Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja wróciłam ze spaceru 🙂 kupiłam jej krem przeciwsłoneczny linomaga z filtrem 30, bo Nivea wszędzie wykupiona 😮 a ten linomag kosztował 18zł, więc ujdzie, ale małe opakowanie jest. 🤨 Poza tym ma dużo witamin, więc to mi się podoba. Spała jak zabita, pół drogi znowu trzymałam ją bez czapki, upał niesamowity 🤪 przed wyjściem dałam jej 30ml soku i teraz jak wróciłam dostała chłodny z lodówki też coś 40ml 😁 muszę po kawałku ją oswajać z piciem czego innego niż mleko 😉 a teraz zadowolona sobie coś tam gada. Widzę, że na forum są pustki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czeka ją obiadek - zupka jarzynowa, która ma dziwną konsystencję papki i smaku nie ma prawie żadnego, mam nadzieję, że jej posmakuje aha i co lepsze ten obiadek ma tylko 40kal!! a deser chyba z 70 czy 80 nieźle co? ja myślałam, że to obiady mają mieć więcej kalorii 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my też już wróciłyśmy ze spacerku, na szczęście spała dziś jak zabita. Ale upał, u mnie na termometrze 40 st. w słońcu haha. Nawet się opaliłam znowu, tak po trochu i będę murzyn 😜 a na spacer zabieracie dla maluchów coś do picia? Bo ja na razie karmię przed wyjściem, i jak wrócę. Może jednak by się coś przydało...chociaż i tak póki co śpi w wózku, ale jak zrobi taką scenę jak wczoraj to może z pragnienia...no nie wiem w końcu cyca wyjęłam to nie chciała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj piorę ile się da, moment suche wszystko jest. Ja nic nie zabieram, bo krótko jestem zawsze w takie upalne dni, ale też już o tym myślałam.. tylko to bym musiała brać kubek niekapek i napój nie otwarty żeby wlać jej soku. Tylko takie jest wyjście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Ja dzisiaj piorę ile się da, moment suche wszystko jest. Ja nic nie zabieram, bo krótko jestem zawsze w takie upalne dni, ale też już o tym myślałam.. tylko to bym musiała brać kubek niekapek i napój nie otwarty żeby wlać jej soku. Tylko takie jest wyjście.

ja też piorę to poschnie. A są takie specjalne ocieplacze i tam można włożyć butelkę z nakrętką, wiele osób tak robi, chyba by się nie wylało. Trzyma to odpowiednią temp. więc się nie zepsuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...