Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nusia27 napisał(a):
a my we wrzesniu mamy 3 rocznice slubu i 12 lat ze soba i jestem pewne ze dalabym sobie bez niego rade. ja mam tak jak blue, nie przywiazuje sie do ludzi, bo widzialam ile lat moja mama tesknila ( w sumie to dalej teskni) za tata jak zmarl...


12 lat masakra jak to długo 🙂 to poznałaś go jak miałaś 16lat? czy 17? bo teraz masz 28 czy 29? Szmat czasu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra laski, mój teraz będzie grał, to mnie już dzisiaj nie będzie 😜 do jutra.. i jeszcze mała marudzi ehh! wampir jeden. Tylko nie nachlastajcie 100 stron szczególnie jak Madzia wpada to się robi gorąco, więc wara!! 😁 🤪 buziony 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boze mojego maluc ha połozyc spac to jakaś masakra, zawsze po jedzeniu kładłam i wychodziłam i on sobie sam zasypiał teraz wychodze, wracam po jakiś 15-20 minutach bo cisza i mysle ze juz spi a on na brzuchu sobie lezy i sie bawi, nie polezy nawet chwili, cały czas fika na brzuch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis bylam w szpiatalu po spzitalu zaszczepili mnie na wzw b przypominajaca dostalam skierowania na badania bo jest zle bole mam watroba niby nie powiekszona ale mam skierowanie na usg zeby okreslic stan watroby musze isc an zabieg biopsje po zakonczeniu karmienia olinka zobaczymy coi jak z nia dostalam leki mam miec diete zlozylam wniosek o pielegnacyjne i o legitymacje niepelnosprawnosci na obnizke biletow zeby jezdzic taniej i czekam az sie odezwia lekarze orzecznicy trzymajcie kciuki aby mi przyznali 150zl droga nie chodzi i dodatek do pielegnacyjnego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze to chyba tylko Miłosz i Sonia? podwoili swoją wagę 🤪
My pierwsza zupkę jarzynową damy za dwa tygodnie, lekarz mi wypisał co kiedy zacząć dawać. Witaminę D dajemy teraz tylko dwa razy w tygodniu, bo jest dużo słońca 🙂
Darka poznałam we wrześniu 2007 🙂 po pół roku zamieszkaliśmy razem, rok jesteśmy małżeństwem 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my w czerwcu mamy 8 rocznicę od kiedy jesteśmy razem 🙂

nusia27 napisał(a):
blue moja duzo je tak okolo 1000ml i dzisiaj polozna kazala mi dawac jej mleko co 4h nie wiem czy mi sie to uda, ale skoro udalo mi sie przejsc z 2h na 3h to moze i uda sie na 4h 😜
Qrcze moja co 4 godziny to rzadko. 5 godz to już minimum a wczoraj i dziś jedna przerwa była 6,5 godzinna 😲


kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
A jak sądzicie czy to można nazwać przypadkiem? moja mama ważyła 4400, ja 4000 a Laura 3610g 😁 to kolejne moje dziecko będzie ważyć 3200??
przeważnie drugie dziecko rodzi się większe 🙂 mi połóżna w szpitalu powiedziała że moje kolejne dziecko może ważyć 5 kg 🤪
Chyba nie ma reguły bo moja Majuśka urodziła się ponad 1 kg mniejsza od Natalii


joannawisn napisał(a):
dziewczyny ponawiam pytanie z wczoraj... 😜jak ugotuje Soni zupke np na pare dni to jak ją przechować???: 😞oczywiście zupke 😜 😉
Ja tam się nie znam ale ja gotuję zawsze na 2-3 dni i normalnie w lodówce ją trzymam


Idę kąpać moje Zarazy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
youmit napisał(a):
Kurcze to chyba tylko Miłosz i Sonia? podwoili swoją wagę 🤪

i jeszcze moje sloniatko 😜

No to jest nas czwóreczka 🙂
ładnie rośnie 🙂 od mojego brata mała też dużo przybrała, a teraz ma 9 miesięcy i jak się zaczęła ruszać to stanęła i się drobniutka zrobiła - taka mała wydra dzikuska 😉
Nusia potem te chudzielce nasze kluchy przegonią 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
czesc laski
troche mnie nie bylo ale bylam na wyjezdzie i po powrocie nie mam jakos czasu zeby tu zajrzec

zamowilismy malej hustawke na dzien dziecka i wlasnie dzis przyszla, czekam na meza az ja zlozy 🙂
http://allegro.pl/bright-starts-hit-hustawka-pink-i1623220656.html

mam nadzieje, ze u was i dzieciakow wszystko ok, ja sie troche przeziebilam ale niunia zdrowa

Dona a ile Gabrysia waży? opłacało się kupować huśtawkę do 9kg? bo Judyta waży 6660 i nie wiem czy jest sens... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
Boze mojego maluc ha połozyc spac to jakaś masakra, zawsze po jedzeniu kładłam i wychodziłam i on sobie sam zasypiał teraz wychodze, wracam po jakiś 15-20 minutach bo cisza i mysle ze juz spi a on na brzuchu sobie lezy i sie bawi, nie polezy nawet chwili, cały czas fika na brzuch.

Hej Babeczki 🙂
Ale tu dziś nagadane 🙂 Myślałam, ze nie dam rady nadrobić, ale jednak się udało 😁
Gosia u mnie jest to samo 🙂 Usypianie teraz to męka, a właściwie w ogóle spanie, bo młoda nie oszczędza się nawet przez sen 🙂 W nocy tak się wierciła, że wylądowała obrócona o 180st i jeszcze na brzuszku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
czesc laski
troche mnie nie bylo ale bylam na wyjezdzie i po powrocie nie mam jakos czasu zeby tu zajrzec

zamowilismy malej hustawke na dzien dziecka i wlasnie dzis przyszla, czekam na meza az ja zlozy 🙂
http://allegro.pl/bright-starts-hit-hustawka-pink-i1623220656.html

mam nadzieje, ze u was i dzieciakow wszystko ok, ja sie troche przeziebilam ale niunia zdrowa

My mamy podobną tylko z fisher price i lada chwila będę musiała z niej zrezygnować 😞 Tosia jest już za ruchliwa i mimo zapiętych pasów potrafi nieźle postraszyć wypadnięciem 🙂 To urządzenie bardzo się sprawdzało jak Tosiulka była maleńka - łatwiej było Ją uśpić szczególnie w jakiś kryzysowych sytuacjach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
nusia27 napisał(a):
youmit napisał(a):
Kurcze to chyba tylko Miłosz i Sonia? podwoili swoją wagę 🤪

i jeszcze moje sloniatko 😜
Sonia podwoiła 🙂 ale cały czas mam na uwadze że ważylat ylko 3100 po ur 🙂a teraz taka kluseczka mmmuuuaaa 🙂 😘

oklaski dla Ciebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...