Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
ja malej dalam troche bobofruta jablkowego lyzeczka 🙂 a teraz czekam na 4 miesiac no bo chyba bez powodu nie jest napisane na tych opakowaniach ze sa po 4 miesiacu 😜


No z tym się zgadzam, ale zobaczysz Nusiak im bliżej będziesz ukończenia 4mieś. tym bardziej będzie Cię korcić 😁 bo to taka frajda widzieć jak dziecku smakuje i nie pije z butelki tylko je łyżeczką i otwiera paszczę.
A zaraz zatęsknimy za czasami jak szybko dać można było butlę i po wszystkim...


Też racja 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
ja malej dalam troche bobofruta jablkowego lyzeczka 🙂 a teraz czekam na 4 miesiac no bo chyba bez powodu nie jest napisane na tych opakowaniach ze sa po 4 miesiacu 😜


No z tym się zgadzam, ale zobaczysz Nusiak im bliżej będziesz ukończenia 4mieś. tym bardziej będzie Cię korcić 😁 bo to taka frajda widzieć jak dziecku smakuje i nie pije z butelki tylko je łyżeczką i otwiera paszczę.
A zaraz zatęsknimy za czasami jak szybko dać można było butlę i po wszystkim...


Też racja 🙃
Już czasami jak się gdzieś spieszę to w południe zamiast obiadku łyzią mam ochotę zaserwować jej butlę i lecieć. No ale te przyzwyczajenia ważne i się nie galopuje z tym moim wygodnictwem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Justyna a używałaś odplamiacza jakiegoś? Ariela albo Vanisha?
Vanishem traktuję . Z różnym skutkiem 😞


Ja mam w domu Ariela zobaczymy jak sobie poradzi 🙂 ogólnie to ja ciągle tylko piorę, piorę i piorę.. no i jeden plus to taki, że odstawiłam AR i mała jakby mniej ulewa 🙂 więc jestem ku dobrej drodze do zaniku ulewania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
Dalam mu gerbera jabłko z marchewka.
Dzisiaj dostalam pierwsza paczke"Zdrowy start w przyszłosc bylo w niej ten bobo frut gerbera jablkowy z marchewka, gerbera obiadek z marchewka,próbka mleka Nan Pro i próbka kaszki bananowej nestle i sliniaczek gerbera 🙂


O Ty! To ze szpitala z ankiety tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
no tak chyba ze 3 ankiety wypełnialam.Jak seba urodzilam to tak samo wypelniałam ankiety tez chyba ze 3 to dostawałąm co miesiac spore pudełka z próbkami produktów,jakies sliniaki do smoczków te łancuszki czapeczki


Zazdroszczę u mnie nic nie było takiego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie posiałam gdzieś tą końcówkę od miksera co to Natalii kiedyś robiłam pierwsze zupki.


Ale mi się coś słodkiego chce. Ptasie mleczko się do mnie uśmiecha. Tyle, że jak siądę do ptasiego to do wieczora rozpracuję pewnie całe pudełko 😜
Za Natalą mi się tęskni jak ddiabli. Dobrze, że dzisiaj już wraca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
Ja dla Natalii tak pól na pół -raz gotowałam raz słoiczek. Teraz też pewnie tak będę robić. Blender kupiony. Sokowirówka jest 🙂 Tylko kurcze czajnik mi się dziś popsuł 😞 A tak wygodnie i szybko było wodę na mleko czy herbatkę zagotować


Mój czajnik też ledwo zipie 😞 trzeba będzie kupić nowy, a blender też mam także jakoś to będzie 🙂 no i przede wszystkim ogródek. To się zasieje w tym roku pełno warzyw 😜 Do maja z tymi siewami mam czas., Marzy mi się zasiać maciejkę ona tak ślicznie pachnie pod wieczór.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Ja dla Natalii tak pól na pół -raz gotowałam raz słoiczek. Teraz też pewnie tak będę robić. Blender kupiony. Sokowirówka jest 🙂 Tylko kurcze czajnik mi się dziś popsuł 😞 A tak wygodnie i szybko było wodę na mleko czy herbatkę zagotować


Mój czajnik też ledwo zipie 😞 trzeba będzie kupić nowy, a blender też mam także jakoś to będzie 🙂 no i przede wszystkim ogródek. To się zasieje w tym roku pełno warzyw 😜 Do maja z tymi siewami mam czas., Marzy mi się zasiać maciejkę ona tak ślicznie pachnie pod wieczór.
Ogródka zazdroszczam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blue co do chlopcow moge i ja sie wypowiedziec mam ich az dwoch 🙂


moj maly baleronik nadal na cycu nic nie dawalam bo 4 miechy skonczy 17 dopiero zreszta jakos tak boje sie ......

i mam maly prblem gdzie nie jade zabieram olka bo nie umie pic z butelki i co ja mam robic az sie boje pomyslec co bedzie pozniej ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...