Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
youmit napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Mój mały od września idzie tu do szkoły i normalnie już mnie stres łapie, bo niestety po angielsku u niego to się jeszcze nie da :/ Dziś obudziłam się rano i od razu popędziłam do tej szkoły, którą wybraliśmy żeby przedyskutować wszystkie moje bolączki. Troszkę poskutkowało... Uspokojono mnie, że na 140 osób, które będą zaczynać teraz szkołę z Lolkiem bardzo wiele jest obcokrajowcami i nie potrafią mówić po angielsku ale oni są otwarci i będą pomagać. Podobno dzieci bardzo szybko łapią obce języki... Zobaczymy...

Będzie dobrze 🙂 dzieci są mądre i mają talent do języków 🙂

Mam nadzieję, że szybko będzie wymiatał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youmit napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Youmit! Miłoszek jest boski :*

Dziękuje:*
Prawie zjadł tego ptaka, musiałam mu go zabrać bo jak wściekły go atakował 🤪
Wszystko co złapie ląduje w buzi, a jak się nie mieści to jest płacz 😲


Dokładnie 🙂 śliczniutki jest!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze za miesiąc wracam do roboty 😞 Od czasu porodu ciągle snią mi się 'koszmary', że wracam a cały zespół śmieje się ze mnie, że taki jestem wieloryb 😞 Obiecałam sobie, że się za siebie do czasu powrotu wezmę i spadnę z wagi, wymodeluję sylwetkę... I oczywiście na obiecankach się skończyło 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youmit napisał(a):
Blue Laura na tym awatarku wygląda jak by miała z 80 cm 😉
Długa pannica 🙂


Też o tym pomyślałam 🙂 ale ma zwykły wzrost hehe 🙂 tak po prostu wyszła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
Blue Laura bosko wygląda na tej fotce z awatarka 🙂 Wydaje się być strasznie długa! Patrząc na tą fotkę dałabym Jej coś koło metra długości 🙂


Nooo ona ma zamiar mieć 1,20 jak skończy 1rok życia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
U nas dzisiaj pierwszy raz naprawdę ciepło 🙂 Wiecie, że moja gwiazda dzisiaj pierwszy raz na krótki rękaw? 🤪 Cały czas temp. w dzień mieliśmy koło 15st max a dziś o tej porze mamy 18st 🙂


Moja tez w sumie od niedawna była na krótkim, bo się bałam, ale stw, że jak mi jest gorąco (a jestem typowym zmarzlakiem) to jej tym bardziej musi być, bo ona się szybko poci jak jest za ciepło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
U nas dzisiaj pierwszy raz naprawdę ciepło 🙂 Wiecie, że moja gwiazda dzisiaj pierwszy raz na krótki rękaw? 🤪 Cały czas temp. w dzień mieliśmy koło 15st max a dziś o tej porze mamy 18st 🙂


Moja tez w sumie od niedawna była na krótkim, bo się bałam, ale stw, że jak mi jest gorąco (a jestem typowym zmarzlakiem) to jej tym bardziej musi być, bo ona się szybko poci jak jest za ciepło.

Najgorsze są takie nagłe skoki temperatury, bo człowiek nie bardzo wie jak powinien dzidzie ubrać. Nie ma termometru więc idąc dziś na spacer ubrałam Ją jak zwykle, a tu taka niespodzianka 😁 Musiałam się cofać do domku i przebierać robala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie 19. 45. Zazwyczaj o tej porze moja gwiazda zapada w sen i śpi już do rana, a dziś zasnęła mi jakąś godzinę temu bawiąc się w leżaczku i muszę Ją teraz wybudzać, bo jeszcze nas kąpiel czeka. Mam nadzieje, ze nie będzie dymu i po kąpieli zaśnie bez problemu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
Teraz siedzę i dumam jak Ją na noc wyszykować 😮 Cały czas spała w pajacyku z długim rękawem ale dziś zapowiada się ciepła noc więc muszę wykombinować coś innego...

Mój jeszcze tak śpi - w pajacach, ale takich cienkich, chociaż już niebawem przejdę na bodziaki. Stresuję się jeszcze że mu będzie zimno jak się wykopie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Youmit niepotrzebnie moja już od ponad mieś. albo i 2 śpi w samym body czy to za dnia czy w nocy 🙂 nic im nie będzie. A jak zmarznie to się obudzi i poinformuje, że trzeba przykryć 😁 chociaż moja jeszcze nigdy tak nie zrobiła śpi jak zabita.

Moja poszła spać z 2godz. temu i tak muszę ja obudzić na karmienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
No nic... Ja uciekam...
Cieszę się, że tu jesteście Mamunie 🙂 Nawet po najbardziej męczącym dniu następuje rozluźnienie jak tylko Was chwilkę poczytam 🙂
Spokojnej nocy
Do przeczytania :*


Buziole 😘 ja też mykam do wampira, dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
No nic... Ja uciekam...
Cieszę się, że tu jesteście Mamunie 🙂 Nawet po najbardziej męczącym dniu następuje rozluźnienie jak tylko Was chwilkę poczytam 🙂
Spokojnej nocy
Do przeczytania :*


Buziole 😘 ja też mykam do wampira, dobranoc 😘

Mamuśki kochane a ja uciekam do wanny bo ten katar mnie wykończy
Buziole duże:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Teraz siedzę i dumam jak Ją na noc wyszykować 😮 Cały czas spała w pajacyku z długim rękawem ale dziś zapowiada się ciepła noc więc muszę wykombinować coś innego...

Mój jeszcze tak śpi - w pajacach, ale takich cienkich, chociaż już niebawem przejdę na bodziaki. Stresuję się jeszcze że mu będzie zimno jak się wykopie 🙂
Ja też zakładam do spania sam cienki pajacyk (tylko pieluszka pod spodem). Nie jest spocona, nie wierci się to gorąco jej nie jest. Zwłascza, że przykryta tylko kocykiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje dwa małe badziewiaki już w łóżkach. Tylko mój jedzeniowy plan na sam wieczó się rypnął bo czubek zjadł tylko 60 ml kaszy 😞 Będę próbować na śpiocha 😠

Zobaczce jaka fajna stronka http://przepisydladzieci.dla4.pl/

Oj Niusia mnie przez tydzień ostatnio nie było i wysiadłam a miesiąc 😲

Idę pooglądać tv. Do juterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...