Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nusiak jak robi kupę to je przeważnie 80-100ml i ona jak już zrobi to nie doje 😉 nie wiem czemu tak ma, tak samo jak próbuje i nie może to się irytuje i też zje tylko 100ml, a tak to wcina po 120 🙂 drugi raz jeszcze nie wypiła 150, a to dlatego, że jej nie daję na pewno jeszcze nie ma tak dużego żołądka żeby zjeść tyle na raz szczególnie jak to mleko zagęszczam AR. Mój kleik czeka nie mogę się doczekać jak go jej dam, ale wtedy będę podawać z łyżeczki raczej i na noc tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
ja codziennie piore jak tylko rano wstaje to prale nastawiam 😜
blue jak tam twoja z jedzeniem bo ja mojej obcielam ze 150 na 120 bo za czesto jadla i za duzo


U mnie też pralka chodziła kilka razy dziennie 🙂 aż miło czułam wtedy taki porządek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
ja codziennie piore jak tylko rano wstaje to prale nastawiam 😜
blue jak tam twoja z jedzeniem bo ja mojej obcielam ze 150 na 120 bo za czesto jadla i za duzo


Co ile jej dajesz teraz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Wesa jaki on WIELKI!! 🙂 Ślicznie Ci rośnie.

duży duży 🙂
Ja czekam na garniturek na chrzciny, myslałam ze bedzzie w poniedzziałek, a pisałam ze zależy mi na czasie , kużwa już sie denerwuje, mam nadzieje ze w ogole dotrze. nie całe 2 tyg do chrzcin.

Wesa to kiedy chrzcisz? na święta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
A my dziś po:
- wizycie u pediatry. Majuska zdrowa i jak się do piątku nic nie zmieni to wreszcie się zaszczepimy 🙂 Pogadałam dziś o tym jej jedzeniu. Waży 7 kg, jest w 75 centylu i wszystko jest ok. Mam się nie martwić i wydłużać jej przerwy między jedzeniami. Nie do końca sugerować się tym co napisane na opakowaniu. Póki co dziś je co 4 godziny po 170 ml.
- wizycie u ortopedy. Majka nie ma dysplazji tylko musi jej się nastwić panewka. Powiedział, że ładnie nosi szynę i mamy ją nosić przez 4 tyg. Bez zdejmowania ale tego to akurat chyba nie ogarnę ;|)
- pierwszych łyżeczkach jabłuszka z marcheweczką 🙂 Ależ dziecku smakowało 🙂 Mlaskała słodko 🙂

[URL=http://img508.imageshack.us/i/dscf0157k.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/6229/dscf0157k.jpg[/IMG][/URL]


joanna2236 napisał(a):
wierze ze bedzie dobrze
Asieńko będzie dobrze!!!! Sama niedawno przeszłam przez koszmar jak byliśmy w szpitalu. Poza tym rota wirusem Majusia miała robione wszystkie badania żeby wykluczyć inne dziadowstwa. Miałą pobierany płyn mózgowy. USG głowy i jamy brzusznej. Neurolog ją badał. Jutro idziemy do rehabilitanta (tyle czekaliśmy od wyścia na wizytę ale też musi ją ocenić). Na karcie z wypisem ze szpitala mam tysiące wyników z krwi, moczu, kału... I ten wenflon w główce. Przed każdym badaniem byłam przerażna. I każdy wynik wyczekiwany z bólem brzucha. I okazało się, że wszystko jest ok. Tak samo jak u Was. Trzymaj się kochana!!!


wesa napisał(a):
Ja ciągle sie zastanawiam czemu po tygodniu znów dostałam okres...hmmmm , moze to organizm jeszcze wariuje po ciązy.
A może szaleje bo znów jesteś w ciąży hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
hej mamusie 🙂
mój Patryczek dzisiaj podnosił główkę z pozycji leżącej, złapał kołderkę i podosił się 🤪 jak to fajnie wyglądało

wczoraj bylam z Natalką u ortopedy i tam byłą dziewczynka tydzień młodsza od mojej córci i też w foteliku z leżenia podnosiła główkę. Nie mogłam się nadziwić normalnie. Jakby się palców złapała to chyba sama by usiadła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milkaslask napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
hej mamusie 🙂
mój Patryczek dzisiaj podnosił główkę z pozycji leżącej, złapał kołderkę i podosił się 🤪 jak to fajnie wyglądało

wczoraj bylam z Natalką u ortopedy i tam byłą dziewczynka tydzień młodsza od mojej córci i też w foteliku z leżenia podnosiła główkę. Nie mogłam się nadziwić normalnie. Jakby się palców złapała to chyba sama by usiadła 😜

on już na plecach spokojnie nie poleży bo od razu przekręca się na bok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis dostalam nosidelko, tzn listonosz przyniosl, nosilam ja troche, ale jest juz ciezka i jednak jest spore obciazenie na kregoslup, szczegolnie na kark,bo szelki krzyzuja sie na karku, tatus jest silny to bedzie core nosil 🙂
WESA a tobie juz przyslali ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milkaslask napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
hej mamusie 🙂
mój Patryczek dzisiaj podnosił główkę z pozycji leżącej, złapał kołderkę i podosił się 🤪 jak to fajnie wyglądało

wczoraj bylam z Natalką u ortopedy i tam byłą dziewczynka tydzień młodsza od mojej córci i też w foteliku z leżenia podnosiła główkę. Nie mogłam się nadziwić normalnie. Jakby się palców złapała to chyba sama by usiadła 😜
Moja jak dorwie palce to tak się ciągnie, że prawie siada sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
a ja dzis dostalam nosidelko, tzn listonosz przyniosl, nosilam ja troche, ale jest juz ciezka i jednak jest spore obciazenie na kregoslup, szczegolnie na kark,bo szelki krzyzuja sie na karku, tatus jest silny to bedzie core nosil 🙂
WESA a tobie juz przyslali ?

wstaw zdjęcie to zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
milkaslask napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
hej mamusie 🙂
mój Patryczek dzisiaj podnosił główkę z pozycji leżącej, złapał kołderkę i podosił się 🤪 jak to fajnie wyglądało

wczoraj bylam z Natalką u ortopedy i tam byłą dziewczynka tydzień młodsza od mojej córci i też w foteliku z leżenia podnosiła główkę. Nie mogłam się nadziwić normalnie. Jakby się palców złapała to chyba sama by usiadła 😜
Moja jak dorwie palce to tak się ciągnie, że prawie siada sama

no to oklask dla was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
milkaslask napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
hej mamusie 🙂
mój Patryczek dzisiaj podnosił główkę z pozycji leżącej, złapał kołderkę i podosił się 🤪 jak to fajnie wyglądało

wczoraj bylam z Natalką u ortopedy i tam byłą dziewczynka tydzień młodsza od mojej córci i też w foteliku z leżenia podnosiła główkę. Nie mogłam się nadziwić normalnie. Jakby się palców złapała to chyba sama by usiadła 😜
Moja jak dorwie palce to tak się ciągnie, że prawie siada sama

Natalka też jak złapie za paluchy to siada, ale tak żeby z leżenia sama główkę dźwigać to jeszcze nie.
A dzisiaj dostała troszkę soczku jabłkowego z gerbera. Jak zassała flachę to nie szło jej zabrać hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milkaslask napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
milkaslask napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
hej mamusie 🙂
mój Patryczek dzisiaj podnosił główkę z pozycji leżącej, złapał kołderkę i podosił się 🤪 jak to fajnie wyglądało

wczoraj bylam z Natalką u ortopedy i tam byłą dziewczynka tydzień młodsza od mojej córci i też w foteliku z leżenia podnosiła główkę. Nie mogłam się nadziwić normalnie. Jakby się palców złapała to chyba sama by usiadła 😜
Moja jak dorwie palce to tak się ciągnie, że prawie siada sama

Natalka też jak złapie za paluchy to siada, ale tak żeby z leżenia sama główkę dźwigać to jeszcze nie.
A dzisiaj dostała troszkę soczku jabłkowego z gerbera. Jak zassała flachę to nie szło jej zabrać hehe 🙂

bo jej smakowało 🙂 oklask dla was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...