne, bo mają odczyn obojętny, ph 7 i szczawiany wapnia liczne w polu widzenia....reszta w normie...
zobaczymy co mi powie lekarka.
Blue fajny ten komplecik, ja też uwielbiam przesyłki dla mojej małej odbierać. Ostatnio 10 sztuk ubranek dostała, zaraz je poprałam i poprasowałam, sama radocha 🙂

najważniejsze że nie ma krwi 😉 a moczem się nie przejmuj 😉 u mnie było podobnie i lekarka nic nie mówiła tylko dała na posiew a z posiewu wyszło że ma jakąś tam nieszkodliwą bakterię i kazała zrobić jeszcze raz ogólny 😉 i teraz czekam na wyniki 😉 jutro idę ale przeważnie te bakterie w moczu to ze skóry i z niewłaściwego pobrania moczu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weszlam na moment bo kodzio maruda i placze


i sie pochwalic oliwierkowi wyszedl pierwszy zabek jedynka gorna prawa 🙂 🙃 🤪 😘



dzis kodzio mis ie wysmarowal zelem na komary 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patka19900 napisał(a):
weszlam na moment bo kodzio maruda i placze


i sie pochwalic oliwierkowi wyszedl pierwszy zabek jedynka gorna prawa 🙂 🙃 🤪 😘



dzis kodzio mis ie wysmarowal zelem na komary 😜



gratulacje 😉 i oklask 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje spadam na pierwsza milosca mialam sie dowiedziec ktore mausie karmia cycusiem pociechy jeszcze?jak nie uda mis ei dzis zjarzec zajrze jutro buzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
Tosia ostatnio nie umie spokojnie poleżeć na macie, bo namiętnie ćwiczy przewroty 🙂
https://picasaweb.google.com/lh/photo/ANP6rfJSJS2zNl6T4RtIXIvWvALE7zGiEEbV1H8Yeg0?feat=directlink

ale super 😉 ciekawe kiedy Dyśka zacznie ćwiczyć 😜 leniuszek jeden 😜
oklask dla Was 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mama ma jutro imieniny pomóżcie mi co mam kupić 😞 miałam jej kupić portfel skórzany ale jedyny sklep w którym można było kupić został zlikwidowany i mój plan legł w gruzach... dałabym Jej pieniądze ale wiem że nie weźmie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
blue jaki masz zel na dziaselka?


Nie mam żadnego żelu, ale ponoć dobry jest jakiś na literę D.. chyba Dentinox.
ja jako ''specjalistka''; Pod ząbkow mam dentinox n(jest ze środkiem znieczulającym)i bobodent żel też dobry i camilia homeopatyczne kropelki dla niemowląt to są trzy rzeczy dostępne w aptece na ząbkowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
Moja mama ma jutro imieniny pomóżcie mi co mam kupić 😞 miałam jej kupić portfel skórzany ale jedyny sklep w którym można było kupić został zlikwidowany i mój plan legł w gruzach... dałabym Jej pieniądze ale wiem że nie weźmie...
a twoja mamusia ma na imie Joanna 🙂??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
Dziewczyny 🙂ile dajecie kleiku i do jakiej ilości mleka?


Ja mojej na 120 dawałam z 1-2łyżki 🙂 ale to wszystko zależy od dziecka jedne wolą gęste inne wodniste musisz wyczuć jakie ona lubi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Dziewczyny 🙂ile dajecie kleiku i do jakiej ilości mleka?


Ja mojej na 120 dawałam z 1-2łyżki 🙂 ale to wszystko zależy od dziecka jedne wolą gęste inne wodniste musisz wyczuć jakie ona lubi.
dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Matko, ale nudy 😞 Tośka ślicznie się przewraca 🙂 a moja wypiła 100ml herbaty jestem w szoku 🤪
jaką dajesz herbatke???ja pokupiłam już bobovite po 4-tym m-cu 🙂jabłko z meliską 😜


Mam tą samą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...