Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
myślałam, że będę musiała nadrabiać ze 40 str..uff 😉
byliśmy dziś u dziadków na wsi, pokazałam małej kotka i zainteresował ją taki sierściuch 🙂
wczoraj, tak jak pisałam ściągnęłam 100 ml mleka i pojechałam do CH....i co dooopa mimo głodu i półgodzinnego ryku nie tknęła butelki. W końcu zasnęła, mój zestresowany, ja u fryzjera siedziałam jak na szpilkach, a jak wróciłam to uśmiech od ucha do ucha 🙃 A jak na mnie patrzyła, bo pociemniłam włosy i tak mierzyła to twarz to włosy...skapnęła się że coś nie teges 😎 kurcze a taka byłam pewna że mam dla siebie na spokojnie te 3h 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
nusia27 napisał(a):
znalazlam sobie bikini 🤪 😜

http://cgi.ebay.co.uk/Sexy-Lingerie-Hot-Blue-Monokini-Clubwear-Bikini-H2364-/110676486084?pt=UK_Women_s_Lingerie&hash=item19c4d527c4
🤪 🤪 🤪

🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Sonia usnęła 🙂a aj ide prasować i dojść nie moge 😎 😜wiecie co pisałam wcześniej że na moim mleku pisze że dziecko powinno zjeść 900ml na dobe 🤪a moja Sonia je np.600-700 i KONIEC 😞nie wcisne Jej nic więcej 😞hmmm może za mało je??ile wasz maluchy jedzą na dobe??/(mamusie "butelkowe'' 😁 😁 😁)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu ja w ogóle nie wiem ile mój zjada 😜 i ciągle mi się wydaje, że mam za mało pokarmu a on już prawie 7 kg waży. Twoja mała jest śliczna, na wygłodzoną nie wygląda 😉 🙂 Jak mój nie chce pić dodatkowej flaszki to mu nie wciskam na siłę 🙂
Oklask Matka się nie martw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
youmit napisał(a):
Asiu a jak Sonia z kupkami?już oki?
powiem Ci, ze od kiedy daję małemu deserek dziennie (pół słoiczka bobovita) robi kupki regularnie co 2 dni - odpukać 😉
robi codziennie 🙂po jabłuszku gerbera najlepiej Jej idzie 😜

To super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
Od trzech dni daję Tośce po chrupku kukurydzianym(znalazłam takie bezglutenowe). Dziś dałam Jej do rączki i tak pięknie sama jadła 🙂
https://picasaweb.google.com/lh/photo/wLeP_55oNLm9SbJLX7bgo4vWvALE7zGiEEbV1H8Yeg0?feat=directlink

Mój jest cały poklejony od tych chrupek 🙂 prawie sobie nos nimi zatyka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
Od trzech dni daję Tośce po chrupku kukurydzianym(znalazłam takie bezglutenowe). Dziś dałam Jej do rączki i tak pięknie sama jadła 🙂
https://picasaweb.google.com/lh/photo/wLeP_55oNLm9SbJLX7bgo4vWvALE7zGiEEbV1H8Yeg0?feat=directlink

ja się własnie ostatnio zastanawiałam od kiedy można dawać 😜 nie wiem czy u nas są bezglutenowe 😞
byłam dzisiaj w CH z Judytą i Adamem ale nic sobie nie kupiłam 😞 wróciliśmy po 21 do domu 😜 Judyta wykąpana i właśnie Adam Ją nakarmił 😉 zaraz pójdzie spać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...