Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
Pamiętam jak jakiś czas temu Blue pisała, że Laura wstała podciągana do siadu(trzymana tylko za rączki). Moja glizda dziś za każdym razem jak tylko udało Jej się nas złapać za cokolwiek podciągała się tak samo 🙃 Krejzolka jakich mało 🤪
mój nie musi sie niczego trzymac i juz tak sie skubany podnosi, a jak już złapie coś to siada dupek mały. najlepsze w wózku łapie po obu stronach gondole i siada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
joannawisn napisał(a):
nusia27 napisał(a):
youmit napisał(a):
Kurcze to chyba tylko Miłosz i Sonia? podwoili swoją wagę 🤪

i jeszcze moje sloniatko 😜
Sonia podwoiła 🙂 ale cały czas mam na uwadze że ważylat ylko 3100 po ur 🙂a teraz taka kluseczka mmmuuuaaa 🙂 😘

oklaski dla Ciebie 😘
dla ciebie też oklask 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wczoraj przeszła samą siebie 😁 wypiła 150ml kaszki, bo tyle jej zrobiłam z 6łyżek i dalej wyła to poszłam po słoiczek i zeżarła 3/4, bo wcześniej troszkę zjadła no i w ten sposób cały słoiczek znikł i jak zwykle pobudka o 5 rano na żarcie.

Justyna moja bez jedzenia potrafi wytrzymać tak normalnie 3-4godz a potem jest ryk, chyba, że ma odchyły to wtedy po 5 dopiero je, ale ona mało je po 120 zawsze to dlatego, bo jak zjada 180 to odstęp jest wtedy 4h-5h.

Aha i dzisiaj jej karmienie wyglądało tak, że się przewróciła na bok i tak piła do wykończenia mleka 🙃 ciekawe co będzie następnym razem.. będzie pić leżąc na brzuchu hahaha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
rany jest 2:30 aja nie mogę spać 😠
nakarmiłam godzinę temu Anastazję i kręciłam się na łóżku w końcu zrezygnowałam i przyszłam na brzuszek 😁 przynajmniej nadrobiłam zaległości
ostatni raz nie mogłam zasnąć chyba w ciąży jeszcze 😮


Czasami tak bywa 🙂 chociaż ja śpię jak zabita, jestem za mocno zmęczona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
O nie mój terrorysta tez mnie obudził juz po 5 a wstaliśmy z łózka po 6. w nocy wstaje do niego a on na brzuchu lezy jak zwykle. jejku udręka troche z tym jego przewracaniem sie,


Ja bym chciała żeby moja się przewracała 😜 tyle, że nie wiem czy to kiedykolwiek nastąpi 😁 😁 😁 ona już nigdy nie będzie spać prosto w łóżku.. zawsze leży w poprzek (jest za duża śpi z podkurczonymi nogami) a mimo to za każdym razem tak idzie spać. Nie wiem co w tym fajnego dzieci widzą. Co ją wyprostuję to ona znowu leży w poprzek a jak nie może się przesunąć bardziej czyli mieć głowę tam gdzie nogi to zaczyna wrzeszczeć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
hej ale macie ranne ptaszki 🙂 moj jak sie obudzil o 6 na mleko to do tej pory spi tylko seba jak sie obudzil niedawno to nie spi.A ja jeszcze w lozku leze 🙂


Moja szybko chodzi spać i szybko wstaje 🙂 coś kosztem czegoś..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to się wykończę na starość z tym spaniem i jedzeniem. Mały badziewiak je w dzień za mało to mi się w nocy zaczęła budzić o 2:00-3:00 i tak jęczy dopóki mleka nie dostanie i zasypia. Przez 4 miesiące nie jadła w nocy, wytrzymywała 8-9 godzin a teraz w dzień potrafi jeść po 6-7 godz a w nocy budzi się po 6 godz od kolacji. Chyba zwariuję z nią


BlueLagoon napisał(a):
Dlaczego z rana jestem zawsze sama? Wasze dzieci tak długo śpią?? Tylko ja mam takie wredne dziecko? 🤪 wstawać nooo!
Nawet nie żartuj. U nas 6:30 to już wypas 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anastazja pomiędzy 2 a 3 miesiącem potrafiła zjeść o 20 a obudzić się dopiero o 4 rano 😮
a póżniej to się zmieniło i jak je po kąpaniu to potrafi obudzić się już o 1 a czasami o północy
to i tak dużo bo 4-5h ale jak pokazała mamusi że umie po 8 spać to teraz mamusia się wkurza 😜

a w nocy to jakaś masakra nie spałam do 5:30 mała obudziła się do jedzenia wiec ją nakarmiłam i starałam się zasnąć i jakoś tam się udało wstałyśmy o 8 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
daria moj chodzi kolo 21-22 zalezy od kapieli ale teraz go przewaznie po 20 kapie to ok 21 juz spi a twoja?


Moja różnie 18,19,20 to przeważnie czasami 21-22 ale tak czy siak się obudzi o 4-5rano 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde właśni upiekłam karpatkowego zakalca 😠
wczoraj zmieszałam mąkę i roztopioną margarynę ale nie chciałam już mikserem hałasować jak mała spała i pomyślałam że dokończę to dziś niestety to był zły pomysł
trzeba lecieć do sklepu po gotowca bo nie mam już jajek i margaryny a o 14 przychodzi koleżanka na ploteczk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
hej a moja fisiuje od wczoraj z jedzeniem 😠je np.po 40ml 🤪i za godz jest głodna to moge jej tak często dawać? 🤨Blue napisz mi jak karmisz swoją Laure?jak dajesz słoiczki pomiędzy mlekiem a kaszke ile razy na dobe? 🙂


Wiesz co ja jej dawałam kaszkę 2-3 razy dziennie na śniadanie, obiad i kolację lub tylko na obiad i kolację. Zależy od jej apetytu. Kleiku już mi jeść nie chce, a jego można było dosypywać do każdego mleka. Z kaszką już tak nie można. Opieram się na innych opiniach, że właśnie matki dawały od 1-3 razy dziennie, wszystko zależy od apetytu dziecka, moja chyba zostanie maniakiem kaszek. Obiadki daję zawsze jak jest najedzona mlekiem(bo jak dam na głodnego to wpada w szał) popołudniu albo pod wieczór nie przeszkadza jej pożreć go np. o 19 godz na noc to śpi wtedy do 6 rano haha 🙂 brzuch ją nie boli więc daję kiedy mi się podoba. A ile musi wypić mleka to już bez różnicy, bo raz wypije 80 i obiadek a raz 120 i też jest ok. możesz też dawać między posiłkami tyle, że istnieje ryzyko, że nie będzie chciała potem jeść kolejnego mleka (moja już by nie była chętna, więc już bym straciła 1 porcję mleka a ona i tak już je po 500-600ml dziennie, więc dla mnie to ważne, żeby jadła jak najwięcej.

Te 40ml to możesz dawać co chwilę hehe 🙂 byle by doszła w ciągu tych 3-4godz do 120 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...