Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sterylizuje kubek niekapek 🙂 naleje tam herbaty i zobaczę jak sobie poradzi 🙂 bo na sucho trzymała go w 2 rączkach i chciała do buzi wsadzić 😁 ona herbaty ani wody nie lubi to pewnie nie będzie chciała pić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo moja zabawek na brzuchu nie liże haha! Fajna ta Twoja mała tylko mało gada, moja dużo komentuje jak jest na brzuchu, bo chyba nie lubi tej pozycji 😁

Moja liże wszystko w każdej pozycji 🤪


Moja na leżąco wkłada sobie ręce do buzi albo raczej palce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Sterylizuje kubek niekapek 🙂 naleje tam herbaty i zobaczę jak sobie poradzi 🙂 bo na sucho trzymała go w 2 rączkach i chciała do buzi wsadzić 😁 ona herbaty ani wody nie lubi to pewnie nie będzie chciała pić.

hahaha 😉 kubek niekapek 3 i pół miesięcznemu dziecku 😜 Ty to jesteś mocna 😉 a Judyta na razie sobie leży 😉 więc jeszcze chwilkę będę bo nie jest głodna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Sterylizuje kubek niekapek 🙂 naleje tam herbaty i zobaczę jak sobie poradzi 🙂 bo na sucho trzymała go w 2 rączkach i chciała do buzi wsadzić 😁 ona herbaty ani wody nie lubi to pewnie nie będzie chciała pić.

hahaha 😉 kubek niekapek 3 i pół miesięcznemu dziecku 😜 Ty to jesteś mocna 😉 a Judyta na razie sobie leży 😉 więc jeszcze chwilkę będę bo nie jest głodna 😉


Ten kubek jest +4 czyli akurat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo ja staczam bitwy z butelką mleka jej ręce tylko chodzą a ja dostaję palpitacji... Wkurza mnie strasznie coraz gorzej z nią jest muszę ją zmuszać do jedzenia ona mi się rzuca ciągnie w dół butelkę jak karmię to jedną rękę gniotę do łóżka, zamiast pić to się śmieje i gapi. Wypije przykładowo 20ml i zaczyna wyć po swojemu nawet jak ma smoczek od butelki w buzi. To karmienie już nie jest przyjemnością tylko udręką. Ona ma chyba skoki, że wszystko ją rozprasza. Wczoraj wypiła tylko 520ml a powinna 750 🙃 mam nadzieję, że taki stan nie potrwa długo na razie to jest od kilku dni. A gdzieś pisało, że trwa do 6tyg.!! 🤢 niedługo zacznę nienawidzić jej pory karmienia. Jest nieznośna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Sterylizuje kubek niekapek 🙂 naleje tam herbaty i zobaczę jak sobie poradzi 🙂 bo na sucho trzymała go w 2 rączkach i chciała do buzi wsadzić 😁 ona herbaty ani wody nie lubi to pewnie nie będzie chciała pić.

hahaha 😉 kubek niekapek 3 i pół miesięcznemu dziecku 😜 Ty to jesteś mocna 😉 a Judyta na razie sobie leży 😉 więc jeszcze chwilkę będę bo nie jest głodna 😉


Ten kubek jest +4 czyli akurat 🙂

mi na razie wystarczy że Judytka łyżeczką ślicznie wsuwa 😉 a jakie masz herbatki? ja z hippa i bobovity, tej drugiej jej jeszcze nie dawałam, tak myślałam żeby zrobić i na spacer wziąć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kolo ja staczam bitwy z butelką mleka jej ręce tylko chodzą a ja dostaję palpitacji... Wkurza mnie strasznie coraz gorzej z nią jest muszę ją zmuszać do jedzenia ona mi się rzuca ciągnie w dół butelkę jak karmię to jedną rękę gniotę do łóżka, zamiast pić to się śmieje i gapi. Wypije przykładowo 20ml i zaczyna wyć po swojemu nawet jak ma smoczek od butelki w buzi. To karmienie już nie jest przyjemnością tylko udręką. Ona ma chyba skoki, że wszystko ją rozprasza. Wczoraj wypiła tylko 520ml a powinna 750 🙃 mam nadzieję, że taki stan nie potrwa długo na razie to jest od kilku dni. A gdzieś pisało, że trwa do 6tyg.!! 🤢 niedługo zacznę nienawidzić jej pory karmienia. Jest nieznośna.

ojjj wierzę, Judyta tak ma przy cycku.... no chyba że szybko leci to jest spokojna 😜 a z butelką też czasem mam jazdy, też odpycha butelkę albo przyciąga i się cieszy i jeść nie chce a jak jej butle zabiore i odstawie to jest płacz 😜 ona sobie zabawy podczas jedzenia urządza 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
co ty blue , kubek niekapek to jak dziecko starsze jest . na tym napisali +4 ale watpie czy takie dziecko by sobie poradziło.


Przecież jej nie zostawię z kubkiem no co wy 🙃 oko by sobie wybiła 😉 ale trenować może skoro bierze w łapska wszystko co jest w jej zasięgu, po drugie tam jest wyraźnie napisane, że nie można do niego wlewać napojów gorących i gazowanych, więc on będzie tylko do soków i letnich herbat. Łyżeczkę też jej daję do ręki, ale pilnuję by sobie czegoś nie zrobiła. Ona od samego początku dobrze chwyta, szybko zaczęła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo jak Ty tego pampersa masz zaklejone ło matko!! To moja ma zaklejane na najniższym poziomie haha, że ma dziurę pod pampersem wszystko wystaje.. ja nie robię tak jak oni mają w instrukcji. Jej nie jest ciasno??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
wiecie co mam w domu czwórkę dzieci w domu 4 lata dwóch 2 lata i Patryk 🤪
oszaleć można a w domu istna rewolucja wszystko lata w powietrzu

hahaha wierzę 😜 współczuję 😜 ja z Judytą ledwo wyrabiam 🤪


Dokładnie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...