Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
dziewczyny co można kupić dziecku na chrzciny, żeby było przydatne...myślę i nie mogę wymyśleć. Ogólnie to znajomi się nas pytają co kupić Mai na chrzciny, coś oprócz zabawek, łańcuszków....nie wiem 🤢 może macie jakiegoś pomysła, a akurat mi to nie przyszło do głowy?
Myślałam o krzesełku do karmienia, ale nie wiem czy do 200 zł dostaną?

to może się zrzucą np na jakiś fajny prezent? np krzesełko właśnie albo spacerówkę jeśli nie macie lub jakiś bujaczek leżaczek czy coś takiego 😉 albo huśtawkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Dona napisał(a):
czesc laski
troche mnie nie bylo ale bylam na wyjezdzie i po powrocie nie mam jakos czasu zeby tu zajrzec

zamowilismy malej hustawke na dzien dziecka i wlasnie dzis przyszla, czekam na meza az ja zlozy 🙂
http://allegro.pl/bright-starts-hit-hustawka-pink-i1623220656.html

mam nadzieje, ze u was i dzieciakow wszystko ok, ja sie troche przeziebilam ale niunia zdrowa


moja tez podwoila swoja wage, teraz pewnie wazy troche ponad 7 kg
Kolo ta hustawka jest do 11 kg tylko wstawilam przykladowy obrazek
pozniej dzieci juz nie przybieraja tyle co teraz wiec mam nadzieje, ze troche w tym posiedzi 🙂 chyba jej sie podoba bo wlasnie teraz ja wsadzilam i sie spokojnie buja a ja moge troche popisac 🙂
Dona a ile Gabrysia waży? opłacało się kupować huśtawkę do 9kg? bo Judyta waży 6660 i nie wiem czy jest sens... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
dziewczyny co można kupić dziecku na chrzciny, żeby było przydatne...myślę i nie mogę wymyśleć. Ogólnie to znajomi się nas pytają co kupić Mai na chrzciny, coś oprócz zabawek, łańcuszków....nie wiem 🤢 może macie jakiegoś pomysła, a akurat mi to nie przyszło do głowy?
Myślałam o krzesełku do karmienia, ale nie wiem czy do 200 zł dostaną?
My mojego Adama chrzesniakowi kupiliśmy 4 lata temu krzesełko do karmienia. Szkoda, że nam nikt nie kupił bo by mi odszedł wydatek.
Maja głównie dostała pieniądze ale znalazł się wśród nic jeden łańcuszek z serduszkiem i rowerek (taki na przyszły rok będzie ok)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu u mnie był policjant, wczoraj był , dzisiaj też 😠 no masakra! się pytał czy będziemy składać donos o tą rozbitą szybę i jakiej była wartości, że dzwonił do mojego, ale nie odbiera i ma jutro do niego zadzwonić 😁 a my znamy dzielnicowego grillujemy z nim i w ogóle to mam nadzieję, że on tą sprawę przejmie haha 🙂 bo mam dość nachodzenia ciągle w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba tam się dopiero rozkręca forum?


Dziewczyny nie macie wrażenia, że po woli ( z naciskiem na "po woli" raczej) zaczynacie dochodzić do jakiś wspólnych mianowników ze swoimi maluchami. Że są albo mniej skomplikowane albo my juz się ich nauczyłyśmy? No niby są jazdy ze spanie, jedzeniem czy czymś innym (każdy ma swojego bzika) ale jak dziecko nie jest chore i nic mu nie dolega nie jest już tak źle?! Czy mi się wydaje tylko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
Chyba tam się dopiero rozkręca forum?


Dziewczyny nie macie wrażenia, że po woli ( z naciskiem na "po woli" raczej) zaczynacie dochodzić do jakiś wspólnych mianowników ze swoimi maluchami. Że są albo mniej skomplikowane albo my juz się ich nauczyłyśmy? No niby są jazdy ze spanie, jedzeniem czy czymś innym (każdy ma swojego bzika) ale jak dziecko nie jest chore i nic mu nie dolega nie jest już tak źle?! Czy mi się wydaje tylko?

Zgadzam się,czasami Miłosz ma gorsze dni ale na ogół jest super dzieckiem i nie mam co narzekać. Poza tym to jest mały człowieczek i tez ma prawo do rożnych wariactw 😉
Najważniejsze jak są zdrowe te nasze dzieciaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
Kurcze nakarmić zupą małego wariata co to dziś ani na chwilę nie posiedzi bez szaleństwa, krzyku, wymachiwania nogami i rączkami to jakiś koszmar. Już śmieję się tylko bo mnie rozbraja ten czubek mój 🙃

Powiem Ci, że dlatego mnie jest super wygodnie dać cycka albo butelkę 😉 bo Miłosz czasami jak je deserek to jest wszystko w koło opaćkane, bo on nie ma czasu na jedzenie 😉 No ale za dwa tygodnie dam mu pierwszą zupkę 🙂 Już teraz patrzy i wywija językiem jak my jemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...