Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
milkaslask napisał(a):
wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Wesa jaki on WIELKI!! 🙂 Ślicznie Ci rośnie.

duży duży 🙂
Ja czekam na garniturek na chrzciny, myslałam ze bedzzie w poniedzziałek, a pisałam ze zależy mi na czasie , kużwa już sie denerwuje, mam nadzieje ze w ogole dotrze. nie całe 2 tyg do chrzcin.

Wesa to kiedy chrzcisz? na święta?

tak pierwszy dzien świąt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
U nas też cieplusio. Idziemy jeszcze raz na spacerek i od razu do kościoło dokonać ostatecznych formalności w sprawie chrzcin. Ile u Was "biorą" księża?

u nas co łaska a my daliśmy stówę
Zobaczę co mi powie 😜
Dla Ciebie Kasiu oklask za oklask 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
U nas też cieplusio. Idziemy jeszcze raz na spacerek i od razu do kościoło dokonać ostatecznych formalności w sprawie chrzcin. Ile u Was "biorą" księża?

u nas co łaska a my daliśmy stówę
Zobaczę co mi powie 😜
Dla Ciebie Kasiu oklask za oklask 🙃

dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
Witajcie 🙂

wesa napisał(a):
Ja ciągle sie zastanawiam czemu po tygodniu znów dostałam okres...hmmmm , moze to organizm jeszcze wariuje po ciązy.
A może szaleje bo znów jesteś w ciąży hehe 😜


nie strasz, i nie krakaj...bo już 3 osoba co mi tak mowi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Witajcie 🙂

wesa napisał(a):
Ja ciągle sie zastanawiam czemu po tygodniu znów dostałam okres...hmmmm , moze to organizm jeszcze wariuje po ciązy.
A może szaleje bo znów jesteś w ciąży hehe 😜


nie strasz, i nie krakaj...bo już 3 osoba co mi tak mowi:P

jak trzecia to może jest coś na rzeczy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
a ja dzis dostalam nosidelko, tzn listonosz przyniosl, nosilam ja troche, ale jest juz ciezka i jednak jest spore obciazenie na kregoslup, szczegolnie na kark,bo szelki krzyzuja sie na karku, tatus jest silny to bedzie core nosil 🙂
WESA a tobie juz przyslali ?


wczoraj wysłali, albo dzis albo jutro powinno byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane dopiero seba usnał.Nie spal od 5:30 bo go glupie pielegniarki busza zeby mierzyc goraczke i cisnienie 😞 Badania wczorajsze nic nie wykazaly na szczescie 🙂 Jutro boje sie tego badania troche 😞 dzisiaj w nocy musze go obudzic o 4 i ma do 11 nie spac zeby na badaniu mial naturalny sen a my karetka jedziemy 30 km od naszego szpitala on mi napewno padnie w karetce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
Marcel jak miał pół roczku to uwielbiał skakać w tym skoczku, czekam aż Patryk już będzie mógł 🙂
http://img856.imageshack.us/i/wut.mp4/


ale fajny ten skoczek, ja dla mai miałam chodzik , ale dostała zapalenia dróg moczowych i mowili ze nie moze na tym chodzic bo jest w rozkroku i tak bakterie sie łatwiej dostają. ale bartusiowi kupie chodzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
Hej kochane dopiero seba usnał.Nie spal od 5:30 bo go glupie pielegniarki busza zeby mierzyc goraczke i cisnienie 😞 Badania wczorajsze nic nie wykazaly na szczescie 🙂 Jutro boje sie tego badania troche 😞 dzisiaj w nocy musze go obudzic o 4 i ma do 11 nie spac zeby na badaniu mial naturalny sen a my karetka jedziemy 30 km od naszego szpitala on mi napewno padnie w karetce

na pocieszenie wysyłam oklaska dla was 🙂 trzymajcie się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
Marcel jak miał pół roczku to uwielbiał skakać w tym skoczku, czekam aż Patryk już będzie mógł 🙂
http://img856.imageshack.us/i/wut.mp4/


ale fajny ten skoczek, ja dla mai miałam chodzik , ale dostała zapalenia dróg moczowych i mowili ze nie moze na tym chodzic bo jest w rozkroku i tak bakterie sie łatwiej dostają. ale bartusiowi kupie chodzik 🙂

Marcel też miał chodzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
U nas też cieplusio. Idziemy jeszcze raz na spacerek i od razu do kościoło dokonać ostatecznych formalności w sprawie chrzcin. Ile u Was "biorą" księża?
nie wiem ile biorą ja dłam 100 zł, wiecej nie dam bez przesady 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
wesa napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Witajcie 🙂

wesa napisał(a):
Ja ciągle sie zastanawiam czemu po tygodniu znów dostałam okres...hmmmm , moze to organizm jeszcze wariuje po ciązy.
A może szaleje bo znów jesteś w ciąży hehe 😜


nie strasz, i nie krakaj...bo już 3 osoba co mi tak mowi:P

jak trzecia to może jest coś na rzeczy 🤪


nie no ja przy jednej i drugiej ciazy nie miałam odrazu okresu a tu tydzien po tygodniu ze mnie leci. musi co innego byc przyczyną(mam nadzieje) jejku dwójke ledwo ogarniam a co dopiero trójka maluchów:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
ostatnio w dzien dobry tvn pediatra ortopeda wypowiadal sie ze te skoczki sa niezdrowe dla dzieci bo obciazaja bioderka za bardzo 🙂

to ja zaś chodzika bym nie dałą.Może przesadzam ale moja siostrzenica chodziła w chodziku i ma jakieś tam młodzieńcze zapalenie stawu kolanowego, choróbsko i lekarzedo końca życia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milkaslask napisał(a):
Normalnie muszę się pochwalić, jestem z niej taka dumna 🤪
[URL=http://img821.imageshack.us/i/dscf2101o.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/568/dscf2101o.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


no prosze i nawet sie usmiecha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milkaslask napisał(a):
nusia27 napisał(a):
ostatnio w dzien dobry tvn pediatra ortopeda wypowiadal sie ze te skoczki sa niezdrowe dla dzieci bo obciazaja bioderka za bardzo 🙂

to ja zaś chodzika bym nie dałą.Może przesadzam ale moja siostrzenica chodziła w chodziku i ma jakieś tam młodzieńcze zapalenie stawu kolanowego, choróbsko i lekarzedo końca życia 😞


przed chodzikami tez przestrzegal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...