Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
Jest tak ciepło, że zgłupiałam. Wczoraj na długi rękaw body założyłam jej bluzę ale koc był już zbędny bo było jej gorąco. Muszę jej dziś kupić cieniusią czapunię bo ta co kupiona 3 tyg. temu już też za gruba.
A dziewczyny a ja nie wygłupię się jak wystąpię dziś w klapkach?

Mój Darek chodzi już w krótkich spodenkach, w sandałkach też już widziałam kobietki. Jak jest komuś ciepło to po co ma się grzać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
Jest tak ciepło, że zgłupiałam. Wczoraj na długi rękaw body założyłam jej bluzę ale koc był już zbędny bo było jej gorąco. Muszę jej dziś kupić cieniusią czapunię bo ta co kupiona 3 tyg. temu już też za gruba.
A dziewczyny a ja nie wygłupię się jak wystąpię dziś w klapkach?

zależy jaka u Ciebie pogoda bo u nas chłodnawo ale jak było tak ciepło to ja w sandałkach chodziłam takich letnich 😉 mocno poodkrywanych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Jest tak ciepło, że zgłupiałam. Wczoraj na długi rękaw body założyłam jej bluzę ale koc był już zbędny bo było jej gorąco. Muszę jej dziś kupić cieniusią czapunię bo ta co kupiona 3 tyg. temu już też za gruba.
A dziewczyny a ja nie wygłupię się jak wystąpię dziś w klapkach?

Mój Darek chodzi już w krótkich spodenkach, w sandałkach też już widziałam kobietki. Jak jest komuś ciepło to po co ma się grzać 🙂

dla mnie w adidasach jest stanowczo za gorąco 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
youmit napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Jest tak ciepło, że zgłupiałam. Wczoraj na długi rękaw body założyłam jej bluzę ale koc był już zbędny bo było jej gorąco. Muszę jej dziś kupić cieniusią czapunię bo ta co kupiona 3 tyg. temu już też za gruba.
A dziewczyny a ja nie wygłupię się jak wystąpię dziś w klapkach?

Mój Darek chodzi już w krótkich spodenkach, w sandałkach też już widziałam kobietki. Jak jest komuś ciepło to po co ma się grzać 🙂

dla mnie w adidasach jest stanowczo za gorąco 😉
Mnie pieką nogi w taki skwar w krytych wiec wpasowalam sie w klapki, Maje ubralam lzej niz wczoraj i spadamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłyśmy na szamanko 🙂 Dziś zupka jarzynowa. Jeszcze ze słoiczka ale dziś Adam kupił mi blender i od jutra zacznę sama cudować.
Pogoda rewalacyjna. W klapencjach wyskoczyłam i było mi super 🙂 Majuśce na krótkie body tylko bluzeczkę. Spodenki i skarpetki. Czapunia. Cienkim kocykiem przykryłam i było ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
Wróciłyśmy na szamanko 🙂 Dziś zupka jarzynowa. Jeszcze ze słoiczka ale dziś Adam kupił mi blender i od jutra zacznę sama cudować.
Pogoda rewalacyjna. W klapencjach wyskoczyłam i było mi super 🙂 Majuśce na krótkie body tylko bluzeczkę. Spodenki i skarpetki. Czapunia. Cienkim kocykiem przykryłam i było ok
ja tez tak ubieram ale kocyka juz nie daje 🙂 ja juz zupki sama mu robiłam, dzis dam mu rosołek ale on coś nie bardzo, krzywi sie strasznie, ale daje mu niech sie uczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam dawałam już jarzynową zmieloną z kurczaczkiem, nie boje sie dawac, bo on i tak sie tym nie najada, troszke tylko popróbuje. i daje przyprawione nie takie bez smaku. praktycznie to co my tylko zmiksowane 🙂 mai tak dawałam wszystko od poczatku i było ok. nie patrze na to co mozna i od jakiego miesiąca. i córa zdrowa jak rydz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
Ja tam dawałam już jarzynową zmieloną z kurczaczkiem, nie boje sie dawac, bo on i tak sie tym nie najada, troszke tylko popróbuje. i daje przyprawione nie takie bez smaku. praktycznie to co my tylko zmiksowane 🙂 mai tak dawałam wszystko od poczatku i było ok. nie patrze na to co mozna i od jakiego miesiąca. i córa zdrowa jak rydz.

Wesa ty to odważna jesteś z podawaniem jedzenia, ja to nawet wody nie dałam jeszcze do popicia 😜
ale przyprawione to bym się bała, bo może teraz i zdrowa i nic im nie jest, ale kiedyś to się może odbić na nerkach (sól) czy wątrobie...no ale nie wiem, znawcą nie jestem 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę, że kupiłam dzisiaj małej sok jabłkowy "po" 🙃 4mieś. i dałam do wypicia trochę, to piła, ale się krzywiła z lekka eheh 🙂 bo ona nie chce mi w ogóle pić ani wody ani herbaty 😞 normalnie masakra z nią taki upał a ona nie chce i już a teraz wypiła z 30-40ml tego soku. Dzisiaj dałam jej trochę marchewki z jabłkiem z słoiczka, bo nie chciała mleka to żarła tak, żeby cały słoik zjadła na kleik taka chętna nie była. Brzuch ją nie boli, kupy ma normalne tyle, że z marchewką hehe ale więcej jej nie dam, bo mam z lekka schizę.A przecież tylko 9 dni brakuje do ukończenia 4mieś. no, ale przeczekam tyle. Wesa nie przyprawiaj mu jedzenia, jak chcesz dawać obiadki itd. to ok. ale to musi być bez smaku, bo dzieci właśnie lubią żarełko mdłe o delikatnym smaku, bo im dopiero kubki smakowe się rozwijają. A mięso chyba można podawać dopiero po 6mieś. czy się mylę?? Ta marchewa z jabłkiem i ten sok (spróbowałam) są właśnie bardzo mdłe, ale trochę słodkie. Normalny człowiek tego nie zje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
Blue sok od 4 m-ca czyli jak zaczęła 4-ty?k=jakiej firmy?


Sorki po 4mieś. mi się to zawsze miesza 😁 nic nie ma Joasiu od 4mieś. bo szukałam w Tesco. Mają tam wielki dział dla dzieci i lipa. Ten sok to smakuje jak woda z tymbarkiem jabłkowym, więcej wody niż smaku. Rozcieńczyłam go przed spróbowaniem to w ogóle nie chciała go pić. I wtedy wlałam taki jaki był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Wszystkie soczki, zupki, deserki, kaszki (...), wszystkich firm 1 etap to są po 4 miesiącu czyli jak dziecko skończy 4 mies. i zacznie 5-ty. Teoretycznie oczywiście 😜
Tak właśnie dlatego sie zdziwiłam 🙂myślałam że Blue "coś"znalazła 😜
Niestety 😞 Ja mam obok siebe wielki sklep "Świat dziecka". Kilka regałów z tymi dzieciowymi słoiczkami różnych firm i wszystko 1 etap to po 4 miesiącu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
joannawisn napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Wszystkie soczki, zupki, deserki, kaszki (...), wszystkich firm 1 etap to są po 4 miesiącu czyli jak dziecko skończy 4 mies. i zacznie 5-ty. Teoretycznie oczywiście 😜
Tak właśnie dlatego sie zdziwiłam 🙂myślałam że Blue "coś"znalazła 😜
Niestety 😞 Ja mam obok siebe wielki sklep "Świat dziecka". Kilka regałów z tymi dzieciowymi słoiczkami różnych firm i wszystko 1 etap to po 4 miesiącu
szkoda bo ja bym już "coś"dała ale u mnie to jeszcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
Wszystkie soczki, zupki, deserki, kaszki (...), wszystkich firm 1 etap to są po 4 miesiącu czyli jak dziecko skończy 4 mies. i zacznie 5-ty. Teoretycznie oczywiście 😜


Dokładnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
joannawisn napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Wszystkie soczki, zupki, deserki, kaszki (...), wszystkich firm 1 etap to są po 4 miesiącu czyli jak dziecko skończy 4 mies. i zacznie 5-ty. Teoretycznie oczywiście 😜
Tak właśnie dlatego sie zdziwiłam 🙂myślałam że Blue "coś"znalazła 😜
Niestety 😞 Ja mam obok siebe wielki sklep "Świat dziecka". Kilka regałów z tymi dzieciowymi słoiczkami różnych firm i wszystko 1 etap to po 4 miesiącu
szkoda bo ja bym już "coś"dała ale u mnie to jeszcze...


No wiem to strasznie korci.. 🙂 zresztą wydaje mi się, że jak dziecko nie jest gotowe na nowy etap żywienia to nie będzie jeść z łyżeczki, moja od jakiegoś tygodnia bardzo intensywnie uczestniczy przy jedzeniu, łapie butlę obiema rękami i nie chce puścić, przyciska za mocno do buzi albo odpycha (skąd ona ma tyle siły!!) i doszło do tego, że jedną rękę podczas karmienia przyciskam do łóżeczka żeby nie trzymała butli. To może za 2tyg. zacznie sama pić z kubeczka niekapka jak taka chętna jest do kontrolowania butelki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...