Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja właśnie wyczytałam w necie: jeśli dziecko w pierwszym roku życia śpi pięć godzin bez przerwy, to taką noc można uznać za przespaną. ŚWIETNIE to ja nie mam co narzekać, noce mam raczej przespane 😞

Ależ dziś gorąco. Wczoraj przeszła burza i deszczycho a dziś jeszcze parniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
hej a moja fisiuje od wczoraj z jedzeniem 😠je np.po 40ml 🤪i za godz jest głodna to moge jej tak często dawać? 🤨Blue napisz mi jak karmisz swoją Laure?jak dajesz słoiczki pomiędzy mlekiem a kaszke ile razy na dobe? 🙂


Wiesz co ja jej dawałam kaszkę 2-3 razy dziennie na śniadanie, obiad i kolację lub tylko na obiad i kolację. Zależy od jej apetytu. Kleiku już mi jeść nie chce, a jego można było dosypywać do każdego mleka. Z kaszką już tak nie można. Opieram się na innych opiniach, że właśnie matki dawały od 1-3 razy dziennie, wszystko zależy od apetytu dziecka, moja chyba zostanie maniakiem kaszek. Obiadki daję zawsze jak jest najedzona mlekiem(bo jak dam na głodnego to wpada w szał) popołudniu albo pod wieczór nie przeszkadza jej pożreć go np. o 19 godz na noc to śpi wtedy do 6 rano haha 🙂 brzuch ją nie boli więc daję kiedy mi się podoba. A ile musi wypić mleka to już bez różnicy, bo raz wypije 80 i obiadek a raz 120 i też jest ok. możesz też dawać między posiłkami tyle, że istnieje ryzyko, że nie będzie chciała potem jeść kolejnego mleka (moja już by nie była chętna, więc już bym straciła 1 porcję mleka a ona i tak już je po 500-600ml dziennie, więc dla mnie to ważne, żeby jadła jak najwięcej.

Te 40ml to możesz dawać co chwilę hehe 🙂 byle by doszła w ciągu tych 3-4godz do 120 🙂
dzięki 🙂anuluje mój post 😜moja ez teraz je po 600-700 to max 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
Blue czyżbyś przeoczyła moj post z prosbą o menu 😉Laury... 😜kurde ,widze że Justynka twoja Majka też wariuje z jedzeniem i spaniem 🤪moja też wstała o 5-tej ale ją ''przycisnęłam'' i pospała aż do 7 🤪 😁także Daria nie jesteś sama 😉


Oh nie kochanie 🤪 😘 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
A kaszkę znowu je od wczoraj 😜 chyba po 1-2tyg. przerwie. Czekaaam na kupsko 😁

więc ja czekam razem z Tobą 😜 🤪


Super! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
hej a moja fisiuje od wczoraj z jedzeniem 😠je np.po 40ml 🤪i za godz jest głodna to moge jej tak często dawać? 🤨Blue napisz mi jak karmisz swoją Laure?jak dajesz słoiczki pomiędzy mlekiem a kaszke ile razy na dobe? 🙂


Wiesz co ja jej dawałam kaszkę 2-3 razy dziennie na śniadanie, obiad i kolację lub tylko na obiad i kolację. Zależy od jej apetytu. Kleiku już mi jeść nie chce, a jego można było dosypywać do każdego mleka. Z kaszką już tak nie można. Opieram się na innych opiniach, że właśnie matki dawały od 1-3 razy dziennie, wszystko zależy od apetytu dziecka, moja chyba zostanie maniakiem kaszek. Obiadki daję zawsze jak jest najedzona mlekiem(bo jak dam na głodnego to wpada w szał) popołudniu albo pod wieczór nie przeszkadza jej pożreć go np. o 19 godz na noc to śpi wtedy do 6 rano haha 🙂 brzuch ją nie boli więc daję kiedy mi się podoba. A ile musi wypić mleka to już bez różnicy, bo raz wypije 80 i obiadek a raz 120 i też jest ok. możesz też dawać między posiłkami tyle, że istnieje ryzyko, że nie będzie chciała potem jeść kolejnego mleka (moja już by nie była chętna, więc już bym straciła 1 porcję mleka a ona i tak już je po 500-600ml dziennie, więc dla mnie to ważne, żeby jadła jak najwięcej.

Te 40ml to możesz dawać co chwilę hehe 🙂 byle by doszła w ciągu tych 3-4godz do 120 🙂
dzięki 🙂anuluje mój post 😜moja ez teraz je po 600-700 to max 🤨


Jak je Ci po 700 to się powinnaś cieszyć, moja chyba po mieś. zjadła wczoraj 780ml 🙂 a tak to non stop 500-600ml.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Blue czyżbyś przeoczyła moj post z prosbą o menu 😉Laury... 😜kurde ,widze że Justynka twoja Majka też wariuje z jedzeniem i spaniem 🤪moja też wstała o 5-tej ale ją ''przycisnęłam'' i pospała aż do 7 🤪 😁także Daria nie jesteś sama 😉


Oh nie kochanie 🤪 😘 ☺️

osz Ty ! zdradzasz mnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja wczoraj zjadła:
4:30 -80 ml mleka
10:00 -180 ml mleka z kaszką
15:00- jakieś 180 ml mleka z kaszką
obiadu w ogóle nie chciała
21:00 - 170 ml mleka z kaszką
Znaczy się tyle co kot napłakał. Dziś jest już po 140 mleka po trzeciej w nocy i 180 ml mleka z kaszką o ósmej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Blue czyżbyś przeoczyła moj post z prosbą o menu 😉Laury... 😜kurde ,widze że Justynka twoja Majka też wariuje z jedzeniem i spaniem 🤪moja też wstała o 5-tej ale ją ''przycisnęłam'' i pospała aż do 7 🤪 😁także Daria nie jesteś sama 😉


Oh nie kochanie 🤪 😘 ☺️

osz Ty ! zdradzasz mnie 😞[/quot

Ty mnie też 😜 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
Moja wczoraj zjadła:
4:30 -80 ml mleka
10:00 -180 ml mleka z kaszką
15:00- jakieś 180 ml mleka z kaszką
obiadu w ogóle nie chciała
21:00 - 170 ml mleka z kaszką
Znaczy się tyle co kot napłakał. Dziś jest już po 140 mleka po trzeciej w nocy i 180 ml mleka z kaszką o ósmej


610 to dużo, moja potrafiła skończyć na 450 😁 ja prowadzę notatnik z końca lutego na temat jej jedzenia jak wam podsumuję go to padniecie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Blue czyżbyś przeoczyła moj post z prosbą o menu 😉Laury... 😜kurde ,widze że Justynka twoja Majka też wariuje z jedzeniem i spaniem 🤪moja też wstała o 5-tej ale ją ''przycisnęłam'' i pospała aż do 7 🤪 😁także Daria nie jesteś sama 😉


Oh nie kochanie 🤪 😘 ☺️

osz Ty ! zdradzasz mnie 😞[/quot

Ty mnie też 😜 😠

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Judyta dostała wczoraj na wieczór 180ml z 3 miarkami kleiku kukurydzianego i myślałam że dłużej pośpi a Ona niecałe 4 godziny 😠
a jak smakuje mleko z kukurydzianym kleikiem?


Pewnie smaczne jest i kupy nie zatwardza 🙂 chociaż moja po kleiku i kaszkach ma luźne kupy. Dobrze toleruje je.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Blue czyżbyś przeoczyła moj post z prosbą o menu 😉Laury... 😜kurde ,widze że Justynka twoja Majka też wariuje z jedzeniem i spaniem 🤪moja też wstała o 5-tej ale ją ''przycisnęłam'' i pospała aż do 7 🤪 😁także Daria nie jesteś sama 😉


Oh nie kochanie 🤪 😘 ☺️

osz Ty ! zdradzasz mnie 😞
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Judyta dostała wczoraj na wieczór 180ml z 3 miarkami kleiku kukurydzianego i myślałam że dłużej pośpi a Ona niecałe 4 godziny 😠
a jak smakuje mleko z kukurydzianym kleikiem?

jak chrupki kukurydziane hahaha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam wam powiedzieć, że moja już by chciała wszystkiego próbować. Jak widzi jak jem to się ślini i ciągle patrzy a jak biorę coś na widelec i udaję, że chce jej dać to ona szeroko paszczę otwiera za każdym razem (a jak tylko patrzy to ma zamkniętą) i chce smakować to co ja jem.. jadłam rybę to aż dzika była, ostatnio dałam jej tylko dotknąć językiem suchy chleb jaka zadowolona była.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Judyta dostała wczoraj na wieczór 180ml z 3 miarkami kleiku kukurydzianego i myślałam że dłużej pośpi a Ona niecałe 4 godziny 😠
a jak smakuje mleko z kukurydzianym kleikiem?


Pewnie smaczne jest i kupy nie zatwardza 🙂 chociaż moja po kleiku i kaszkach ma luźne kupy. Dobrze toleruje je.
moja też ma kupki ok a artwiłam sie że po kleiku nie będzie mogła zrobić 🤨a dawałaś swojej małej kukurydziany?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie małe dzieci np. 2letnie to już w ogóle wszystko chcą co jedzą dorośli, jak był synek mojego siostry to aż dziki był za hamburgerem i rączki wyciągał, że chce zjeść 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Judyta dostała wczoraj na wieczór 180ml z 3 miarkami kleiku kukurydzianego i myślałam że dłużej pośpi a Ona niecałe 4 godziny 😠
a jak smakuje mleko z kukurydzianym kleikiem?


Pewnie smaczne jest i kupy nie zatwardza 🙂 chociaż moja po kleiku i kaszkach ma luźne kupy. Dobrze toleruje je.
moja też ma kupki ok a artwiłam sie że po kleiku nie będzie mogła zrobić 🤨a dawałaś swojej małej kukurydziany?


Właśnie nie, tylko ten zwykły. Zbrzydł jej niemiłosiernie, jak go posmakuje to od razu wrzeszczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Zapomniałam wam powiedzieć, że moja już by chciała wszystkiego próbować. Jak widzi jak jem to się ślini i ciągle patrzy a jak biorę coś na widelec i udaję, że chce jej dać to ona szeroko paszczę otwiera za każdym razem (a jak tylko patrzy to ma zamkniętą) i chce smakować to co ja jem.. jadłam rybę to aż dzika była, ostatnio dałam jej tylko dotknąć językiem suchy chleb jaka zadowolona była.

Judyta ma to samo tym bardziej że prawie zawsze jak jem to Ona u mnie na kolanach siedzi 😜 bo jak robimy sobie coś do jedzenia to Ona śpi a jak siadamy do stołu to się budzi i jest ryk 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...