Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wczoraj mi odwaliło i tak ustroiłam moją gwiazdę 🙂
https://picasaweb.google.com/lh/photo/7JkDxgW8boe60PzOe5M2DovWvALE7zGiEEbV1H8Yeg0?feat=directlink
Zawsze mnie ciągnie w takie półki w sklepach(do ozdób na włoski) ale mąż mnie odciągał twierdząc, ze jeszcze nie czas na takie pierdołki. Wczoraj znalazłam tą spineczkę w domu(pewnie koleżanki maleńka zostawiła) i nie mogłam się oprzeć hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
A warto kupić body bez rękawków? przyda się to na lato?? 🙂 czy za zimno będzie w tym dziecku?

Przy temperaturach jakie panują w Polsce myślę, że jak najbardziej się przyda 🙂 Mój Lolek to grudniowe dziecko a latem woziłam Go w czymś takim na spacerki(takie były upały). W domu w samym pampersie leżał. [/quoteja mam takie kompleciki koszulka na krótki i spodenki 🙂myśle że jak będzie 30 st w cieniu to pochodzi w tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
Wczoraj mi odwaliło i tak ustroiłam moją gwiazdę 🙂
https://picasaweb.google.com/lh/photo/7JkDxgW8boe60PzOe5M2DovWvALE7zGiEEbV1H8Yeg0?feat=directlink
Zawsze mnie ciągnie w takie półki w sklepach(do ozdób na włoski) ale mąż mnie odciągał twierdząc, ze jeszcze nie czas na takie pierdołki. Wczoraj znalazłam tą spineczkę w domu(pewnie koleżanki maleńka zostawiła) i nie mogłam się oprzeć hehehe
jejku Tosia cudna 🙂a spineczka wow 😘oklask dla Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Ja moją lubię luźno ubierać i nosi body z roz., 80 🙂 to jak ona będzie dużo starsza to co ja będę kupować? 😁 chyba już tylko same bluzeczki 🙂 bo nie mam zamiaru jej obciskać tyłka. Zresztą dziecko wtedy się szybciej uczy sikać do nocnika, bo przecież z body sobie nie poradzi samo się nie odepnie, o tym ostatnio w tv mówili 🙂 że nie powinno się body zakładać już takim większym dzieciakom.
A JA MOJEJ JUŻ UBIERAM TAKIE MALUTKIE KOSZULECZKI NA KRÓTKI ALBO BEZ RĘKAWKÓW 🙂 I DO TEGO SZORTY 🤪ALBO SPÓDNICZKA 🤪jak ją ubiore tak dzisiaj to cykne fotke i wstawie wieczorkiem bo u mnie ma byc gorąco ale zobaczymy czy aż tak gorąco na taki strój 😉 😎

Ja Tosię też lubię ubierać w miniaturki 'dorosłych' ubrań 🙂 Dzieciątka tak słodko w tym wyglądają 🙂 🙂 🙂
Teraz pokupowałam Jej spódniczki na szelkach(takie 'ogrodniczki') -bosssko w tym wygląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Wczoraj mi odwaliło i tak ustroiłam moją gwiazdę 🙂
https://picasaweb.google.com/lh/photo/7JkDxgW8boe60PzOe5M2DovWvALE7zGiEEbV1H8Yeg0?feat=directlink
Zawsze mnie ciągnie w takie półki w sklepach(do ozdób na włoski) ale mąż mnie odciągał twierdząc, ze jeszcze nie czas na takie pierdołki. Wczoraj znalazłam tą spineczkę w domu(pewnie koleżanki maleńka zostawiła) i nie mogłam się oprzeć hehehe
jejku Tosia cudna 🙂a spineczka wow 😘oklask dla Was 🙂

Dziękuję Asiu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas dzisiaj kolejny piękny dzień(może nareszcie będziemy mieli lato 🤪 ). Tak się zastanawiam, ze chyba pojadę sobie dziś z dzieciaczkami nad morze... Trochę się boję, bo oczywiście nie ma pojęcia w co ubrać maludę 😮 Ale coś wymyślę i pojadę poleniuchować chwileczkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosiak zawsze ma takie dzikie oczy 😁 co Ty ją straszysz hihi 🙂 oczka ma śliczne takie jasnoniebieskie no i kudły ma z przodu 🙂 moja takiej grzywy nie ma z przodu, bardziej po środku, a tam to nic nie wepnę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
U nas dzisiaj kolejny piękny dzień(może nareszcie będziemy mieli lato 🤪 ). Tak się zastanawiam, ze chyba pojadę sobie dziś z dzieciaczkami nad morze... Trochę się boję, bo oczywiście nie ma pojęcia w co ubrać maludę 😮 Ale coś wymyślę i pojadę poleniuchować chwileczkę...

my jedziemy jutro do Międzyzdrojów lub Międzywodzia
zdecydujemy pewnie po drodze albo zaliczymy lody na molo i spacer po lesie w Międzywodziu 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Tosiak zawsze ma takie dzikie oczy 😁 co Ty ją straszysz hihi 🙂 oczka ma śliczne takie jasnoniebieskie no i kudły ma z przodu 🙂 moja takiej grzywy nie ma z przodu, bardziej po środku, a tam to nic nie wepnę 😜

Hehehehe Ta pipka zawsze tak reaguje na aparat 🤪 Nie mogę Jej 'normalnego' zdjęcia zrobić. Chyba, że z bunkra pstryknę ale to nie zawsze wychodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój zgłupiał i z pracy chciał przynieść jej kolorowankę!! 😁 ale zgubił po drodze i dzisiaj powiedział, że jej przyniesie za to kilka kolorowanek 😁 🙃 😮 i ostatnio stwierdził, że sam by poszedł do sklepu kupić jej ubranka, ale ja bym go utłukła, bo taniej na allegro wychodzi 😉 jak on by wszedł do sklepu dziecięcego to by nakupował różnych niepotrzebnych rzeczy już ja go znam,.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co niemowlęciu kolorowanki 🤪 😁 chyba, że je pokoloruję ciemnym flamastrem i będę pokazywać kontrasty, bo dzieci najbardziej reagują na bialy i czarny, widziałam w empiku książeczkę za 20zł która miała kilka stron.. żal po prostu.. i była tam np. czarna gruszka na białym tle itd. i ta książeczka była od 0-6mieś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasiu dodatkowy macierzyński to 2 tygodnie które możesz a nie musisz wybrać
mówi o tym art 182 kodeksu pracy http://www.poradnik-praca.pl/prawo-pracy/kodeks-pracy/uprawnienia-rodzicow
żeby go otrzymać należy 7 dni wcześniej złożyć wniosek a pracodawca nie może ci go odmówić w wyznaczonym przez ciebie terminie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
U nas dzisiaj kolejny piękny dzień(może nareszcie będziemy mieli lato 🤪 ). Tak się zastanawiam, ze chyba pojadę sobie dziś z dzieciaczkami nad morze... Trochę się boję, bo oczywiście nie ma pojęcia w co ubrać maludę 😮 Ale coś wymyślę i pojadę poleniuchować chwileczkę...

my jedziemy jutro do Międzyzdrojów lub Międzywodzia
zdecydujemy pewnie po drodze albo zaliczymy lody na molo i spacer po lesie w Międzywodziu 😆

Ale macie fajnie 🙂 Ten las to fajna opcja 🙂 Wyobraźcie sobie, ze tu na wyspie nie ma takich skupisk drzew. Jak gdzieś na wycieczce widzimy pseudo-las to cieszymy się jak dzieci 🤪
Ja się właśnie trochę obawiam tego morza, bo jak mała będzie chciała jeść to nie będę miała się gdzie z Nią schować a przecież nie wystawię na to słońce 😮 Jakiegoś konkretnego sprzętu plażowego też brak... Hmmm... Chyba jednak poczekam aż Kuba będzie miał wolne to pojedziemy razem... Tylko czy wtedy będzie taka ładna pogoda... Niezły orzech do zgryzienia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
A mój zgłupiał i z pracy chciał przynieść jej kolorowankę!! 😁 ale zgubił po drodze i dzisiaj powiedział, że jej przyniesie za to kilka kolorowanek 😁 🙃 😮 i ostatnio stwierdził, że sam by poszedł do sklepu kupić jej ubranka, ale ja bym go utłukła, bo taniej na allegro wychodzi 😉 jak on by wszedł do sklepu dziecięcego to by nakupował różnych niepotrzebnych rzeczy już ja go znam,.

Hehehe Dobre 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Po co niemowlęciu kolorowanki 🤪 😁 chyba, że je pokoloruję ciemnym flamastrem i będę pokazywać kontrasty, bo dzieci najbardziej reagują na bialy i czarny, widziałam w empiku książeczkę za 20zł która miała kilka stron.. żal po prostu.. i była tam np. czarna gruszka na białym tle itd. i ta książeczka była od 0-6mieś.

Ja dostałam od koleżanki takie obrazki(wydrukowała i oblaminowała) ale szczerze mówiąc dopiero sobie o nich przypomniałam 🙃 Może później spróbuję z Tosią 'popracować' 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honoratka a Ty się tej bakterii coli nie boisz? bo jednak chyba Szczecin jest blisko.. ? co w ogóle o tym myślicie? częściej zapadają na te bakterie dorośli ludzie i to kobiety.. dziwne 😉 to jest jakaś mutacja, bo ja przecież jak byłam mała często miałam zakażenie bakteryjne w moczu właśnie tymi bakteriami. Ja się boję jeść warzywa przez to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do kogo podobne są Wasze pociechy? ( nie pytam Gosi, bo u niej ewidentnie czyste tatuśki 😁 )
Mnie już wkurza jak ludzie patrząc na Tosię mówią, że wypisz-wymaluj ojciec 😠 Śmieję się, że to niemożliwe, bo niunia taka ładniutka a tatuś... 🤪 W żartach mu mówię, że ujął mnie intelektem a nie urodą hehehehe Karol też raczej nie do mnie 🤔 W nim widzę mojego tatę, szczególnie jak ma Go na kolanach to tak fajnie widać podobieństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Honoratka a Ty się tej bakterii coli nie boisz? bo jednak chyba Szczecin jest blisko.. ? co w ogóle o tym myślicie? częściej zapadają na te bakterie dorośli ludzie i to kobiety.. dziwne 😉 to jest jakaś mutacja, bo ja przecież jak byłam mała często miałam zakażenie bakteryjne w moczu właśnie tymi bakteriami. Ja się boję jeść warzywa przez to.

No właśnie też jestem ciekawa 🙂 Znając siebie, to pewnie za chiny ludowe nie zjadłabym teraz ogórasa 😁 Właściwie, to już mi się schiza udzieliła, bo nawet irlandzkie ogórki przestałam kupować 😮 Nigdy nie wiadomo: 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
Dyśka to cały tatuś 😜 ja zawsze mówię że podobna do tatusia ale śliczna po mamusi 😜

Hehehehe
Ja mam nadzieję, że Tosia się we mnie chociaż charakterkiem wda 😎 Karol pod tym względem czysty Kuba i już teraz mają mega tarcia z tego powodu 🤪 Ja nie wiem co to będzie jak Lolek będzie miał koło dwudziestki... Chyba się pozabijają 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
Joasiu dodatkowy macierzyński to 2 tygodnie które możesz a nie musisz wybrać
mówi o tym art 182 kodeksu pracy http://www.poradnik-praca.pl/prawo-pracy/kodeks-pracy/uprawnienia-rodzicow
żeby go otrzymać należy 7 dni wcześniej złożyć wniosek a pracodawca nie może ci go odmówić w wyznaczonym przez ciebie terminie
dzięki bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Dyśka to cały tatuś 😜 ja zawsze mówię że podobna do tatusia ale śliczna po mamusi 😜


Wg mnie Judyta nie jest podobnego do Twojego Adama 😜 ani do Ciebie.. nie wiem do kogo 😁 bo ani Ty ani on nie macie takich oczu jak ona, a większość ludzi właśnie po oczach najpierw uznaje podobieństwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Honoratka a Ty się tej bakterii coli nie boisz? bo jednak chyba Szczecin jest blisko.. ? co w ogóle o tym myślicie? częściej zapadają na te bakterie dorośli ludzie i to kobiety.. dziwne 😉 to jest jakaś mutacja, bo ja przecież jak byłam mała często miałam zakażenie bakteryjne w moczu właśnie tymi bakteriami. Ja się boję jeść warzywa przez to.

a wiesz, że nie wiem o czym mówisz? czy w Szczecinie jest jakaś epidemia? hmm nic nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Honoratka a Ty się tej bakterii coli nie boisz? bo jednak chyba Szczecin jest blisko.. ? co w ogóle o tym myślicie? częściej zapadają na te bakterie dorośli ludzie i to kobiety.. dziwne 😉 to jest jakaś mutacja, bo ja przecież jak byłam mała często miałam zakażenie bakteryjne w moczu właśnie tymi bakteriami. Ja się boję jeść warzywa przez to.

a wiesz, że nie wiem o czym mówisz? czy w Szczecinie jest jakaś epidemia? hmm nic nie wiem


Nie oglądasz wiadomości?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...